Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

berenika39
23. aug 2012

@pajenka nééé, prosím 😀

pajenka
23. aug 2012

@berenika39 Třeba by se jí hodilo doučování z češtiny 😉

tvojezlatko
23. aug 2012

"vo forume najdes diskusiu"

pajenka
23. aug 2012

😝 myslim,ze vykend stravim premejslenim 😝

pajenka
23. aug 2012

😝 Kočko ani nevíš s kym žiješ...Tohle si pamatuj já jsem zrovna přišla na to koho já jsem si vubec blbá a najivní kravička vzala ated bych si nejradši nafackovala...Je mi ze sebe zle že jsem na to nepřišla už dávno s kym vubec ležim na jedný postely brrr.... 😝

Já teda taky dělám brrrr, ani ne tak nad životním příběhem jako nad těma hrubkama 😅

bodka13
23. aug 2012

@pajenka ale veď ju pochop,že s takým ťažkým osudom sa nepíše ľahko 😉

pajenka
23. aug 2012

@bodka13 I kdybych byla na smrtelné 😝 POSTELY 😝 , tak bych psala správně 😉

pajenka
23. aug 2012

Dnes se toho urodilo 🙂

😝 Holky odkdy může mimi na mne sedět, Já už tak ve 3 a púl měsíci dávam hači na mně tak, že je o mě malej opíra, nevím jestli múžu, Bojím se, že mu poškodím pátěř ale když on už vúbec nechce ležet. Tak doufám, že tak můžem 😝

tvojezlatko
23. aug 2012

"mladych maminiek (tych 20nych)"

tvojezlatko
23. aug 2012

"mojmu sincekowi"

eaka
23. aug 2012

😝 približne po očkovaný 😝
keď už ani "ň" nenaznačí... 😖

eaka
23. aug 2012

@pajenka no, tej sa muselo pariť z hlavičky.. 😀 😀 😀

jijitka
23. aug 2012

@berenika39 jdi do toho 😅 Poté, co jsem asi před 2 dny sledovala diskuzi u jedné krátké zprávy, kde jsi diplomaticky a trpělivě vysvětlovala co je vhodné pouštět na veřejnost, aby dotyčná nebyla za blbku, jsem přesvědčená, že jsi ten nejvhodnější kandidát 😀

berenika39
23. aug 2012

@jijitka hele, to mi hlava nebere. dneska!!!!! dva dny poté si přečti její status...mě vážně zaskočilo u ranní kávy..
p.s. už to obojí smazala.
Já vím, že to třeba nemá jednoduchý, jen mě děsí ta naprostá faleš, kdy napíše, že ok, chápu, ale nechápe 😀

berenika39
23. aug 2012

@jijitka myslíš, že bych dokázala člověka obrátit na svoji víru? jako na víru ve zdravý selský rozum, trochu vzdělání a přirozené inteligence?

jijitka
23. aug 2012

@berenika39 já vím,že tam něco měla, ale už to ani nečtu. Myslím, že spousta holek tady má daleko větší problémy, ona si je dělá sama. Já tě fakt obdivovala, že máš nervy se jí tak hezky věnovat.
No a jinak - vždyť ona tě vlastně poslechla - napsala co má na srdci a smazala - bohužel mezi tím to odeslala 😀 😀 Takže když se jí budeš ještě tak rok, dva věnovat, možná se výsledek dostaví.
A k tvojí otázce - nedokázala 😉 Tam bohužel spolehlivě funguje "Komu není shůry dáno......." ☹

berenika39
23. aug 2012

@jijitka aneb prázdný sud nepotopíš🙂.

eaka
23. aug 2012

😝 asi by sa zysla 😝

stzu27
23. aug 2012

😅 no jej ma každy den vypisasovat ako pokazeny gramfon 😅

stzu27
23. aug 2012

toto kým som vylúštila : 😅 Podrazdena koza medzi vajickami a dupou 😅
že to neni koza ale asi koža a že dupa je asi riťka, myslela som si, že koza robí problémy na záhradke...

pajenka
23. aug 2012

😝 připadám si jak kdybich byla při každém .. Už jsem uvažovala jestly to není třeba nějakou 😝

pajenka
23. aug 2012

😝 tak se stav k nám, dva plátky objetujem 😝

petkave
23. aug 2012

Táto choroba je nejaká nákazlivá:

😝 pychá ma v krku 😝

tvojezlatko
23. aug 2012

"ozvyte sa mamyn cecok na poli zbaleni"

ria_zuzolova
24. aug 2012

@bodka13 že by pokakané dieťa zahryzlo do orchideového listu? 😅

@pajenka Inak môj známy dostal od syna z tábora list plný chýb, na konci s vysvetlením: "Prepáčte, veľmi sa ponáhľam, tak nemám čas písať gramaticky správne." 😨 😀 Takže na tej smrteľnej "postely" to môže byť riadny problém. 😀 😝

bodka13
24. aug 2012

@stzu27 tiež som sa na tej "dupe" dobre zabavila 😀 😀 😀

sova33
24. aug 2012

Tak teď jsem narazila na zlatý důl zdrobnělin: "mašinečka..krásná..sváteček to jistí.". a dál to pokračovalo perlami - komodička, píseček, lehátečko, ohrádečka a samozřejmě se NÁM to všechno moc líbí.

pajenka
24. aug 2012

😝 tak to jo, no jdu se také podívat ven, jak to tam vypadá a dištak si dám spršku 😝

domak2
24. aug 2012

preco? povie mi prosim, niekto preco? aky ma zmysel davat namiesto ch v slove x? : nexapem, xlapcek a podobne, vzdy musim 5 minut rozmyslat ze o com to vlastne cele je 😀 😀 😀

jaja01k
24. aug 2012

"všechno se nám samozdřejmě hodí"