Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

eaka
3. apr 2012

@bodka70 no....teraz bude trochu čierneho humoru, ale čisto teoreticky by to mohol byť aj smiech cez slzy 😀 teda plač od smiechu...či ako sa tomu hovorí... 😅 slzy šťastia? 😅

petkave
3. apr 2012

@berenika39 😀 😀 😀 Takže Hjúlit? 😀 😀 😀

@eaka @ikarkulka @bodka70 No dievčatá, veď nebuďte z toho Lea v depresii, vonku je krásne slniečko. Šup von a žiadne slzičky 😀

berenika39
3. apr 2012

@petkave jasně, držím krok🙂

eaka
3. apr 2012

@petkave júúj, no po dlhej dobe sedím v robote, takže slniečka dnes nebude... ale plakať by som plakala jedine nad úrovňou programu v TV 😉 ale je fakt, že kým neprší či nefučí, tak to môžem mať tiež na háku 😀

petkave
3. apr 2012

@eaka presne tak, je to bieda 😖

ikarkulka
3. apr 2012

@petkave já vůbec netuším, kdo to ten leo je. ale když je teda o něm řeč, tak jsem si ho našla... no a že bych kvůli němu měla brečet... 😅

bodka70
3. apr 2012

@eaka , ešte zvonky štestí tomu môžeme hovoriť 😉 😀 😀

petkave
3. apr 2012

@ikarkulka ja som videla z HP tak 2x20 minút za celú dobu, čo sa to vysiela. Ale neviem, ktorý je Leo. A okrem toho, stále sa to tam mení a jediné, prečo by sme mali plakať, je fakt úroveň tejto relácie, spôsoby a správanie tých účinkujúcich a, nech mi odpustia, aj ich totálna hlúposť. 😒

ikarkulka
3. apr 2012

@petkave zajímalo by mě, jaký mají pravopis 😉 😀

petkave
3. apr 2012

@ikarkulka Mňa by skôr pri niektorých zaujímal posudok od psychiatra 😀

eaka
3. apr 2012

@petkave ten posudok ešte aj na osobu, ktorá tento "projekt" vymyslela... to isto nejaký úchylák.. 😠

jijitka
3. apr 2012

právě zjišťuju, že vůbec netuším o jaký pořad se jedná (HP). Asi zas přicházím o něco velkolepého 😢

petkave
3. apr 2012

@jijitka Už to tu baby písali. Hotel Paradise... Ako to, že nie si v obraze? Veľká chyba 😀 😀 😀

berenika39
3. apr 2012

@jijitka no vidíš, ty jsi stejně nesečtělá jako já, mě už to tu vysvětlili, to je Hotel Paradise, reality show....kdo to nezná, jako by nebyl🙂

alamo
3. apr 2012

Pro me je HP jedine Harry Potter! 🙂

benne
3. apr 2012

@alamo a pre mna zas hewlett packard 😅 😅

benne
3. apr 2012

@alamo a pre mna zas hewlett packard 😅 😅

a práve som si pozrela album, kde je v popisoch a komentároch viac vysačiek než visačiek a mám na dnes asi pozerania fotiek dosť 😀

jijitka
3. apr 2012

@petkave @berenika39 no, já budu asi za úplného kulturního nevzdělance, ale já netuším ani co je to ten Hotel Paradise 😀 Sice jsem to viděla v programu, ale myslela jsem, že to je zas nějaký romantický film

eaka
4. apr 2012

@jijitka za brakového nevzdelanca... ak netušíš, čo HP je, tak to je známka kvality diváka (to netušenie, nie skratka HP) a ak si doteraz nevedela, tak ani nezisťuj, o nič si neprišla (len možno o žalúdočný vred od rozčulovania nad kvalitou programu v TV)...

eaka
4. apr 2012

"vsetky skodlivyni s tela idu prec"

petkave
4. apr 2012

Jáj, ženy. Akože svadobné šatky v. 40-42 za 70 €? No nekúpte to... Ktovie, koľko šatiek by ste za tú sumu vlastne dostali?! 😲

eaka
4. apr 2012

@petkave toľko, aby si sa s nimi celá obalila... 😉

petkave
4. apr 2012

@eaka Ahááá, tak načo sa ja trápim nad výberom svadobných šiat??? Pôjdem si k vietnamcovi nakúpiť "neaké" biele šatky a obalím sa. 😀

petkave
4. apr 2012

Ďalšia pani, ktorá ma neskutočne baví:

Uz fakt bryanko neska bol bez plienky a ukazal ze hce piskat hovorim tumas nocnik nene hadzal na zem hovorim hod na zahod ,,nie,nie a ukazal abisom dala plienky uz fakt ma 2roky a 4mesice

Hlavne to: HOD NA ZAHOD... To bude asi nejaká Maďarka...

A ešte ďalšia perlička tej istej autorky:

Kde mozem objednad naramok stastia?

inkinka
4. apr 2012

@petkave ked nema na klavesnici ch, tak ako co ma robit, hudatko? 😉

petkave
4. apr 2012

@inkinka Jááááj. Ja zas nemám na klávesnici N, lebo mi ho malý vydrapil. Ale to je trohu iný prípad 😀

inkinka
4. apr 2012

@petkave tam je lahka pomoc:

berenika39
4. apr 2012

jedna autorka: mislela jsem, kuchin, mi je máme, jako když byčem mrská, nebude slišet, nádobý, líbylo....

petkave
4. apr 2012

@inkinka Ježíííííš, len to nie... Ale budem na to pamätať,keď mi prco zase zlikviduje 90% klávesnice. Dávala som ju dokopy 3 hodiny, ale N a pravý CTRL sa mi nepodarilo zachrániť ☹

petkave
4. apr 2012

@berenika39 Ako vidím, aj ty si si našla svoju favoritku 😀