Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

speedygon
10. júl 2013

@haley7897 pobavíš sa, neboj...song Domu,pijeme Tomu je aj s textom a aj niektoré iné....

haley7897
10. júl 2013

idem popozerat 🙂
@speedygon

babo_dadush
10. júl 2013

Dostala som sa sem nahodou, ale pri tejto teme mi napadlo len jedno: keby ste ten cas tu radsej venovali svojim detom...

iwuska7
10. júl 2013

@victory1 prave preto som to napisala tak.aby ste si to uvedomili

hviezdicka111
10. júl 2013

No riadne sa bavím 😀 veď nikto tu nikoho neosočoval, nič nebolo na nikoho konkrétneho 🙂
@iviatko tá teta sa tuším sama ozvala, resp. až sama priznala, že to písala ona a potom sa rozčuľuje... Veď nikto tu nič nehovoril na ňu...a potom sa hnevá..ach jaj 😀 rozčuľovanie škodí zdraviu 😀 😀 😀
Neskutočne sa mi páči, ako tu obhajujú tých, ktorí nevedia písať. Potom sme asi vadné my, čo písať ako tak vieme 😉 😀 😀 😀
A inak uznávam, že chybu môže urobiť hocikto, ale dá sa písať aspoň tak, aby chyba alebo dokonca niekoľko chýb nebolo v každom slove - nedá to až tak veľa námahy 😀

jarmillka
10. júl 2013

@victory1 fakt? rozosmialo by ta aj keby že máš chore dieta a tu ta rozoberú pre hrubku??? hmm..klobuk dole..tak sa podme zasmiat..ha ha ha...

martinjasen
14. aug 2013

Temu spristupnujem.

Asmira Team

pajenka
14. aug 2013

@martinjasen Super, díky

ivular
14. aug 2013

@martinjasen To je super - zrovna před pár dny jsem si říkala, jak mně tohle téma chybí!! A proč bylo vlastně zablokováno?

arizona
14. aug 2013

dobre rozhodnutie 😉 esteze som si temu nevymazala z oblubenych 🙂
@ivular staci precitat stranu dozadu... nahlasovalo sa o sto-tristo...

ale aspon trochu humoru - dostala sa mi do ruk kupna zmluva(!!!) od pravnika (!!!). na sumu šesto eúr 😀

salomee
14. aug 2013

Taky jsem koukala, co se stalo,... chtěla jsem přispět a téma zamčené.🙂

salomee
14. aug 2013

@babo_dadush no můj známý vždy říkává- a já tomu věřím taky: Náhody nejsou.
Vím, že bych se měla věnovat synovi místo Koníka.. tak já ho jdu teda vzbudit..a idem stimulovat, vzdělávat, motivovat... 😀 to mě vždy pobaví, když sem někdo napíše něco takého... být tu přihlášená a přitom toto napsat🙂...to je vysloveně oxymóron.

berenika39
14. aug 2013

🙂 ahoj, taky jsem párkrát měla třes něco kopírovat, a pak si říkám - není kam. že děkujeme....

warholette
15. aug 2013

@martinjasen dakujem! paci sa mi tvoj rychly pristup 😉

@pajenka
@ivular
@arizona
@salomee
@berenika39
mna to uz trapilo dlho ze je tema zamknuta 😀 tiez som nasla niekolko prispevkov ktore by som sem hned dala a zdalo sa mi ze uz tu bolo ticho dost dlho. tak som napisala adminovi a hura, mozeme opat pisat a citat 🙂

bodka13
15. aug 2013

jéééj super,že už je odomknuté 😵
tomuto som neodolala 🙂
"Baby rada by som sa zbavyla poharou na piie 3dcl..... aj mensie mame plnu spaizu"
-ochotná som tolerovať iba "u" v slove poháre a chýbajúce "t" v slove pitie

pajenka
15. aug 2013

@warholette No super, takže je to díky Tobě 🙂

warholette
15. aug 2013

@pajenka Ved sa musim pochvalit 🙂

pajenka
15. aug 2013
luciferova
15. aug 2013

Načo je vobec telefon, ked ani zavolat nevedia..ach tie mužy..

😀

nice202
15. aug 2013

Teším sa z otvorenia témy. 🙂

pajenka
16. aug 2013

😨 ucpal se fyltr a návrat zlobyvého tatínka 😨 ale maminka si chybu uvědomila a omluvila se 🙂
😝 za ten filtr u pračky se omlouvám..starší dcera my asistuje 😝

iviatko
16. aug 2013

@berenika39 mame sukromku 🙂)

domak2
17. aug 2013

@iviatko kde? 😵

stares
17. aug 2013

Teď jsem viděla KZ,de paní hledala kontakty na charytu či zběrnu. Úáááááááááááááá🙂🙂

zuzinka1989
17. aug 2013

mi lekarka ponukla jedny vytamini a ekd somich brala hned som otehotnela ale rada by osm skuila bez nych predsa neboli najlacnejsie

zuzinka1989
17. aug 2013

@luciferova 😀 tak toto je super

romcovaklarka
17. aug 2013

@stares Ale tak aspoň má dobrý srdce 😅

romcovaklarka
17. aug 2013

@iviatko Nemohla bych taky do soukromky, prosím? Ale jestli ne, neurazím se 😉

stares
17. aug 2013

@romcovaklarka O tom žádná řeč🙂

iviatko
17. aug 2013

@romcovaklarka pod 🙂 pridam ta 😵