Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

iviatko
17. aug 2013

baby, ktore chcete prist do sukromnej, dajte vediet, lebo tu to o chvilu zas bude divoke ;:D

pajenka
17. aug 2013

@iviatko Já bych chtěla do soukromé prosím 🙂

iviatko
17. aug 2013

@pajenka

@domak2
ste tam ;)

zuzinka1989
18. aug 2013

@iviatko aj ja chceeeem 🙂

zuzinka1989
18. aug 2013

Ahojky baby nemáte niektoré náhodou tie domino kocky šmolkou ......ktoré ich nezbieraťe ............

jaja01k
19. aug 2013

@iviatko Jé, můžu taky do soukromé, prosím?

zapka21
19. aug 2013

"rumanôva,je tam platene ale nieje tam autômat,aspôn pred mesiacôm nebôl..takze ta nemôzu pôkutôvat..."

romcovaklarka
19. aug 2013

😝 mimo zámku a zahrad určitě doporučuji Voskové muzeum a zrcadloví labirint 😝

nice202
19. aug 2013

Názov témy: Ako naučit 18 mesacneho syna aby spaval sam v izbycke?

nice202
19. aug 2013

@iviatko prosim ta, pridaj aj mna. Dakujem

blovitc120
19. aug 2013

@iviatko aj ja prosim, toto ma tu nastvalo riadne 😝

arizona
20. aug 2013

@iviatko môžem do súkromky? ak je miesto...

iviatko
20. aug 2013

@blovitc120
@arizona ste tam baby

lenka3007
21. aug 2013

@iviatko Mohla by som sa aj ja pridať? prosim 😀 Rada vas citam, obcas aj prispejem 🙂

mataharyy
21. aug 2013

@iviatko Můžu se také vetřít do soukromé, sice moc nepřispívám, ale chodím si zvedat náladu 😉 😀

warholette
21. aug 2013

@luciferova kedysi som mala spoluziacku, ktora nevedela pochopit, ze slovo dievca patri do stredneho rodu. vzdy namiesto to dievca povedala ta dievca, ved je to predsa zena a mal by to byt zensky rod 😀

warholette
21. aug 2013

@iviatko pridaj aj mna prosim 🙂

tothova5a
21. aug 2013

Tak dnes som na FB nasla toto:
"Dost dávno som sa neozvala, ale to neznamená ze v tychto horúcavách KOKA Fashion Design sa nudí. Try nevesti si u nás dali navrhnút svadobné saty a ani druziciek nebolo málo. Coskoro sa hlásim s fotkamy."
Vlasy mi stoja dupkom 🙂

gooobi
23. aug 2013

dobre si jej povedala.....dobre ze do ociiiiii nie za chrbat u mna mas leik

kvetka_
23. aug 2013

@iviatko ahoj aj ja si prosim do sukromky :")

gooobi
24. aug 2013

@iviatko aj ja si prosim do sukromky ak by vam to nevadilo 😉

ivular
24. aug 2013

Nám bude 2.5 roků 😕

ined77
24. aug 2013

@iviatko ...taky bych poprosila o přidáním, předem děkuji! 🙂

iviatko
24. aug 2013

@gooobi
@ined77 idem na to 🙂

dana_l
25. aug 2013

pokial my nepríde do mesiaca rozumná pomoc tak to budem riešit ako škodnu s polovníkmy a tý si prídu velmi rady zastrielať

dana_l
25. aug 2013

@iviatko mozem I ja, sice nepridavam casto ale rada si precitam "zaujimave novinky"

limoncino
25. aug 2013

@iviatko aj ja sa hlásim do súkromky 🙂

pajenka
25. aug 2013

Malá fodbalistka

limoncino
25. aug 2013

reakcia na palacinky:
boli tak viborne ze mi aj kvetini virastli

zaynab
26. aug 2013

Neje to o inteligencii!..Su tu aj mamicky z dalky,napriklad,teda tie,ktore sa tu nenarodili a do sk skoly nechodili,ako som ja,napriklad!Sk som sa naucila sama,len komunikaciou a cez telku,manzel mi pomaha vyplnit neake uradne papire,aby to bolo uplne spravne,ale na mk,ci fc,si pisem tak ako viem,a som hrda na to ako vobec slovencinu ovladam!..Povazujem sa za inteligentnu osobu,aj napriek tomu!..mam vysoku skolu,ale nie tu na SK!..A dalsia vec,ze si kolko krat urobim chybu nechcias,ked pisem velmy richlo,a vsimnem si to az ked odoslem,ale vobec ma to netrapi,lebo mne vzdy ide o zmysl toho,co je ten clovek napisal a vobec nie o to ako to napisal,ked budem hladat gramaticke chybi,tak mi ujde podstata napisaneho,a to je uz horsie!..Chcem len povedat,ze nemozete sudit cloveka len podla toho kolko si gramatickych chyb urobil,kym ho nepoznate,ci je dost inteligentny!..