Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

iviatko
11. máj 2013

dotycna ma maleho :p

iviatko
11. máj 2013

Predám nabytok : Zachovali v dobrom stave... jedna skrínka spoličkamy ... dve šufliky má na vecí miesto má na Tv. (bez doplnkou na fotke) úž pod cenu nejdem ak je záujem píšte alebo volajte...odvoz si musíte zabespečíť

brazdim bazosom :D

zuzkanka117
12. máj 2013

@iviatko ja som našla včera tento 😀 😀 😀 predam ponika 3rocni taha setko je to zrebec aj nosi spokojnej povahi taha vlese je to mali ale splohahlivi a spokojni volajte nom stop

iviatko
12. máj 2013

@zuzkanka117 😀 😀 😀 😀

berenika39
12. máj 2013

@zuzkanka117 to je jak inzerát, kdy se někdo chce zbavit nepohodlného manžela 😀 😀 😀

haley7897
12. máj 2013

vyberám dobrý športový kočík pre moje pol ročne bábätko , zaujal ma QUINNY MODD 3, má s ním niekto skúsenosti, lebo neviem nič nájsť vo fóroch , dakujem

aj ja dakujem... dobry for... 😀 😀 😀

haley7897
13. máj 2013

dnes sme boli s priatelom na rengene pluc, a na snimke bole pod plucou je taky flak nepravidelnych tvarov neviete co by to mohlo by?
😕 😕 😕

ikke
13. máj 2013

"pochopil vyznam nocnika uz druhy den sa stale krasne vypiska zakazdym ked ho tam posadim..."

som si ako prve predstavila hvizdajuce dieta na nocniku 😅

domak2
13. máj 2013

@haley7897 mozno mozoka ? ale ja sa moc v rengenoch plucov nevyznam 😀

iviatko
14. máj 2013

SOM TAKA AKA SOM NO SOM STASTNA ZE MA MA KAZDY RAD ALEBO RADA AKA SOM.SOM SKRATKA JEDNODUCHA,UPRIMNA MAMINA.NECHVALIM SA,NEPOVISUJEM SA,NEURAZAM.AJ KED JE TU MOZNO PAR LUDI KTORY MA NEMUSIA ALE MNE TO NEVADY AJ TAK VAS MAM VSETKYCH VELMI RADA.
amen

iviatko
14. máj 2013

nech sa im snýva s anjelikma a vy sa vybuvajte do ružovučka. 😲 😲 😲 😲

luciferova
15. máj 2013

aky kupon, kde ho zohnam?

fra
15. máj 2013

http://nabytok.bazos.sk/inzerat/25559591/PERFEK...
jeden z bazoša, skoro mi oči vypadli... že HOVNÍK ... myslela som si, že všetci vedia, že hovník, vopcháčik a podobné skvosty sú výplodom fantázie humoristov 🙂

domak2
15. máj 2013

@fra ja si pamatam, ze nam ucitelka vravela, ze klavir chceli nazvat prstokladova hudboskrina 😀

ikke
15. máj 2013

@domak2 u nas sa traduje pomenovanie pre vreckovku: nososoploplena
a zehlicka: hladidlo
😅

nice202
15. máj 2013

@fra ale ta cena za stary hovnik 😀

domak2
15. máj 2013

@nice202 😕 😨 tak cenu som si pri smiati na hovniku ani nevsimla, ale tolko by som zan nedala ani keby bol spolu s konferencnym soplikom 😀 😀

nice202
15. máj 2013

@domak2 hahaha, ze soplikom 😀

jaja01k
16. máj 2013

"Děvčata ,tak si přectavte..."

iviatko
16. máj 2013

Vela zien s detmy ....ale sa na mne smialy .

fra
17. máj 2013

"ma už svoj opčiansky lebo pas jej už neplatí"
myslím, že to je preklep, ale ako úžasne sa podaril ... každá opica má svoj opčiansky preukaz 🙂

bubbles
17. máj 2013

ale toto je milé, zo strechy: "Chováte niekto kvôčku a kuriatka?" 🙂

zapka21
17. máj 2013

"...prve dva pôrody som mala dosť ťažke a teraz tretý by som si chcela dať cisarský rez ...."

pajenka
17. máj 2013

😝 Jsem stracená 😝 název diskuze 😕

jankah77
17. máj 2013

skoro ma vystrelo z jedneho statusu na MS: DARUJEME: Stavebna suď (stare tehly, beton, ...)

bubbles
17. máj 2013

@jankah77 aj ja som to tu chcela dať, len som nebola schopná to skopírovať, radšej som rýchlo prešla na ďalší príspevok 🙂

iviatko
19. máj 2013

Ahojte baby 14.5.20013 ,sa mi narodilo divčatko 6.35,bola na svetie vola sa dianka ,strašnie ju lubi dakujem pana hohu že ma vislišial,a dal mi divčatko... teta z brezna 🙂

zapka21
19. máj 2013

"...staci vypukat pukance sadnut pri postielku a pozerat...."

zomrela som 😀 😀 😀

arizona
19. máj 2013

@zapka21 bezne sa v niektorych oblastiach chodi do doktora a ide sa pri deti 😎. nie su mi celkom jasne niektore slovne zvrat(k)y 😀

ivular
20. máj 2013

"mam testovat až za 3 tydní mam pocit že blazním. Ke všemu jsem tet hrozně nastydla... rima produšky kašel. ma nikdo z vas podobne zkušeností a byli jste tehu, potřebují aspon nijaky nazor a vim že jsem blazen." 😖
@arizona jít "do doktora" je tuším polsky, takže se to rozšířilo do přilehlých oblastí 😉