Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

jaja01k
8. nov 2012

"já asi půjdu vykráct banku"

bodka13
8. nov 2012

"Mozem jest hrybi lesne na tieto lieky?"...tak čo môžem 😕 😀 😀

pajenka
8. nov 2012

😝 Ano mala je plne vyvynuta,prutok a funkce plyc je v poradku 😝

berenika39
8. nov 2012

ano, někdo takový může spasit naši republiku.... 😀

😝 tak díky lidem kteří takto smíšlejí to tu tak může fungovat,tohle by si jiné národy líbyt nedali,nejde o to jestli zahraničí o nás stojí jde o to že na nás např EU nebo štrasburg dohlížejí a tam podat stížnost,uvažujeme i podat tam stížnost na S karty,já věřím že něco zmůžem pokud budem jednotní ale s laksním přístupem,tipickým pro čechy se nedivím že si tu s náma takovým způsobem politici vytírají zadky,takže mlčet a dělat že to nevidíme,tak to raději sbohem a šáteček v takovým národu se mi moc žít nechce,vím že jinde to může fungovat lépe 😝

iviatko
8. nov 2012

co sa mne podarilo... napisat, ze cudzYch :D som mimo 😀

adulikka
8. nov 2012

Pozrite si dnes Televízne noviny na Markíze. O pôl ôsmej reportáž o malej Natálke, ktprej mevedia prísť na diagnózu a večer ju ividíte vedieť v Modrom z neba. A dajte vedieť, ako bás ich príbeh zaujal. Ďakujem..

bodka13
8. nov 2012

@adulikka 😲 však som si to musela 2x prečítať ,aby som to raz pochopila 😀 😀 😀

adulikka
8. nov 2012

Nosené, ale pekné, až treba úpomeriam.

haley7897
9. nov 2012

prispievam; Rozhodla som sa drastyckyschudnut!dnes som jedla na obed ryzoto a calamadu a to je vsetko ! 😀 😀 😀

zapka21
9. nov 2012

Ja som dnes natrafila na bazari: "šetrilo oblečení 2x neprani, tričko nenosene, cena aj s poisťovňami". Ze coooo?????

pajenka
9. nov 2012

😝 je pravda že mají na mléko vlyv měsícky? 😝

pajenka
9. nov 2012

😝 kam zpěchá ☹ 😝

jankah77
9. nov 2012

Dnes na MS taka perlicka: "Tak objednaná práčka, parný siystém aj mixér"

zuzanocka
10. nov 2012

ahojte 😵
nestíham síce prispievať, ale vždy, keď vidím nejaký skvost, spomeniem si na vás, že by sa vám to iste páčilo 🙂
idem rýchlo prečítať, čo ste ulovili a opýtam sa: "dokedy sa dávajú prihlášky na extrémnu formu štúdia?" neviete? 😉

berenika39
10. nov 2012

@zuzanocka 😉 to záleží, jestli chceš studovat extremismus jako takový nebo extremní sporty, každá škola to má jinak.... 😉 😉

zuzanocka
10. nov 2012

@berenika39 aha, tak potom nič, ja som myslela, že to bude skôr štúdium v extrémnych podmienkach ☹ 😉

berenika39
10. nov 2012

@zuzanocka jediné extremní je tady zatím tady to jazykové okénko 😝 😝 😝 😝

ined77
10. nov 2012

"hledám odborní pomoc" " dcerka půjde do školki".. 😅 😝
...já budu asi taky nějakou pomoc potřebovat, brzy, tady 😀

berenika39
10. nov 2012

😝 2hyho syna Štepanka 😝

stzu27
10. nov 2012

@berenika39 to bude asi dvounohýho 🙂

tiež som našla perlu : 😲 prvý krat mi dostal natku 😲 podľa indícií asi nádchu...tiež už som všeličo videla, ale natku?...

berenika39
10. nov 2012

😝 Awoj potrebuem poradit moj chlapcek ma 3 mesiace. a stale vyhadzuje dudlik s pusi a tlaci si prsteki a cmula si ich a je prtom nervozni aj slita mozu to bit uz zubki

katyxq
10. nov 2012

... dekoraci se sovým motivem ...

jaja01k
11. nov 2012

"skracuje se ti čípek,pokud ti nic dr.neřekl tak asi dobrý...já teda měla cs3 zbýdou před porodem..."

pajenka
11. nov 2012

😝 to je počasý dneska 😝

berenika39
11. nov 2012

😝 mala je plne vyvynuta,prutok a funkce plyc je v poradku 😝
nevím, jestli to tu nebylo🙂

pajenka
11. nov 2012

@berenika39 To už jsem si dovolila sem dát, ale je to super úlovek, že? 😉

berenika39
11. nov 2012

@pajenka taak to omluva, já jsem pozadu 😀 😀 😀 . ano, perla.

iviatko
12. nov 2012

Baby myslíte, že ked mi mlinček pomelie orechy tak mi pomelie aj oškvarky? alebo musím použiť mlinček na mäso?

tvojezlatko
12. nov 2012

"Vizera to na cokokotlýk"

tulipaki
12. nov 2012

@berenika39 sem již od jisté uživatelky jeden příspěvek dala, ale to zkrátka nestačí! 😀

😝 i to je důvod proč chci z téhle zemně pryč,lidi si tu neváží ničeho,druhých lidí,přírody,prostě ničeho,nevím co jsme to za debili,mně y to nenapdalo ani ve snu ale drtivou většinu lidí ano,jsou prostě zemně kde je vše naopak proti zemi naši,nevěřila jsem ale je to tak a je to opravdu jen v lidech,je mi hamba být čech 😝