Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

katyxq
30. nov 2012

Prosim o radu svagrovy dcera ma priusnije je pry ockovana ale ja mislym ze mesic nosi ten bacil ne? aby to nechtli moje deti??tak jak dlouho je nemam knam pustit na navstevu?? 😅

odrik
30. nov 2012

@katyxq
Príspevok tejto žienky mi pripomenul jeden vtip 🙂: Definícia časopriestoru : Pýtajú sa robotníci vedúceho, ako majú kopať. Ten im odpovie: "Budete kopat odtaaaaalto až do večera"! 🙂🙂🙂

iviatko
30. nov 2012

Taka som nervozna teraz sme kupili vsetko nove do bytu a manzelski postel nam vrzga jak bi bol 10rocni ale neide tam o postel ide asi o matraac alebos rost len neviem co mam robyt mam ist rano do obhodu kde som kupila matrac alebo rost je slabi?
😵 😵 😵 😵

odrik
30. nov 2012

@iviatko
Toto nemohla napísať občianka Slovenskej republiky 🙂!!! Neexistuje 🙂!

bubbles
30. nov 2012

"No sodoma komora z Anickou.Ako sa bude Imreho a Gejzu bat.To tam spravily zasa postavu."

iviatko
30. nov 2012

@odrik ale veru ano, este som pozerala, ci nie je DS napr :D

jarkalada
1. dec 2012

.."..ona se ničeho nebojí.., je to takovej všudy bílek" 😀 😀

didiana333
1. dec 2012

@jarkalada ...a žĺtok nebol????? 😀 😀 😀 😀 (všudy-bílek).....hahaha....

didiana333
1. dec 2012

Názov albumu...Pryvitanie novorodencov 2012.... 😝 tak nech "vytajuuuuu".... 😀 😀 😀

iviatko
1. dec 2012

Maminky dvojčiatok ktore už nenosite plienky ako ste to riešili pri odplienkovani ??? pobavilo 😵 😵

petkave
1. dec 2012

😝 poza dedské postele,aj obyvackový gauc a skoncila som za chladnickou.Nasla som:4 nepáry pánskych a 3 dedskych ponoziek 😝

iviatko
1. dec 2012

@petkave praaave som to sla 😀 😀 😀

nice202
1. dec 2012

@petkave mi to trvalo precitat 😀

berenika39
1. dec 2012

😝 piste my do zprav diky 😝

...hned jsem otevřela zprávy a psala: MY.

miskap2111
1. dec 2012

Dievčatá, dlho som neprispela, ale toto mi nedá: "prosim vas o nieake rady co mam robyt uz dva mesiace chodim po doktorch ze ma boly hlav no nic mi nezistily a kazdy den ma hlava boly co raz intenzyvnejsie.."

berenika39
1. dec 2012

no a další hláška řečí jiného kmene:

😝 jakýmy barvička máte vymalovaný dětský pokojíček? 😝

iviatko
1. dec 2012

Ja salaty neviem robyt a nerobievam vzdi kupim uhorky 🤐

iviatko
1. dec 2012

Bambuľky objednávali ste si s tejto stránky parfämy? 😵 😵

liz_lemon
2. dec 2012

@iviatko tak toto je gol :D

pajenka
2. dec 2012

@jarkalada @iviatko @petkave @miskap2111 @berenika39 Nádherné úlovky 😀 to tady dlouho nebylo, fakt jsem se pobavila 😀

iviatko
2. dec 2012

Vcera vonku maly uprel zrak na nebycko a pytam sa ho tiborko corobis ?

berenika39
2. dec 2012

😝 výkend 😝 😝
nevím, proč já pořád narážím na tvrdé místo měkké....šťastná to žena 😀

jaja01k
2. dec 2012

"kdo my bude umět poradit"

adulikka
2. dec 2012

Pri priamom vklade v banke poprsim priratat 0,45€, to si učtuje banka ako poplatok. Prajem príjemné nakupovanie.

zlaté čo dokáže vynechanie jedného písmenka 🙂

odrik
3. dec 2012

Babulkyyyyyyy, toto je otázka!!!
Juuuuuuuuj!!!

Prve prikrmi (Nová)
3. dec 2012 Fórum > Začíname prikrmovať  •  OTÁZKA  •

bodka13
3. dec 2012

"Pohyby hlavicky su tak intenzivne silne ze ma pokazdom bolia krize a pychne tam dole"

stzu27
3. dec 2012

@adulikka to je krááásne 😲 tak pri vklade poprsím 0,45, ale keby náhodou vkladala rukami, tak 0,48 😎

pajenka
3. dec 2012

😝 NEVIM JESTLY TO POMUŽE KDYŠ SI TO DAM TREBA DO JOGURTU 😝

berenika39
3. dec 2012

Sebíkovi první vánoce 🙂 😝 😝

berenika39
3. dec 2012

😝 upýct buchtu 😝