Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

tatis
8. feb 2014

...dufam ze ma pochopyte...

berenika39
11. feb 2014

😝 A co mimísci, jak rostete? Já bych řekla, že mi kvapem. Bříško se my kulatí čím dál tím víc 😝

ivular
11. feb 2014

platit výživné k 15-stýmu 😕

elvira
12. feb 2014

To sou my ale ynseráty... 😀

Koupím - Poptávka - [10.2. 2014]

Malotraktor 4x4 o víkonu max 25-30,koní d 50-60TÍSIC 40 NA RUKU ZBITEK po viskoušení plus kup smlouva jistá.Za nabitky moc dík.

nanulik
12. feb 2014

😝 ja si ties myslim ze hnet ..... trvrdy zeta nepodviedol?.....treba to vydiskutovat a dat zatim botku (.) ,,,viem ze ked si vydela jeho fotku .....konaj teras SPAVNE 😝
z jednej diskusie tu na mk

zuzik307
15. feb 2014

...žíenki aš ake kriticke nebute ket to bolo prvi krat huda dievča nevie čo sa može stať bojisa moja neboj o ničom takom neviem žebi pri tom čo tirobil priatel dalo otehotnieť ja som 21roku tieš bola taka ako ti a tieš nemal kto poradiť avi troška menej snej ropte vtipi a dajte ničo čo jej pomože... 😅 😵 🤐

dana_l
16. feb 2014

dajake prirodne vytaminy

ankan
17. feb 2014

príspevok moderátorky skupiny:....
SVOJE PRISPEVKY TREBA OZNACOVAT MRIEZKOU JE TO PISANE V PRAVIDLACH PO UPOZORNENY AK SA NEUROBY NAPRAVA TAKYTO PRISPEVOK BUDE ZMAZANY

blovitc120
17. feb 2014

Z jedného e-shopu 😀

Detské nohavice nepremokavé, podšité s flýšom Cars

adulikka
18. feb 2014

len mapisala ze zajtra poje do banky to skontrolovat. Kasneee no ja mam cas,.ale skor ako budu penoaze na ucte neposielam. Ani dobierkou uz nie a mozua preavoedcat uz kolkp chcu... Jedine ak a p dobierkach ozaj dobre ref. Kupujuca. Vtedy poslem

adulikka
18. feb 2014

Preklikávanie medzi koníkom a stechou

ja1980
4. mar 2014

@adulikka toto by som ešte ospravedlnila ak je to písané z mobilu, ale ak niekto robí "hrubky" to ma vie iritovať 😉 viem že MK nie je pravopisný lexikon, ale aj tak ... proste to "hovorí" niečo o tom človeku 😒

ja1980
4. mar 2014

Baby spitam sa tu ked si dam cez den na tvar kerm na opalovanie na tvar s UV 30 je to ....

spitam ... vŕŕŕ

zuzik307
5. mar 2014

Jaternica z pečenímy zemiakmy 😎

ja1980
7. mar 2014

Valentínsky bozk pre mojich najblyžších 😀

mariuskaa
10. mar 2014

Baby tu si len pisete, co kto zazil, pocul, videl? (ake hrubky atd?) alebo aj viete pomoct, ak pytam radu.
Zijem v zahranici dlhsie, bola som sukromna doucovatelka slovenciny, aj pripravovala na prijimacky na strednu skolu a mam niekedy problem s gramatikou. Nie vzdy poznam aj zmysel urciteho slova a potom je to aj horsie.
Ake y/i v slove netykavka. Znenie vety. Ty si ale rozmaznana netykavka. (od slova dotyk nie?)

ikke
10. mar 2014

@mariuskaa vacsinou pomoze vyhladanie v internetovych slovnikoch
http://slovnik.juls.savba.sk/?w=netykavka&s=exa...
😉

adulikka
10. mar 2014

cena za obydve

aninkas1
14. mar 2014

Tak to je ovsem neco!!!! Cituji: "vajička se tudiž nedělajy" ....... (mysleno ve vajecnicich...) No ja asi padnu 😀

dana_l
15. mar 2014

Samozrejme myslim bez satov, obruciek a pod

tak som zvedava co si oblecie - ake satovy?

dana_l
15. mar 2014

@mariuskaa ale ano, aj mi uz poradili. len niekedy nie je "dobre vidno" ze ci sa pytame o radu alebo len vkladame niekoho text 😉 😀

dana_l
15. mar 2014

@zuzik307 @ja1980 brrr, to tomu dali 🤐

dana_l
15. mar 2014

@ivular to som uz aj ja dnes videla, odkial maju to -s teda netusim 😝

garzonka
15. mar 2014

1-vé, 2-hé, 3-tie, 4-té, 5-te
😀 😝

miskakyska
15. mar 2014

@garzonka ryfle?....či teplaki ? 😅 😀

ja1980
18. mar 2014

Takže kočky, tu je sľúbená foto 🙂 som chorá a bez nutely na tváry 😀
to som nepísala ja 😀

ja1980
25. mar 2014

toto musím 😀
Zienky poprosim recept chcem spravyt kuracie alebo morcacie rezne ale zo syrovou omackou a k tomu riza ale nemozem najst recept prosim poradte mi

to menu bude určite fajn 😀

ja1980
25. mar 2014

@miskakyska oboje 😀

nanulik
27. mar 2014

😝 21eho 😝

miskakyska
3. apr 2014

zbyerajte tu tie perly koníkovske zbyerajte 😀 😀 😀
ešte teraz mám oči vypadnuté z jamiek z tej dvohlásky ye 😀