Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

bodka13
22. dec 2012

@majuskacechova ja má skúsenosti iba z hiperaktyvytou 😉 😀 😀 😀

miawa
22. dec 2012

😝 Holky občas sem k wám nakouknu a omlouwám se že wám sem píšu ale musím říct že je to balzám na nerwy wás číst - wšude jinde po přečtění wšech možných komentářů wždy naberu dojmu že sem naprosto neschopná a neskitečně diwná když ještě nemám ani ,,wánoční úklid, 😝

To je wážně wýborné wypisovat wšude místo "v" písmeno "w" 😀 Na MK bych to nějak nečekala. 😝

berenika39
22. dec 2012

@miawa Já musela normálně otevřít to, co se zobrazuje ve zkatce v seznamu Oblíbených, protože jsem nevěřila 😀 😀 . A ona vtipná ironická hláška od tebe 🙂))).
A máš tam chybu, hrubku. Nepíše se wšude, ale fšude. Tak si to oprav.

ellise
23. dec 2012

..." nebyť ľahkou korysťou" to už i na pohled vypadá strašně

stzu27
23. dec 2012

Tuším som našla celkom dobrý zdroj -
😎 Vela krat sa ma pitali ze bryan ake meno je to anglicke meno a pise sa ze bryan a povje sa brajen 😎

😀 Ked clovek ma rodinu nikdi sa nenudi ja od rana len upratam uz nevladzem sup,,do kuhini varit medzi tim dobre ze bryanko spy 😀

😅 Viete co urazaju ma kvoli gramatike a este potom oni su nasrati ze ih urazame ved to je uz na smieh 😕

Pekné sviatky.

petkave
23. dec 2012

😝 moje niesu uplne typ top 😝

petkave
23. dec 2012

@stzu27 to je maďarská občianka, ja sa na jej príspevkoch tiež usmievam, ale je zlatá, lebo sa veľmi snaží.

stzu27
23. dec 2012

@petkave veď aj mne to príde celkom milé, neposmievam sa jej ani nikomu inému, dokonca obdivujem niektoré novotvary - to by som určite nedokázala vymyslieť, ani keby som sa ako snažila... 😉

berenika39
23. dec 2012

😝 členové naší hájkovi rodiny 😝

že ne?

katyxq
25. dec 2012

... nějaká skvělí fotoaparát digitální ...
... co spolehlivě hubý vši ...
... před měsícem bylo akorád ...
... manžel typoval porod ...
... začaly mě výrazně otékat ruce a nohy ...
Holky, když vám praskla voda, cítili jste i bolest v podbřišku?
(jen z prvních dvou stránek krátkých zpráv 😅)

bodka13
25. dec 2012

"Zmeni za sedem rokov "

aninka30
26. dec 2012

...ten pocasie 😀

pajenka
26. dec 2012

😝 Mojich 9.měsíců 😝

berenika39
26. dec 2012

😝 nechceme spikat ani prez den a ni v noci 😝

romcovaklarka
26. dec 2012

😝 7.mněsicu těhotenstvi 😝 Ale to je jen namátkový výběr, celý ten fotoblog stojí za to 😀

berenika39
26. dec 2012

@romcovaklarka koukala jsem 😉

katyxq
27. dec 2012

@romcovaklarka @berenika39 Uf, nějak nemůžu usnout, ale tohle se mnou málem seklo 😕 😀.

dadli
27. dec 2012

alexander ma 6 roki 120cm a 32kg 😉

4divokakocka
27. dec 2012

@dadli klikni na moj fotoblog 😎

dadli
27. dec 2012

@4divokakocka hups, pardon 😅

pajenka
27. dec 2012

😝 Skusím skušenosti 😝

berenika39
27. dec 2012

který to říkal: "piš, jak slyšíš"......
😝 olweysky 😝

odrik
28. dec 2012

......... jaj vien. De to asi je.a aké sú ceny?nemám ja tusenia.....

Ja zasa nemám tušenie čo je to "De" 🙂?

haley7897
29. dec 2012

Moj synček o osmej zaspal a teraz sa zobudil a nechce spynkat ešte sme taku noc nemali 🙂

nooo, myslim, ze este ani "spynkat" nikto pred tebou nenapisal... same novinky 😕 🙄

aninka30
29. dec 2012

@haley7897 si ma predbehla 😀

haley7897
29. dec 2012

: dobry den som rada ze ste si otvorili moj blok dakujem

blog moja, je to blog...

haley7897
29. dec 2012

@aninka30 aj tebe uz oci vybilo? 😀 😀 😀

aninka30
29. dec 2012

@haley7897 doteraz dobre nevidim tak mi to oci vybilo 😀

haley7897
29. dec 2012

. ja som si akurat vsymla ze mi behom 2 dni vybehlo strasne bruski tak asi koli tomu inak som pribrala 5 kg za cele tehu zatial a pred tym som mala boky aj zadok poriadni tak som cakala ze sa tomu vyhnem

ale to asi nebude tvoj najvacsi problem... 😨 🙄

haley7897
29. dec 2012

Babule co myslite oplati sa teraz ist po sviatkoch kuk do obchodakou na vypredaje ????

Ale prekonala som v zivote toxoplazzmozu a v sept. som mala hodnotu 280 a vcera s krvy mi vyslo 230 co je dobre.

🙄 🙄 🙄