Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

berenika39
16. dec 2012

😝 Anička od roku a víš 😝
😝 menstrulace 😝

kachen
16. dec 2012

@berenika39 Já vím... děsný.

syslica
17. dec 2012

@iviatko Ty jedna škaredá hnusoba, tu máš bác bác a už aj vypadni! 😀 😝 Fakt to pomáha. Keď syslíka šľahol do čela hojdací koník, lebo starkí nedávali pozor, starkí normálne zbili toho koňa, že čo si to dovoľuje takto ubližovať ich dieťatku. 😀

haley7897
17. dec 2012

ja mam rok a pol staru dcerku ale bojim sa az mi ho nezhody...:D

heh a ja citam, citam a rozmyslam, ze ake nezhody ma??? s kym??? kto??? ach 😀 😀 😀

odrik
17. dec 2012

@haley7897
No gdo by už len mal takú nálepku 😀 ???

odrik
17. dec 2012

@pajenka
Pokladík, kde Ty tieto perličky nachádzaš 🙂 🙂 🙂 ??? Neuveriteľné "šialenosti"!

haley7897
17. dec 2012

@odrik snad sa niegdo najde 😉

odrik
17. dec 2012

Babulky moje, keď som v robotke a už mám celého sveta dosť, otvorím si na chvíľočku Vami nájdené perličky 🙂! To mi úplne stačí, aby som frčala ďalej 🙂 🙂 🙂 ! Neviem, či sa mám smiať alebo plakať, v každom prípade ma to naštartuje 🙂 !

pajenka
17. dec 2012

@odrik Po dlouhé době jsem si četla fotoblogy na beremese 😅 zdá se, že je to tam s pravopisem horší, než na Koníkovi 😕 ale jsou to perly 🙂

zapka21
17. dec 2012

"No toto budú zaujímavé vianoce, môj muž má ruku v dlahe, no mám dosť s neho, práve ma presviedčal o tom ako on bude ozdobovať stromček, tak že mi bude rozprávať kde mám dať gule, no to dopadne, moje nervy, nehovorím o tom, že už má aj plán ako mi bude pomáhať pri pečený, tak to sa ozaj pobavím...."

... no a mozno je tu niekto naozaj pripečený 😀

haley7897
17. dec 2012

@zapka21 no jo, bude pomahat ako pripeceny 😀 😀 😀 no co, tak tam dala nechtiac medzeru... 😀 😀 😀

berenika39
17. dec 2012

😝 no a lékarnice my natvrdo řekla že my prostě nic neprodá a nabídla my Septisan 😝

zapka21
17. dec 2012

Cerstvy status: "Vjete co budem vas riesit s adminom co mi napisu k gramatike daco ok?" 😀 😀

tvojezlatko
17. dec 2012

" postavili sme stromik, chcem upiect cukrovi ne ridke ani tuhe cesto"

miskap2111
17. dec 2012

"Mile mamicki aj nemamicki"

pajenka
17. dec 2012

😝 oběvili 😝

iviatko
17. dec 2012

VSetky anielickovia uz davno snivkaju len ten moj anielik pozera ns jojke pestunku

tvojezlatko
18. dec 2012

"S tytulom sproste svetice je to na hambu"

haley7897
18. dec 2012

prečo su tam niaky kuchary???

heh? preklad prosim... 😕

zapka21
18. dec 2012

@haley7897 taky jazyk este nikto nevie prekladat 😀

jaja01k
18. dec 2012

"ještě my něco schází"

jaja01k
18. dec 2012

"Zajimalo by me jak to vipada ve skutecnosti"

pajenka
18. dec 2012

😝 stýzkat 😝

iviatko
18. dec 2012

Muži sú len taký silný ako im jejich ženy dovolia 😝

pajenka
18. dec 2012

😅 smrk stepilí 😅

strasska
18. dec 2012

ja sa nabonzujem sama 😉 , bola som v rodine povestna opravovanim vsetkych v gramatike ... teda pocas mojich studentskych cias ... a teraz po rokoch...najma na MD ... sa mi podarilo na otaku MM ako sa sklonuje nejake slovo odpovedat: ze podla mna je to podla VZORA ... BUK 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vzapati som sla hned do kolien, lebo teda taku obludnost sa mi este nikdy nepodarilo vypotit 🙂 momentalne je to historka, ktora vzdy na kazdej oslave moju rodinu zarucene pobavi 😵

aninka30
18. dec 2012

...ja len chcem prispiet lebo napisat slovo "asi" - v podobe - "asy" je uz vaaazne na zamyslenie 😅

iviatko
18. dec 2012

/odpoved na otazku, kedy sa davaju darceky na Vianoce/ na sk sa dava po veceri
hned pod tym : už som asi unavená.... jasné že po večery...

😵 😵

iviatko
18. dec 2012

Mamicky pozrite sa na markiacki portali tvnoviny-sekcia-spravy-regiony- co lekar nam dokazal urobit zo zdravej dcerky ma 12 diagnoz a znalec vypracoval posudok ze je zdrava reportaz je pod nazvom kruty osud alicki kto sa na to pozrie urobi mi velku radost mamicky pozrite si to aky su hajzly lekari znalec kryl dotycneho lekara preto napisal ze je zdrava a ze za to nemoze nijaky lekar no hnus.

berenika39
18. dec 2012

@iviatko 😀 😀 😀 😀 😀