Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

erikasadek
8. dec 2010

@dadis
@monkula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dusanab
9. dec 2010

baby 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dusanab
9. dec 2010

dylemou
opitat, dajte my vediet, najblisej dobe
ako bi som

eaka
9. dec 2010

máte šťastie, že mi cez deň v práci nešiel MK, lebo by som toto fórum tu asi preplnila neskutočnými hlodmi z diskusií pod článkami na sme.sk, hrôza des!

dusanab
9. dec 2010

@eaka ani mne nešiel ale uložila som si niečo a teraz dala 😀 😀

nevidáš
vinikáš
čo si misliš
nekcela bi som
vlaski, vizerat

monkula
10. dec 2010

"Farmár" Martin a jeho gramatika.... nuž, a niektoré otázky sú tiež "krásne" nuž, vrana k vrane sadá...
http://www.topky.sk/cl/15/850278/Farmar-Mato-bo...

bihan
10. dec 2010

@monkula Monky, dííík 😀 dobre sa tu bavím 😀

a ked sa zalubym tak sa zalubym

dusanab
10. dec 2010

no baby tak ja som to ani nedočítala do konca, veď ani len otázky často nie sú písané normálne 😖 odpovede radšej vôbec komentovať nebudem 😀 😀 😀 😀

a možno....možno sa aj ja raz zalubym 😀 😀 😀 😀

dusanab
10. dec 2010

Chyba nie je vo vašom príjimači - keď už sme na MK 😉

monkula
11. dec 2010

z mimibazaru
POSTUP JE NA OBRAZKU.PRITOMTO ZVONCEKU VSAK POTREBUJETE POLISTIRENOVU HVIEZDU NA KTOREJ SA TO SKROBY.ALEBO AK SA VAM CHCE MOZETE NAPNUT NA KRUZOK-JA HO ROBYM S JEMNEHO DROTU,POTOM HVIEZDU PRIHACKUJEM-PRIVIAZEM NA DROTIK A SKROBYM.V TOMTO PRIPADE VAM STACI 1 KUS .ODPORUCAMNADHERNE TO UKAZE NA KRUZKU A JE TO NADHERNA DEKORACIA V OKNE.ODPORUCAM PREHACKOVAT CELI OBVOD ZLATOU PRIADZOU.AK BY STE NEROZUMELI RADA PORADIM.

monkula
11. dec 2010

tá istá užívateľka:
POSTUP NA OBRAZKU,AKBY STE NIECOMU NEROZUMELI VELMI RADA PORADIM.MI UZ MAME HOTOVY 1 KUS.HACKOVALA SOM HACIKOM C.0,PRIADZA CAMELIA.DOBRA JE KAZDA KTORA OBSAHUJE VYSKOZU.VYSKA ZVONCEKA BEZ SKROBOVANIA JE 10CM.MOZETE VSAK PRIDAT VIACRIADKOU A ZVONCEK SA ZVEDSI.

monkula
11. dec 2010

škrobovanie 😀

ikke
11. dec 2010

no...neviem, ci keby mi poradila, by som tomu rozumela...? 😕 😀

erikasadek
11. dec 2010

@monkula no vychodniarsky skrobovanie; 😉 😀

erikasadek
11. dec 2010

@monkula kriste to je veta ja sa pocuram. 😀 😀 😀

Mato ako si pekyn tak si SPROSTY, si prikladom , ze nie je vsetko to , co sa blisti !!! J

asi najsimpatickejsi

moje nervy; j takto vies a dakujem za sipatije

neviem co si pocula ale ja ju mam a ked neverys tak never
jezis kriste to je co za farmara on asi len pri hnoji vyrastal.. hihi

blovitc120
11. dec 2010

@erikasadek @monkula 😀 😀. Ja naozaj len cumim 😀. Zvedsi a sipatije 😀. Ostatne tiez dobre

erikasadek
11. dec 2010

@blovitc120 no povedz ved to su same perly... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja niekedy neviem ci luida nechavaju v zalozniach svoj rozum!!!!! 😀 😀 😀

dusanab
11. dec 2010

inteligentné výroky sú tam, len čo je pravda 😀 😀 😀 😀

Chcela by som sa spitat na mliecko HAMI,doteras sme pily BEBU2
O baktérie a roztoče mi vôbec neide
koleginina dcera
zápestia
v tváry

dusanab
12. dec 2010

v minulusty
v 30-ciatke
kto ta luby
v kolkatich rokoch

neumisa
13. dec 2010

fakt nechápu, jak může někdo napsat "vydět" ... vždyť je to tak hnusné už na pohled ... 🙄

dusanab
13. dec 2010

@neumisa niekomu sa to asi "nevydí" divné 😉

Uvazujem nad kupou tochto

dusanab
13. dec 2010

totalny lajik
aké filmy my to prehrá
z kvalitou
musi to bit co najvecsi
celí den
zysti
naspeť
prezivka
vtipi
aky učitelia
opitaj sa mami:D ona porady
čo stím teras

erikasadek
14. dec 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja odpadnemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mircalla
14. dec 2010

@dusanab Nic v zlom, ale cudujem sa, ze nemas co ine riesit ako vyhladavat taketo perlicky. Jasne, ze tie pravopisne chyby su zufale, ale ze sa tomu takto venujes, sa mi zda zufale tiez. Nepotrebujem sa z niekoho tymto sposobom vysmievat. Napis dotycnej osobe radsej IP, ked ta to tak irituje. Moj nazor....Mozno sa na tom niekto pobavi, mne sa to zda trapne

monkula
14. dec 2010

ja som narazila teraz na názov témy? Vianočné vynše 😲 😲

mircalla
14. dec 2010

jaj, to je cela tema o takychto vychytavkach....nuz, kazdy sa bavi po svojom

erikasadek
14. dec 2010

@mircalla ja by som nepoevadala ze sa bavyme, ale skor chytame za havu ako niekto moze takto pisat svojim rodnym jazykom!!!!!

radsej toto ako temy typu ako....; a hlavne kde je kazdy mudry a kazdy sa len hada.. 😉

monkula
14. dec 2010

@mircalla ako napísala @erikasadek, nebavíme sa, eri, oprav si to 😀 len nechápeme, ako niekto môže písať také bludy...
Ako sme to tu už preberali, samozrejme, že veľa ľudí mí dys... poruchy, ale neverím, že všetci títo ľudia sa stretli práve na MK.. okrem toho, už podľa zloženia viet a obsahu sa dá rozpoznať, kto má dys a kto len kašle na gramatiku, resp. nemá záujem a snahu písať krasopisne...

mircalla
14. dec 2010

@erikasadek tiez ma obcas udivi, ze niekto napise bavyme s y🙂)

erikasadek
14. dec 2010

@mircalla no vies j amam I a Y vedla seba takze som sa sekla nestava sa mi to casto.. 😀
je to ludske.... nie. a j eto tema kde mozem.. 😀 😀 😀

necitala som po sebe co boal chyba pisem a pripravujem mlieko pre syna no zabite ma.. hihihi