Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

odrik
9. okt 2012

@mataharyy
Ja viem, ale keď sa tu mnohé maminky "pourážavajú" 🙂, že nie každý je dobrý v pravopise a v štylistike 🙂!

bodka13
9. okt 2012

@odrik nemajú sa prečo urážať...nemenujeme ani jednu,ktorej sa podarilo "zaperliť", neurážame-neponižujeme či nevysmievame sa im 🙂 iba si to sem kopírujeme 😉 😀

rough
9. okt 2012

Mam krasny ulovok: " ...je to mänšie..." 🙂

tvojezlatko
9. okt 2012

@odrik
@bodka13 podla mna ich neurazame, je to vec nazoru, aj ja sa urcite pomylim, ale nikdy sa neurazim, lebo som radsej ak ma niekto opravi... A ked neviem pisat tak sa nebudem prezentovat na verejnych forach alebo teda vyuzijem online slovniky, prip. funkciu vo word-e. Je vela moznosti ako aspon i/y pisat v slovach spravne. ;)

janie80
9. okt 2012

😅 😅 😅 😅 kedi moj bude mat nejaki ten zupcek.... 😅 😅 😅 😅

tvojezlatko
9. okt 2012

"Súčastný overál s pupučkami"

odrik
9. okt 2012

@tvojezlatko
A ešte k tým pupučkam pridávam fusák 🙂

garzonka
9. okt 2012

aj mne sa zadarilo /preklep/ "co z tych dievcat VYSRATIE"
😅

bodka13
9. okt 2012

@garzonka 😀 😀 😀 moje deti utrpeli šok ...vybuchla som smiechom a zemiaková polievka je na monitore 😀 😀 😀

garzonka
9. okt 2012

@bodka13 😀

mataharyy
9. okt 2012

@odrik Ten kdo se urazí, nemá smysl pro humor. Já taky nejsem zdatná v pravopisu, či gramatice, ale tuto diskusi velmi ráda pročítám 😎

stzu27
9. okt 2012

toto sú prosím vás pekne aké?

😀 Známeo pičkové riflíky - Next, 80 😀

odrik
9. okt 2012

@stzu27
Neviem moja, zájdem do Next-u a možem ich okuknúť 🙂! Len neviem, čo na to povedia predavačky, keď tie riflíky budem takto definovat 🙂?

petkave
9. okt 2012

@stzu27
@bodka13 😀 😀 😀 😀 baby, dnešok 1000 bodov!

petkave
9. okt 2012

@stzu27 tak som nad tým chvíľku rozmýšľala a prišla som na to, že panej vypadlo zo slova písmeno H. Takže to mali byť zrejme známeho pič....atď 🤐

stzu27
9. okt 2012

@petkave tak teraz som si pre zmenu zaprskala monitor ja 😀 😀 😀

janie80
9. okt 2012

😅 😅 😅 vyhadzali sa mi pocelych nohach a po prdtoch na rukach take drobne vyrazky ktore su napustene vodou alebo cim..strasne to svrby 😅 😅 😅

odrik
9. okt 2012

@stzu27
@petkave
Aj jaaaaaaa 🙂! Idem ho utrieť a skontrolovať aj seba, či mi náhodou necvrklo v mojom veku 🙂!

garzonka
9. okt 2012

@petkave hlavne "známeho" vo vel. 80 (cca 1 rok) 😀

stzu27
9. okt 2012

@garzonka to nie je veľkosť 80, ale to sú na vek 80 rokov, chápeš? 😵

odrik
9. okt 2012

@garzonka
Záleží, o veľkosti čoho hovoríme, 80 može byť aj málo, aaaaaale aj parádne moc 🙂!

petkave
9. okt 2012

Ženy, inak, čo hovoríte na nové homonymum "opáčiť" v zmysle "olajkovať"? 😲

petkave
9. okt 2012

Reč je o čižmách:

😝 Sú uteplené 😝

jijitka
9. okt 2012

@stzu27 moc děkuju za tvůj příspěvek o riflíkách, vyprskla jsem tak, že mi to uvolnilo zacpanou rýmu, která mě trápila už druhý den 😀

odrik
9. okt 2012

@petkave
No ešteže tie čižmičky nie sú utesnené 🙂, keď len uteplené, tak je šeeeecko na porádku 🙂!!!

jijitka
9. okt 2012

Cizojazyčně pojmenovaný fotoblog 😝 Inspirarion 😝
Zřejmě překlep, ale dá hodně námahy zkontrolovat si po sobě 1 slovo 😅

tvojezlatko
9. okt 2012

Babyyy zlepsili ste mi vecer ;))

tvojezlatko
9. okt 2012

Ale nasla som "nizsky tlak"

tvojezlatko
9. okt 2012

"Poviem to polopasticky, je to knedlo vepšo zelo a vizera to velmy velmy jedlo". (Rozumej polopatisticky, vepřo a vyzerá to byt jedlé)

tvojezlatko
10. okt 2012

"Nežahlím, žeri to elektrinu a pozoky pekne ľadia"