Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

itwasajoke
6. mar 2013

@nice202 pravopys nasvedcuje tomu ako je kto inteligentny?fiha!tak to potom kazdy druhy matematyk vcetne ajnstajna je hlupi...fuha 😀 to ze je niekto dobri na jaziky este neznamena ze ovpliva inteligenciou 😝 staci si precitat niektore vase prispevky...to ze Su gramatycky spravne z vas mudrejsie nerobi!moja posledna reakcia tu a co sea tika pravopisu urcite...
Ps:az my dalo zabrat napysat Toto vsetko "nespravne"

nice202
6. mar 2013

@itwasajoke na toto sa neda odpovedat. Sama seba zhadzujes. Skoda, ze to neviem ani precitat. Ja sa len cudujem, ako si mohla zmaturovat s takouto gramatYkou 😲

dadli
6. mar 2013

@itwasajoke co ti vadi moja? ze my nemame ziadne problemy a chodime si sem oddychnut? aj takymto sposobom? nikomu nic zle nerobime, nikde nepiseme komu tieto "perly" patria tak klud. ze si sa sama prezradila je tvoja chyba, nemyslis? nikoho nezhadzujeme, neponizujeme, tak co ti vadi? ze ty neovladas gramatiku? a co teraz ? slnko rano uz nevyjde, ci co????
to sa tu fakt zavidi uz aj to ked niekto nechodi na MK kvoli problemom, ale len tak? pobavit sa?

sendy182
6. mar 2013

@itwasajoke si dobrá oni to to celé zožrali aj s navijakom 😀 😀 😀 😀 😀 rehoooooot...........

itwasajoke
6. mar 2013

@dadli prave naopak mne je vas volny cas vies kde 😀 ja som natolko yntelygentaa ze travim svoj cas na inej urovni ako sa infantilne uchechtavat na tom na com zivot naozaj nestoji a tim je gramatyka 😝 ja si sem chodim tiez oddychnut a tak nevidim dovod na to aby mi niekto chodil do statusu vyryvat...tak sa upokoj slnko uz vislo 😀

dadli
6. mar 2013

@itwasajoke sa ukludni moja dobre? si na verejnom fore, cokolvek co sem vycapis moze vidiet kazdy, tak sa potom necuduj, ked to niekto uvidi a da to sem .
no vidim ako travis ten cas, presne tak ako ostatne zeny na MK a este sa tvaris, ze si nieco viac, lebo ty travis svoj cas na inej urovni. 😔
chod si ho tam travit na tu inu uroven a neotravuj tu vzduch prosim ta, vyryvat a robit zle vie kazdy najdi si supinu "uz se perou" a chod sa tam odbavit!

itwasajoke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadli
6. mar 2013

@itwasajoke to ze ty reagujes na reakciu v tvojom statuse som doteraz ani len netusila. stale som bola v tom, ze sa bavime o tom, ze jeden tvoj status tu bol skopirovany... v tvojom blogu som ani nebola, tak asi neviem o com bola rec.
ale v zasade musim priznat, ze s tebou v tomto suhlasim, ak uz ide niekto vyryvat do statusu, to je aj mne prosti srsti. a v takomto pripade to aj ja povazujem za povysovanie sa nad niekoho a taktiez taketo reci odsudzujem.
cize zhrnutie- prepac, ak som sa ta dotkla, nevedela som, ze rec je tu o uplne inej veci.

dadli
6. mar 2013

@itwasajoke teraz som bola v tvojom blogu, pozrela si reakcie na status a beriem v tomto priade spat co som pisala.

itwasajoke
6. mar 2013

@dadli ja som v pohode 😉 nedotkla si sa ma .ja naozaj nepatrim medzi ludi ktory si potrebuju sem chodit vyryvat a nech sa to tyka hocicoho,je mi sumafuk kto ako pise ved kazdy sme nejaky 😉 ja som len reagovala a myslim ze adekvatne na vzniknutu situaciu 😉

nice202
6. mar 2013

uff, " napysem". tak na taketo hrubky, nemam ospravedlnenie.....

haley7897
6. mar 2013

Ja mám len 11 palcou prečo?

