Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

monkula
17. feb 2010

babil, to mala byť Saskia? 😲 😲 😀

dzio2
17. feb 2010

ikke sex jednoznacne sex to tvrdia aj dok pekne sa ponom otvoris ,nemam tu chybu aby si bola kludna ze niesme mimo temy

spevacka
17. feb 2010

dzio, máš...tri, keď nerátam interpunkciu 😀

dzio2
17. feb 2010

no super tak sme poradili aj dodrzali temu 😀

spevacka
17. feb 2010

no problem 😉

babula90
17. feb 2010

áno, Saskia, ako inak Mon? 😉

macka01
18. feb 2010

čo poviete na toto:zažila na vlastnej kožy.... 😲 😝

babula90
18. feb 2010

no macka, hrôza 😒 ved ked sa na to clovek pozrie, musi to biť do očí, alebo byť do očý? 😀

macka01
18. feb 2010

😀 😀

zuzkaku
18. feb 2010

babula...macka... 😀 😀 😀 ja nechápem, že to ozaj takto môže niekto napísať...

babula90
18. feb 2010

a hlavne žena- toto nechápem 😉

zuzkaku
18. feb 2010

teraz som tu medzi témami našla tiež jednu pikošku..."aky sapmon je dobri proti lupinam"... 😲

marooshka
19. feb 2010

opět tady v jedné diskusi: dávám polívki 😀

alca85
19. feb 2010

Tak toto ma dostalo v jednom texte?

PHLAVNI STIK TAK dva ROKI VITOKI MENSTRUACIJU poratemi

alca85
19. feb 2010

ja to sem musím dať celé, no hrôza:

CAUTE HOLKI US DAKTOE ZVAS SU TEHOTNE TAK MI PORATE ZNIECIM PROSIM JA US MAM PHLAVNI STIK TAK dva ROKI ALE ESTE STALE NESOM TEHOTNA ALE SKUSAMETO ESTE LEN ROK TAK JA NEVIEM LEBO KET SA OTBAVI ANECHATO DOMNA TAK NEOSTAVA TO VOMNE ALE VINDE TO TO SO ASI NEPLODNA VSAK ALE TEN TO MESIAC MAM SILNE VITOKI SU TO TAKE ZLTE A PACHNU AJ MENSTRUACIJU SOM MALA som 22.07.2009 poratemi ako mozete

spevacka
19. feb 2010

alca, to si kde vyňúrala? Mám sa smiať či plakať? 😅

alca85
19. feb 2010

to je z inej stránky

alca85
19. feb 2010

ale predpokladám, že nebola slovenka to by ju ospravedlňovalo, ale inak nemám slov... 😅

hadassah
19. feb 2010

tak ja som práve videla slovo "prychytila sa". Hneď som to sem musela šupnúť. No proste brutááál. Keď vidím, čo všetko ste ponachádzali v písomných prejavoch mamičiek, niekedy takmer zamdlievam 😀

kulimka
19. feb 2010

alca85tak to je fakt drsné 😲

monkula
19. feb 2010

alca, nemám slov... 😝

diddi
19. feb 2010

aka gramatika, taky obsah...a taka inteligencia 😝 😝 😝

vinifera
19. feb 2010

alee davam vam vedet ze sme z gympla
uz sa ma aj pital ze co by sme robili.
nemam rada primitivcov
.a urcite si to uzivcam..niesme spolu nejak estra ´dlho ale uz teraz mam
noo vydno ze vek robi svoje

toto som musela vytiahnuť z dnes založenej témy - ale na príspevok od alca85 sa aj tak nechytám - s tým rozdielom že jej autorka je asi fakt cudzinka ale toto je Slovenka a ešte aj z gympla🙂

macka01
19. feb 2010

ja žasnem,každý urobí preklep alebo v rýchlosti si neuvedomí čo napísal,ale toto....alca kde to je???Ako sa budú učiť so svojími deťmi SJ?A nie len pravopis,ale aj tá forma,niekedy čítam vetu a za nič na svete neviem pochopiť,čo ňou autorka chcela povedať,ako tatari 😝

monkula
19. feb 2010

vini, ty rejpale 😀

ja som toto objavila na MMB: KOTUĽAJÚCE SA GORÁLKY 😝

babula90
19. feb 2010

ja sm našla:
vyžšie 😀

zuzkaku
19. feb 2010

alca... 😀 😀 😀 😀 😀 ....to aká "inteligentná osoba" toto napísala ??? 😀 😀 😀

veronikapp
19. feb 2010

alca- no pekne...
ja sa sama priznám- podarilo sa mi- hystorky a smedný... fuj

vinifera
19. feb 2010

NO to ja som stále nahadzovala inzerát: Lyšiak v meste. Až jedna baba ked si objednávala obliečky tak stále písala lišiak. Inak mala v texte veľa chýb ale to lišiak mi nejak stále bilo do očí - tak som si kukla že ako sa to teda píše správne a už nahadzujem inzeráty Lišiak v meste🙂

kacenqa
21. feb 2010

caute, neda mi.... z inej stranky:

epidularky su mozno dobre ale napriklad moj akamaratka mava caste bolenie hlavy a to jej dzerka ma uz 2 a pol roka, niekomu nemusi byt nic ale niekomu to moze nesprijemnit zivot v buducnosti,ja som mala 2 porody naturalne a velmy dlhe a vydrzala som,a este ked budem raz tehotna tak urcite bez epidularky.co nase mamicky nemali ziadne epidularky a vsetky to prezily...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