Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

tictac
2. sep 2008

nanyka, to je mi celkem jasne i od pohledu 😀 jen mi to pripadlo trosilinku (musim si rypnout..zdrobnelina) podobne vizualne, tot vsjo

nobody
2. sep 2008

jabber, pochybuju, že to byla sranda ... jste to musely brát strašně vážně,ne? 😀 v tý době
ale co já vím, v Kanadě je všechno možný

jabber
2. sep 2008

nobody - no to si piš, že jsme to braly vážně! 😀 ale sranda to byla....jsme byly tajemný jak hrad v Karpatech 😀 😀

jabber
2. sep 2008

no puberta, no 😀 😀 😝

simply.vero
2. sep 2008

tictac, někde v těch related videích je tuším porovnání emo vs. gothic, zkus si v tom zahrabat. jsou to dvě odlišné věci, ale já osobně taky určité podobnosti vidím (ale to máš všude, Baníkovci budou taky vykřikovat, že Sparta je ..... - doplňte si dle libosti - a přesto navenek poznáš rozdíl jen v barvě šály 😀)

jabber
2. sep 2008

simply 😀 😀 tak tak

nobody
2. sep 2008

gothíci jsou drsnější ... 🙂

jabber ...jako puberta byla celkem psycho ze začátku..jak se člověk v noci vzbudil a nevěděl, co je děje .... 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
2. sep 2008

nobody 😀 a leckdy ani čí je 😀

jabber
3. sep 2008

a taky mi přijde strašný výraz 'určo' 😅

yenn
3. sep 2008

jaber, nejhorsi vyraz na svete je MIMISEK, kdo me trufne? 😉 😀

blovitc120
3. sep 2008

Yenn, tu na koníkovi je tých výrazov riadna kopa, ale toho mimiska neznášam aj ja 😉. A akurát tu vidím názov novej témy "vybračný pás vibra ton" teda aspoň v sk časti je, neviem, či aj u vás, tak to je teda sila. To niekomu nevadí, že raz dá y a raz i?!

jabber
3. sep 2008

blovitc - to je fakt dobrý 😀

nobody
3. sep 2008

blovitc120 .... vibra ton či vybraton, toť otázka 😀 Shakespeara tam nehledej

třeba vybrat vibra bylo myšleno 😀

elitera
4. sep 2008

jojo, vydět, vyset, vyklat a vybrátor, oblíbená vyjmenovaná slova po "v". A to ještě buďme rádi, že to není wydět, wyset... 😀

blovitc120
4. sep 2008

Nobody, to bude asi nové vybrané slovo vybračný 😀. Dnes sa už používa častejšie, ako keď sa určovali vybrané slová 🙂.

tictac
4. sep 2008

blovitc, tak to je uplne jednoduche, proc lidi pisou ve stejnem slove jednou i a jednou y, prece tu spravnou variantu si kazdy vybere a ta druha se pak muze povazovat za preklep 😀 😀

blovitc120
4. sep 2008

Tictac 🙂. To asi fakt 🙂

ikke
4. sep 2008

ake su slovenske/ceske preklady slov glitter a ticker? 😕 😀

nobody
4. sep 2008

blovitc jo, je to tak 😀

blovitc120
4. sep 2008

Ikke, ja by som povedala ligotavec-blikavec a dielikovač-označovač 🙂 😀

herminka
4. sep 2008

Další vyjmenované slovo po v je výřivka 😖 😀

elitera
4. sep 2008

hermi, jo, sovinec je v každým druhým svatebním apartmá 😀 😀 😀

lukin
4. sep 2008

Četla jsem diskuzi o tchyních a tam je hrubek, že by člověk nevěřil 😀

Např. líbý, vydím, ...

elitera
4. sep 2008

no to víš, do tchyní se musí tvrdě, no... 🙂

haluskacz
4. sep 2008

taky obcas udelam hrubku, hlavne pri chatovani. Dneska jsem si s nekym psala a napsala jsem "nevym". Pak jsem se samozrejme opravila - "newym"

jabber
4. sep 2008

elitera 😀

nobody
4. sep 2008

blbá otázka od trdla ..proč se jemnuje jedna rostlina tchýnin jazyk? 😀

jabber
4. sep 2008

nobody - protože je jedovatá a skoro nezničitelná 😀

lukin
4. sep 2008

nobody: Máš tam chybu 😀 Tchynin s krátkým y. A je jedovatá 😉

yenn
4. sep 2008

k tomu Y ... me vytaci kosily, chvily atd