😀 😀 😀

eaka
6. mar 2013

@haley7897 LEN?? Mne sa to zdá dosť veľa 😉

dadli
6. mar 2013

fuha baby tak toto som sem musela dat:
" Baby robym si taku anketu aj ked som uz predsväcena ze to je pravda,lebo mne to vyslo aj niektorim babam ktorym som to poradila ,ale sestra mi to neveri tak chcem vediet ako to je svami ?
Ide o to ,ze som sa dozvedela od jednej pani ,ktora uz mala 2chlapcoch a tuzila po dievcatku,tak jej to poradil jej gynekolok aj mne to potvrdila moja gynekologicka.Tagze dozvedela som sa,ze ak chces na 100%dievcatko tak musis ist nato ked je slaba evulka a to najlepsie 1-2dni pred evulaciou.V prvy den evulacie tiez môze byt dievcatko,ale to je tak na 50%,lebo to je stredna plodnost a to uz zalezi na spermii partnera ci su ryclejsie a bude do 24hodin dievcatko,alebo pomalsie a prenesie sa to do 48hodin a bude clapec.clapec je zas naistejsi tak 3-den evulky.ak sa podari babe otehoniet v posledny 5den evulky ,tak to môze byt jedinelen dievcatko,lebo je silnejsie ako clapec"

okrem tej gramatiky.... tak som nevedela ze EVULKA trva tolko dlho 😅

eaka
6. mar 2013

@dadli Evulka, to je nejaký hybrid ovulácie s evolúciou 🙂 Možno preto trvá dlhšie ako ovulka 😀 😝 Ale aj tak, ako to že na začiatku dievča, v strede chlapec a na konci dievča???? a ako zistí slabú evulku?

domak2
6. mar 2013

mam debku...to bude asik stresmy alebo ja naveem..
😅

jaja01k
6. mar 2013

"To se my ulevylo"

pajenka
6. mar 2013

@jaja01k To je "dopře" 😀

iviatko
7. mar 2013

Tak,operacia schvalena poistounou a mozem ist lezat ...

zapka21
8. mar 2013

Moze vist pozityvny test 2ciarka aj po 3hod? alebo ze jeden je 2ciarky a druhy ma 1ciarku?

zapka21
8. mar 2013

Môj mm mi chcel zablahoželať ešte v posteli,aj začal....a v tom sa ozvalo:Mami,ja už som hore a bolo po vynšovačke.Tak si doprajem cez deň aspoň kaderníčku a snáď večer mm tú vynšovačku aj dokončí🙂🙂

zapka21
8. mar 2013

Upozorňujem,rípavky hneť odstraňujem🙂

zapka21
8. mar 2013

Chlapi su poniektori dobry a poniektori aj zly no ......

zapka21
8. mar 2013

Ked bude teplo mihli by sme rozhanizovat konikove - kosicke stretko

nice202
8. mar 2013

@zapka21 haha ides na take "rozhanizovane" stretko? 😀

zapka21
8. mar 2013

@nice202 iba ak pojdes aj ty 😉

nice202
8. mar 2013

@zapka21 jasne, ale to asi bude v rozhanovciach. 😀

zapka21
8. mar 2013

@nice202 zvezieme sa jednym autom, co povies, usetrime aspon pohonne latky a zivotne prostredie 😀

nice202
8. mar 2013

@zapka21 dobre. napis jej, ze pokial to nebude v rozhanovciach, tak nikam nejdeme.

zapka21
8. mar 2013

Skupina pre mamičky, ktoré si sami chcú vytvoriť pre svoje deti hračky, dekorácie do detských izbyčiek alebo zrecyklovať staré veci.

IzbYčky sa tu dost rozmohli 😠

Babyyyy, kde ste??? to tu dnes len ja spamujem???? 😲