Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

eaka
10. máj 2012

a kočena pokračuje:
😝 su to zbitočne vyhodene peniaze 😝

ikke
11. máj 2012

"Ako sa prihlasit na internet bankyng v poštovej banke?"

limoncino
11. máj 2012

@ikke 😀 😀 😀

bodka13
11. máj 2012

"...už teraz ma chytajú slzyčky" ....aj mňa 😢 😀

bodka13
11. máj 2012

baby dáte si "tovsty zo syrom" 😝 🙂

didiana333
11. máj 2012

@bodka13 na šak nalej.... 😀

ined77
12. máj 2012

název téma...duch?... 😅
já že půjde o nějaké tajemno a houbelec, jedná se o slabou druhou čárku na těhu testu 😅

eaka
12. máj 2012

nebudem kopírovať celý príspevok, len tú "najkrajšiu časť" 😉

😝 zo zdravotnych dvovodou 😝

eaka
12. máj 2012

😝 štiry detičky 😝

😀 😀 😀

berenika39
12. máj 2012

😝 roztočte své moskové závity 😝 😀
(z eshopu, prodávají logické hry 😀 )

didiana333
12. máj 2012

@berenika39 asi tam má niekto "mosek".... 😀 😀 😀

eaka
12. máj 2012

tak môj tatko má zase "modzog", ale to aj veľa iných ľudí 🙂

a teraz som našla, že 😝 pannenska blana 😝

berenika39
12. máj 2012

@didiana333 no můj dvorní dodavatel všeho pro petra je firma Amosek, link nemůžu dát, ale je to prostě amosek tečka cz, tak mě napadla souvislost, ale jejich jméno si do pusy brát nechci 😀 😀 😀 , to jsou chytří lidé🙂

traktor
12. máj 2012

ja tu nic nedavam..skôr tu obcas / casto 😅 😠 😀 patrim aj sama..ale toto musim.. *svojmu banskou.chcela by som vedieť od niektorej zväz vlastný názor.s priateľom máme nevydarený styk už dlho sksnažíme sa o kinotip len stale nič.no v poslednej dobe stale poobede di musím ísť ľahnúť-späť lebo som dreams unavená,mám boľavé nadávky taka zvláštna bolesť,mám aj zvýšený tento asi približne mesiac zvýšený riedky bieli výtok no návrhy a ani nevadi,ked niečo idem jest tak to až to horák rychlo akoby som nikdy nejedla.ale nexvracamnenezvracam možno mi kúsok je zle ked sa zákon so psom alebo sa naháňam.prosím poraďte mi očo ide dakujem*

berenika39
12. máj 2012

@traktor viem, o čo ide....google překladač🙂))))

didiana333
12. máj 2012

@traktor a čo jej vlastne bolo??????????????? 😀 som nejak z toho nempochopila.... 😅

berenika39
13. máj 2012

😝 Prodam hesky fialovej kabat je hesky jak novy 😝

didiana333
13. máj 2012

Názov albumu jednej mamičky.... 😝 ...kôli týmto miny-ľuďom žijem :*... 😝 😀 😀 😀 😀

berenika39
14. máj 2012

Prní pád -batole, druhý pád - 😝 u batolata 😝

petkave
14. máj 2012

😝 dobry den chcel by som sa opitat ci octranujete tetovanie? 😝

petkave
14. máj 2012

😝 Dobry den,chcem sa opytat na zvatsenie poprsia.Ale chcela by som taky silikon ake mam prsia..nechcem vatsie..kolko by ma to stalo?a ake silikony pouzivate?a keby som chcela aj upravit cca kolko to stoji dokopy?bola som na konzultacii v ba a pan doktor mi povedal ze by mi to dal cez bradavku…dakujem 😝

Ospravedlňujem sa, ale tieto dva príspevky nie sú z MK, no nedalo mi 😀

Odhliadnuc od gramatiky, stále rozmýšľam, ako to tá pani myslela. Chce tie prsia zväčšiť či nie? Či iba vyplniť? 😅

petkave
14. máj 2012

😝 Dobrý deň, neviem ako sa to volá ale pri úsmeve mi vidieť dasno nad zubami, či sa to da dako zlepšiť.Ďakujem 😝

berenika39
14. máj 2012

@reruna zkouška spojení...
pardon, ale zkoušíme, co udělá upozornění z tématu cz+sk - jestli je třeba se opakovaně nalogovat.děkujeme za pochopa.

eaka
14. máj 2012

@petkave menej sa ceriť??? 😀

petkave
14. máj 2012

@eaka Takže nie takto 😀 ale skôr takto 🙂 ?

eaka
14. máj 2012

@petkave Myslím, že jej vadilo, že jej bolo vidieť ďasná, nie zuby, takže môže byť aj 😀, ale neprehánať to.. 😉

mataharyy
14. máj 2012

Tak teď jsem se pobavila: Barbie - Morka panna ( https://www.modrykonik.sk/shopy/hracky/iop3/bar... ) 😀

eaka
14. máj 2012

😝 sú tu aj oveľa viac zbytočnejšie diskusie!!! 😝

miskakyska
14. máj 2012

@eaka Teba baví snoriť po diskusiach a rýpať do ľudí,všakže?..sa nevieš ináč zabávať?...si niekedy prečítaj aj po sebe,čo si napísala...