Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

iviatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka034
10. júl 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 @jarmillka

slavka034
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarmillka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iviatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarmillka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iviatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandracs
10. júl 2013

Ja osobne gramatiku v príspevkoch nepovažujem za dôležitú, ide mi skôr o obsah, ktorý čítam. Rozhodne to nepovažujem za známku inteligencie, existuje veľa typov porúch učenia a poznám mnoho VŠ vzdelaných ľudí, ktorým občas gramatika "ujde".
Za známku nižšej IQ považujem potrebu niekoho ponižovať, zosmiešňovať a urážať či už pre gramatiku, alebo z akéhokoľvek iného dôvodu. Zastávam názor, že takéto osoby nemajú čo robiť na školách.

dicinka1
10. júl 2013

@iviatko myslíš,že čo ti ta pani závidí??? :D krasu?nedaj sa vysmiat..trošku sa snaž svoje ego krotit...lebo už si smiešna..trošku rešpektu ti tiež neuškodí..

dicinka1
10. júl 2013

@iviatko
@iviatko ked už si v tejto téme používaj interpunkčne znamienka moja.. 😉

dicinka1
10. júl 2013

@jarmillka to vážne tu ta trubka hladala silou mocou chyby v príspevkoch?
@iviatko tak to je už teda riadna vada...no,asi je málo hodnotená doma,nikto si ju nevšíma,tak si to kompenzuje tu..aby bola chvalenaaa..aaaaaa,vaaau,si našla taku hrubku v texte tej a tej mamičky..?

slavka034
10. júl 2013

@dicinka1 je len veľmi smutné ako sa poniektoré vedia vysmievať z pravopisu iných mamičiek.Dúfam len že ku škodoradosti a neprajnosti nevedú aj svoje deti.To by bolo viac smutné

victory1
10. júl 2013

@haley7897 vsak som to musela 3x precitat, kym som pochopila, co tym chcel basnik napisat 😀

haley7897
10. júl 2013

@victory1 tak to ti gratulujem 😀 kedze je to vytrhnute z kontextu, mala si este aj stazene podmienky 😀

victory1
10. júl 2013

@iviatko Ale sa tu zbehli na teba.... 😕 ..všeeeetky kamaratky! 😕 Ale myslím, že ignorácia bude všeliekom.... 😝 😉

victory1
10. júl 2013

@haley7897 no, musím na koňovi posilovať oči..... 😝 😀

speedygon
10. júl 2013

@haley7897 jako význam chápu, ale styl psaní je brutááální 😀 Připomíná mi to toho "imitátora Michala Davida" a jeho "songy" 😀 Myslím toho slovenského, co má song "Pijeme Tomu" 😀 Reaguji na Tvůj příspěvek z dneška v 00:54 😀

iwuska7
10. júl 2013

Toto je aka uboha skupina...ci ako to len nazvat...zakladatelom tlieskam....radsej sa venujte niecomu inemu....nez tomuto....to vas bavi? Co z toho mate? Nechapem....ved ako male deti.tak aj dospelaci....kazdi sme ini...niekto vie matiku niekto slovinu...co je na tom...to furt musite riesit? Dokedy baby....sak dajte pokoj :(

haley7897
10. júl 2013

@speedygon hehe to je mi jasne. spam od rozhorcenych "prispievateliek" som tiez preskocila 😀
a imitatora nepoznam a ani "Pijeme Tomu" som nepocula, mozno sa mi niekedy postasti 😀

victory1
10. júl 2013

Milé nasr...dené novopríduvšie 😉 nicky! Toto nie je téma o hľadaní chýb, ani vysmievaní sa z mamičiek, ani o kritike, znevažovaní IQ... Každa z nás sa motá po koňovi a diskutuje na témy, ktoré ju zaujímajú, poprípade sa snaží pomôcť, poradiť. Ale občas sa jednoducho stane, že určité slovné spojenie, hrubica nás natoľko rozosmeje, že by bol hriech nepodeliť sa o to...a tom to tu je! 😉
Nik tu žiadny nick nepomenoval, neosočoval a keď ste sa v niektorom slovnom spojení našli, je mi to ľúto, ale radšej sa tejto téme oblúkom vyhnite..... 😉

speedygon
10. júl 2013

@haley7897 pohladaj na webu....aj ja kuknem, či najdem....ak sa podarí, pošlem link 🙂

haley7897
10. júl 2013

@speedygon ok, teda. pozriem 😀

victory1
10. júl 2013

@speedygon Ja som to počulaaaaa...bolo to super! 😀

haley7897
10. júl 2013

@speedygon aj ked teda mozno som to aj videla, len si to nepamatam. moj priatel totiz taketo pakoviny niekedy pozerava a pocuva... 😅 😕

victory1
10. júl 2013

@iwuska7 strašne, strašne ťa prosím, nepíš už nikdy do žiadnej témy "kazdi sme ini" 😒 😠

speedygon
10. júl 2013

@haley7897 tak som zle napísala pieseň-tu je odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=epPVIIArJ0s

chalan toho má kopu, ale toto bol prvý jeho hit 😀 verím, že poznáš, len si nepamätáš 😀

speedygon
10. júl 2013

@haley7897 a tu eště jeden hit...Elán, Čaba neblázni...podla chalana Žaba neblázni 😀

speedygon
10. júl 2013

@haley7897 a v tomto odkaze pohladaj, budú tam aj dalšie hity....no nemá to chybu...stále hádam, akým jazykom to chalan spieva 😀 Ale slovenčina to nieje 😀

speedygon
10. júl 2013

@victory1 jj, on nespieva až tak zle, len text je nepochopitelná fantázia...či ako to napísat....netreba riešit farbu kože chalana....len naozaj by ma zaujímal jazyk piesní...ale verím tomu, že chalan zarábá ako showman dobré peniaze 😀

haley7897
10. júl 2013

@speedygon pojdem pozriet, snad som na to dostatocne psychicky pripravena 😀 😀 😀 dik 🙂