Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

bodka13
29. dec 2012

"nechce spynkat "

blovitc120
29. dec 2012

@bodka13 nieee 😲 😎 😀

bodka13
29. dec 2012

"Po škaredých hmlystých dňoch máme krásne slnečné ráno." ....u nás sa po prečítaní tejto vety určite zamračí

osemsmerovka
29. dec 2012

@bodka13 darček ty letíííííííííííííííííí.... 😉 a veru ešte mám jeden kus..tak ty fakt letííííííí 😀

bodka13
29. dec 2012

dnes mám super úlovky 😀 😀 😀
"ta pani sa my zatial neozvala tak este pockam a uvydim ci my daco pride v pondelok ale uz sa zacinam obavat ze stoho nic nebude.dakujem pekne za hocijaku radu"

odrik
29. dec 2012

.........  no mislim že to buded devčatko ešte stale mi nemožu zistit co to bude,ale potešilo bi co kolvek.....

Chudoba "cti netratí", ale ten pravopis je teda fakt zlý ☹! A toto je len jedna veta tejto žienky.

ivular
29. dec 2012

Nevím, jestli to sem už někdo nezkopíroval:
"Chtela bych poprosit jestly by tu byli maminky,ktere by mnely s touhle situaci zkusenost,jestly by mi nemohla poradit.Co udelat,aby mnel mali v rodnem liste sveho otce."
"Nevim jak to dopadne,jestly to nevyjde,vdavala bych se hned,jenze je tu i muj pritel a ten se jeste nevyjadril kdyz jsem mu rekla ze nejednodusi bude svadba,netvaril se zrovna nadsene chtel by poradnou svadbu,ja takovou nepotrebuji,prijde mi vic romanticky kdyby jsme mnely obrad jen se svetkama,radci vrazim penize do dulezitejsich veci"

syslica
30. dec 2012

Oznam lekára na internete: " bude sa pracovať hned 2.januára, v obviklých ord. hodinách." 😝 Slovenčina sa na lekárskych fakultách asi neučí 😔 .

ikke
30. dec 2012

kto prvy uhadne, co su to
"Vysavky"
dostane balicek s cervenou maslickou... 🙂

janus32
30. dec 2012

@ikke žeby to boli vložky do podprdy?? 😀

ikarkulka
30. dec 2012

@ikke To, co se vysaje do odsávačky (nudle, MM) 😅
Nebo povislé poprsí 😀

ikke
30. dec 2012

@janus32
@ikarkulka
nie nie 😀
balicek stale caka na noveho majitela 😉

katyxq
30. dec 2012

@ikke visačky?

ikke
30. dec 2012

@katyxq bingo! 😎

ikarkulka
30. dec 2012

@ikke Aha, takže nejznačkovější frajerské bodyčko bez vysavky, jo? 😀

katyxq
30. dec 2012

@ikke tak to jsem nečekala, že se strefím, přišlo mi to až dost šílený 😅

ikke
30. dec 2012

aj ked...teraz ten prispevok citam este raz a mozno to bol predsalen preklep a mali to byt "vysivky" teda "výšivky" 😕
fakt neviem, posudte sami:
"Vysavky su na nej sice aj Ferrari aj Puma (podla obrazku)..."
😅

aninka30
30. dec 2012

..."Som ju okupkala a ked vydela ze jej idem obliect pyzamko s Mikym..."

katyxq
31. dec 2012

... všem mím přátelům ... Mi tento rok budeme s manželem ...

tvojezlatko
31. dec 2012

Co na obed drbcom??

tvojezlatko
31. dec 2012

A este som nasla v bazari ulovok "značkovy"- Keep away from fire and flames. Kde sa next ani nechyta ;)))

osemsmerovka
31. dec 2012

hehe,aj vy máte blondavé vlasi?:D

berenika39
31. dec 2012

milé dámy, všem přeji jen to nej...v roce 2013 a
😝 štastný vzstup do novýho roku.. 😝

mataharyy
31. dec 2012

Tak zde přeji v roce 2013 hodně dobrých úlovků, aby bylo kde se smát 😎

odrik
31. dec 2012

Babulky, prajem Vám všetkým krásny a veselý dnešný deň 🙂 a nový rok plný nádherných dní, zdravia, šťastia, lásky a úspechov!!!

ikarkulka
31. dec 2012

@berenika39 Takový Babica naopak - když nevíte co, dejte tam obojí 😀

ikarkulka
31. dec 2012

😝 Tááák mylé maminky a maminky čekatelky🙂. Dětičky narozené i ty které se teprve narodí🙂.Přejeme vám všem s Matyáškem veselého Silvestra a šťastný Nový rok 2013.Snažilkám přejeme do roku 2013 aby se konečně zadařilo a rozšířili naše koníkovské jesličky🙂. 😝

pajenka
31. dec 2012

@ikarkulka No to je mylé přáníčko 😀

ined77
2. jan 2013

" novonarozenec" 😝 😅 ...taky pěkný patvar 😀

miskakyska
2. jan 2013

kde by som mohla mynúť zvyšnú majonézu? 😉