Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

bodka13
20. jan 2013

"...ideme na kĺbyky..." 😲 😲 😲 pomooooooooc ,na to sa nedá pozerať 😢 😢

tvojezlatko
20. jan 2013

@bodka13 akurat som to zbadala .... Skoro ma vyklbylo...:D

bodka13
20. jan 2013

@tvojezlatko no len si dávaj pozor ,lebo taký zlomený kĺbyk sa ťažko hojí 😀 😀 😀

tvojezlatko
20. jan 2013

"Mate doma IT-aka..."

haley7897
20. jan 2013

@bodka13 hihi, si ma predbehla 😀

bodka13
20. jan 2013

@tvojezlatko 😕 koho...kto to je 😕 😀 😀

tvojezlatko
21. jan 2013

@bodka13 asi sme "inglis is izy csaba is ded" ze ajťáka ;)))))

bodka13
21. jan 2013

@tvojezlatko 😀 😀 😀 "ic veri gut"

bodka13
21. jan 2013

prvý dnešný úlovok " prasknutý dysplej " ani sa nečudujem,že pri toľkej tvrdosti praskol 😀

bubbles
21. jan 2013

"Bože to je vrchol...pijem si kávičku pritom šťukam na MK a yorkshirka si tu POPŔDA ..!!!! fujda" 😀

jaja01k
21. jan 2013

"nevite o nejak praci ci brigade?na vykendy?"

bodka13
21. jan 2013

@jaja01k viem...vysel nám oznam na dverách 😀 😀 😀

berenika39
21. jan 2013

😝 myslým 😝
...spíš ne.....

domak2
21. jan 2013

Baby ako sa dusi zele... zajtra mam za ukol spravit vepro-knedlo-zele dakujem 😀 😀 😀
Veru mi chvilku trvalo, kym som prisla na to, o ake jedlo sa jedna 😀

matax
21. jan 2013

@domak2 napr.dusené želé 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubbles
21. jan 2013

@domak2 aj ja som to tak pochopila, keď som to videla 😀

bodka13
22. jan 2013

no baby poraďte mu 😉 ...nová téma : Vyriešenie splnoletnenia

berenika39
22. jan 2013

tak trochu klasika...

😝 vybrační lehátko 😝

kvetka_
22. jan 2013

len otvorim fotoblogy a uz tu mam perlicky:
"Ahoj maminky ja len robým výmeni damskeho oblečka ta mrknite pekný dník prajem."
"Kto mi vie prosim poradit som rozvedena a chcela bi som sa spitat ci je aj skd cez prazdni ni moja dcera je prvacka a nieviem ako to chodi cez letne prazdnini vo pred dakujem"

jaja01k
22. jan 2013

"nevim co my pani doktorka rekne"

pajenka
22. jan 2013

Už dlouho tady nebyl plurál 😀
😝 budeme holčička 😝
😕 dostáváme velký pochvali 😕

mataharyy
22. jan 2013

Tak toto není z MK, našla jsem to při pátrání po (ne)seriózní firmě, ale přišlo mi to tak "kouzelné"... 😎 Nutno podotknout, že paní tam má více příspěvků, ale to by bylo na hodně dlouho 😉

ne ja sem chtěla kontakt stoho duvodu že ja to je možne že ja sem mu kdisy poslala jak vi řikate obalku a mně nic neposlal a kamoška mu poslala obalku a ta tu praci dela a videlava si dobry penize tak sem chtěla čislo nebo neco at mu nadam ale tet už si přividelavam a ho už nepotřebuju ale kdiš ten přividelak nechcete tak vaše chyba ja mam dobry penize a tet sem si dobře videlala a deme delat svatbu tak dobře mně platijou ale kdiš nechcete tak vas nenutim vaše vec tak si to rozmyslite a napište kdiš tak rada vas povedu dal

mataharyy
22. jan 2013

Neodolala jsem, ještě jeden od slečny 😅

divejte se nesudte lidi dřive než je znate muj pravopis je takovi jak umim psat protože sem ze slovenska a žiju tady 4roky a sem na md nevim proč bych okradala lidi a nevim čim kdiš tam nechcou žadny poplatky ja si videlavam a sem spokojena pokud to nechcete nikoho nenutim ale mrzy mně že si omně myslite že sem zlodejka nemam nato srdce vite a schanim už delši dobu pujčku a 4krat sem naletela tak už radeji sem si chtěla začit přividelavat mam teda vic přividelku ale klidně bych si vzala aj vic prace na doma mam hodne miminko takže si to mužu dovolit a vubec neřešim jak pišu a kdiš to vadi vam tak to mate blby ja si pišu tak jak umim a nedokazala by sem okrast lidi jak vi řikate nemam nato srdce a ja sem byla sama okradena tyma podvodnikama takže vim jake to je a jeke by to bylo kdiby sem mněla okrast jine lidi a tet se snažim si co nejvic videlat at mam kralovsku svatbu takže delam hodně přividelku a pravě že sem chtěla aj obalky na doma nebo skladani propisek no ale vim že tady ten velc je podvodnik tak sem mu chtěla aspon nadat proto sem chtěla to čislo ale vi asi nedokažete pochopit jake to je kdiš vas nekdo okrade a ještě ste na md tak aspon že si tet přividelavam ale je to jenom na internetu ale je sem chtěla neco na doma neco skladat atd...protože by mně to bavilo tak mně věřte nebo ne je to veše věc ja vim co delam a ještě jednou opakuju že nejsem zlodej

pajenka
22. jan 2013

@mataharyy uf 😅 to se nedá ani číst 😕

mataharyy
22. jan 2013

@pajenka A to není zdaleka vše... Například jsem zjistila, že na Slovensku není bůh (případně Bůh), ale je tam buch... A tak 😀
Takže do bocha, ty by jsi nechtěla takovou zaměstnavatelku? 😎 😀

pajenka
22. jan 2013

@mataharyy 😀 probocha já ji beru!

lenka3007
22. jan 2013

@mataharyy pocuj moja, ked som si toto precitala, tak som sa zapotila... To co je pre bocha? Ved to nema ani hlavu ani patu 😀 😀 😀 😀

lenka3007
22. jan 2013

@kvetka_ a opak "vo pred" je "v zad" ??? 😀 😀 😀 😀 😀

suezana
22. jan 2013

ja som v živote nečítala takú dlhú vetu 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

ined77
22. jan 2013

@mataharyy 😅 uf 😀 ..jinak teda super úlovek 😀 😔 😀