Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

mataharyy
22. jan 2013

@lenka3007 Jo to chápu 😀
@suezana To je asi stručné shrnutí jednou větou... 😀 😀

pajenka
22. jan 2013

Cha! Mám perličku 😀

😝 Dneska jsme byly na 8. měsíční prohlídce a prý jsme moc pěkné a čilé holčičky. Máme 7900g a měříme 69cm. Jinak už se stavíme úplně o všechno a všude a lezeme rychlostí blesku. 😝

Tak co maminky, taky už lezete rychlostí blesku??? 😀

mataharyy
22. jan 2013

@pajenka Spíš si říkám, že jsou to celkem štíhlé holky... 😀

lenka3007
22. jan 2013

@suezana ja si spominam, ze ked som bola na zakladnej skole, tak sme robili skolsky casopis a tam sme pre zabavu pisali taketo vety bez bodiek, ciarok, dokonca aj bez medzier medzi slovami, ale to bolo pre srandu. Tato pani to asi mysli važne.

suezana
22. jan 2013

@pajenka nebudú to dvojičky??? 😅 😅 ale asi by nemali rovnaké kg a cm, čo? 😅 😅

mataharyy
22. jan 2013

@lenka3007 Naprosto vážně, má těch příspěvků v té diskusi více... Komický fakt zastírá pouze to, že se jedná o diskusi jak nenaletět podvodníkům 😀

lenka3007
22. jan 2013

@pajenka mam dost 😀

suezana
22. jan 2013

@lenka3007 no na mňa to celé pôsobí zle..... asi tak, že chúďa aj to jej dobré miminko 😔 😔 Na vás to tak nepôsobí? Celé také divné - má kopu peňazí, ide robiť úžasnú svadbu, veľakrát ju okradli a má veľmi veľa prividelávek (či ako to napísať 😖 ) .... brrrrr 😖 😖

garzonka
22. jan 2013

@pajenka To su sikovne dievky, ked su take rychle, mozno by ocenili ich schopnosti na poste ako dorucovatelky ,mozno by sa konecne prva trieda oplatila 😉

pajenka
22. jan 2013

@suezana Nene, maminka má pouze jedno dítě 😅

pajenka
22. jan 2013

@mataharyy Tak akorát na svou výšku 😀

pajenka
22. jan 2013

@lenka3007 Já taky 😉

pajenka
22. jan 2013

@garzonka Že bych jí to navrhla? Ale zaměstná pošta nezletilé? 😕

garzonka
22. jan 2013

@pajenka vsak na dohodu urcite 😉 . .... a taki super zamestnanci sa im isto oplatia 😅

pajenka
22. jan 2013

@garzonka To by bylo na změnu hesla, jestli je zaměstnají - Blesk je náš pomalejší brácha 😀

mataharyy
22. jan 2013

@pajenka No já to dělila dvěma, ale pravda jen tu váhu, jsem to ale trouba 😅 Tak beru zpět, na bezmála 35 cm, vážit 3,95 kg už není tak super... Nebo jich je více, než dvě? 😕 😅

garzonka
22. jan 2013

@pajenka To uz ma TOPTRANS, takze jedine *Blesk je nas pomalejsi bratranec* 😀 😝

pajenka
22. jan 2013

@mataharyy Jo, tak to nevím, kolik jich je 😲 😕

pajenka
22. jan 2013

@garzonka Já jsem si říkala, že už jsem to někde slyšela 😅

eaka
23. jan 2013
lenka3007
23. jan 2013

@eaka ale že ake straky ty pozeras 😀 Ale tie "hrádky" to su asi male hrady 😀

eaka
23. jan 2013

@lenka3007 no jo...hanbím sa, pozerám zľavové portály 😀 shak pre ženu jedine hrad 😉

lenka3007
23. jan 2013

@eaka ale potom aj nejakeho princa k tomu 😀

haley7897
23. jan 2013

nepomaha nič?skus ešte ibalgin sirup,to je taky pre dety od bolesty ,nažmu malemu vždy pomohol ,

no ano, tak od teba by som si urcite nechala poradit... 🙄 🙄 🙄

bubbles
23. jan 2013

"Už sa viem sama postaviť,sama si sadnúť,lozím,4nožkujem....už len začať chodiť"
šikovné dievčatko, ešte nechodí, ale písanie celkom zvláda...
alebo žeby mamička začala štvornožkovať? 🙂

haley7897
23. jan 2013

Ahoj som presvecena ze je tu vela skvelich mamiciek ! mam 2 neuveritelne skusenosti len a len skvele !su ludia ktori nemyslia len na seba ale aj na druhich !!

ako, pekny status....ale...aaaaach 😕 😕 😕

berenika39
23. jan 2013

😝 Madyson Square Park 😝
maminka z emeriky 😉

berenika39
23. jan 2013

@eaka hláška dne...

syslica
24. jan 2013

Poľovníci hlásia až 40 prípadov kolízie zvery s autom na Hodonínskej ulici.
Zdroj: Bratislavský kuriér. Autorovi článku skloňovanie slova zver evidentne nič nehovorí, lebo zlé tvary používa v článku viackrát, takže sa nejedná len o prácu tlačiarenskeho škriatka. 😖

odrik
24. jan 2013

Babulky, kde Vy hľadáte tieto perličky 🙂 ??? Som v robote a nemôžem sa prestať smiať na niektorých Vašich príspevkoch 😀 😀 😀 ! Perfektné!!!