Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

berenika39
10. jan 2012

@eaka to měl být jen vtip, doufám, že jsme se pochopily...nerada bych se uchýlila k zdrobnělinám 😉 . díky za objasnění....
Někdy to s ironií a sarkasmem úplně neodhadnu, tak se předem omlouvám. V jiných, seriozních diskusích jsem za černou ovci, ale neva, lepší než slepička velkoměstská panička....(i to už jsem 😀 😀 😀 ).

eaka
10. jan 2012

@berenika39 neviem, či to nebudem potrebovať... 😖

😉

berenika39
10. jan 2012

@eaka nieeeeeee!

eaka
10. jan 2012

@berenika39 pjosím pjosím vysvetjeníčko tvojho ftipíku 😝

berenika39
10. jan 2012

@eaka právě nastal čas se rozloučit a jít spát 😀 😀 😀 😀
dobrou, dík za pokec, nespisovně řečeno🙂

berenika39
10. jan 2012

Nevím, jestli jste to četly🙂-.
http://michalsmutny.blog.idnes.cz/c/216251/Pric...
Realita, bohužel.

bodka70
11. jan 2012

@berenika39 , toto som čítala už dávnejšie, sila 🤐

mataharyy
11. jan 2012

@berenika39 Jo to jsem četla, v návaznosti jsem četla i články na www.modnipeklo.cz a pak v diskusi na okoun.cz (tuším tak)...

kvojtanikova
11. jan 2012

@berenika39 toto je uzasneee, ze vyrobca "keep away from fire" ... a ma veru ten bloger pravdu, niekedy je to fakt des co tie mamYnky tam pofotia a popisu... Este ze my tu nie sme az take zavislacky, ze by sme deckam uvarili hrasok z konzervy zahusteny mukou... ci? Zelam vam krasny den a krasne chvile s Vasimi detickami (a manzelmi).

bodka70
11. jan 2012

@mataharyy , tiež som čítala aj tie nadväznosti a potom som to nechala, nechcem stratiť aj tie posledné ilúzie o ľuďoch 😖 . Chodila som niekedy na slovenský MMB, niečo som tam kupovala, občas i predávala a tam je to to isté, bohužiaľ.

didiana333
11. jan 2012

jedna mamina tu hladá masérku.... Je tu nejaka maserka na krčnu chrpticu .... 😀

eaka
11. jan 2012

@didiana333 😀 😀 😀 moj tatino zase hovorí "modzog" 😀 😀 😀

eaka
11. jan 2012

"keby sa dala vlastna koza transplantovat"
😀 😀 😀

Ja viem, že je to koža...ale že aké srandičky z toho vzniknú, keď sa nám nechce používať mäkčene a dĺžne!!!
😀 😀 😀

ikke
11. jan 2012

"Naše babetečko Branko"

eaka
13. jan 2012

Pán policajt si odskočiľ k zubárovi na vŕtanie zubu.Potom sa vrátil spet do roboty a išiel sa najesť.Prišiel ho pozreť jeho kolega a spýtal sa ho že prečo si dáva rožok do zatku a on odpovedal vieš bol som u zubára a on mi povedal že mám jesť na druhej strane.

(vtipné po stránke obsahovej aj formálnej... 😉 )

bodka70
13. jan 2012

@eaka , ináč netýka sa to práve MK, i keď aj tu som pár krát takú hrúbku videla. Na jednej nemenovanej stránke s umeleckými dielami jeden chlapík vystavoval krásnu drevorezbu ženskej postavy, musel si s ňou dať kopu práce, cenu si tam šupol v eur cca 50,- a pod tým dielkom jeho názov "VÝLA" 🤐 🙄 🙄. V duchu som až "zavyla" že baúúúúú. Toto fakt nechápem, keď niekto si dá toľko námahy s inými vecami a nakoniec to takto dobabre 😠.

adelaida33
13. jan 2012

@bodka70 masaker 😀

eaka
13. jan 2012

@bodka70
tak to je MARAAAAAS!!!!

adelaida33
13. jan 2012

@bodka70 toto som pred chvíľou prečítala a píšem to tu len pre teba 😀 : "... nezabudnite pravidelne sexíkovať 2-3x do týždňa..." 😀 😀 😉

berenika39
13. jan 2012

z FB, komentář slečny, 19 let.
njn to se občas stává že si dva lidi nerozuměj ale život jde dál a mi musíme s ním.... 🙂

😠

syslica
13. jan 2012

@adelaida33 @bodka70 no veď hej, ale aj papkať veľa vitamínkov, aby manželík a jeho spermijky neboli leniví, keď nastane správny čas 😀 😝

inkinka
13. jan 2012
bodka70
13. jan 2012

@adelaida33 , no díki, ja dám radšej prednosť obyčajnému poctivému sexu. 😀 😀 😀

obávam sa, že keby som "sexíkovala", ešte by som sa náhodou trafila do "ovulky", následne by mi neprišla "mrška" a musela by som si robiť "testík". Pri pozitívnom testíku by mi v brušku začal rásť "tvoreček" s pracovným názvom "mimísek", to by mal "manžílek dáreček"! A to nehovorím o tom, koľko by som musela kupovať tričenek, bodýček a pleneček, samozrejme i "kočáreček". A keby mi manžílek s mimískem nechceli pomáhať, tak by som tu na MK hodila "postežováníčko" . 😀 😀 😀 😀

bodka13
13. jan 2012

@bodka70 😀 😀 😀 😀

mataharyy
13. jan 2012

@bodka70 nezapomeň že tričenka a bodýčka by museli být pouze z nextíku... bez toho to nemá váhu 😎

bodka70
13. jan 2012

@bodka13 ahoj menovkyňa 😉

bodka13
13. jan 2012

@bodka70 ahoj 🙂 ...vieš koľkokrát som zbadala niekde príspevok od bodky a normálne som rozmýšľala,či som do tej témy prispela 😀 😀 😀

syslica
13. jan 2012

@mataharyy @bodka70 Baby, to nemá chybu... fakt denno-denná koníkovská realita 😀 😀

syslica
13. jan 2012

@bodka13
@bodka70 Jedna bodka + druhá bodka = @dvojbottka 😀 😀 😝
Našťastie sa odlišujete číslom, takže ja už dlhší čas viem, že ste dve 😉 bodôčky....

bodka70
13. jan 2012

@syslica , dúfam že nám nenapíšu, že používame duplicitný nick 😉 😀 😀 😀