Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

dzio2
23. nov 2009

ahojte no zase mam chyby,dakujem 😉 zeny slubujem ze sa polepsim ,no skoda ze pisem s chybne hned by som sa kvam pridala ste tu super banda 😉 papa

bodka13
23. nov 2009

niečo do vašeho okienka 😕 😕 😕

ahojte chcem sa opitat kto ma skusenost s danou mala som hu 2 roky ale dala som hu von lebo chcem babetko a uz hu mam mesiac von,,,,chcem sa opitat kto vie po kolkich mesiacoch sa da otehotniet

monkula
23. nov 2009

😲 😲 😲 😲
dzio, pridaj sa....

dzio2
23. nov 2009

monkula nemozem bola by som medzi vami najblbsia 😀 😀 😀 rada vas citam a potom uvazujem nad chybami co spravim ,a vravim si, boze aka som len sprosta 😀

monkula
23. nov 2009

dzio, ale vidíš, aspoň sa naučíš.... lebo v tomto príspevku si nespravila ani jednu chybu... 😉

veronika81
23. nov 2009

hu hu huuuu 😕
dobre, keď už niekto tak rozpráva..ale musí to aj napísať?

dzio, máš moju poklonu 😉 aspoň uvažuješ..a nie hneď urážať sa 😖 Veď sa pridaj, naučíš sa ešte viac 🙂

krpito
23. nov 2009

aha :
mi sme inac neboli chory 😀 😀 😀

dzio2
23. nov 2009

baby pridala by som sa ale zvikla som si byt hlupa 😀 🙂 monkula normalne sa lepsim hura 😉 veronika urazaju sa len ty co si nevedia priznat chybu ja to viem ze pisem s chybami ,ale zase mam ine prednosti 😉

leniciatko
23. nov 2009

mix vecí pre chlapcou.

emanka
23. nov 2009

dzio, to nie je hlúposť, mesiac s nami a si taká spisovná, že až 😀
inak, zvykla....tí, čo si... 😉 😉 😉

no a tí čo píšu ako rozprávajú,ako potom píše východniar, hm? alebo záhorák 😀 to musí byť pekný chaos, hlavne v ich hlave 😀 😀

emanka
23. nov 2009

dzio, nehnevaj sa, ale náhodou som ťa našla : túto funkciju by mal mať každý mobil... 🤐

monkula
23. nov 2009

Dzio, o Tvojich iných prednostiach nepochybujem... 😉 😉 😉 😉

ellise
23. nov 2009

no jo holky, já strávila stejný počet let na slovensku a stejný v čechách a dospěla jsem tak daleko ža slovensky už neumím a česky ještě neumím.
Překonala jsem sice shodu podmětu s přísudkem, ale dodnes nechápu v kterých případech se píše na začátku slova - s a kdy -z

emanka
23. nov 2009

ellise, myslíš s/z ako predložku?

leniciatko
23. nov 2009

lego hračka pre malých drobcou

ukmima
23. nov 2009

elise- ja ked neviem, vzdy si poviem- s kym cim, a z koho ? z coho?

ukmima
23. nov 2009

napisala som to ako madar 😀

blau
23. nov 2009

ukmima, napisala si to dobre, aj ja si to tak hovorim a ten- v ta-u. 😉

frisbee
23. nov 2009

ellise..ja viem,čo myslíš 😉 ,na začiatku slova..väčšinou je to opačne,ako v slovenčine...zkrátil-skrátil...tiež si to musím povedať v tom druhom jazyku 😀

babula90
23. nov 2009

ukmina, aj ja 😀

smailinka
23. nov 2009

osamela pedesiatnicka---
názov témy,,,,

emanka
23. nov 2009

pucle...z témy päťdesiatnička, ale nerada sem dávam niečo zo smutných tém ☹

monkula
23. nov 2009

emanka, ja som to sem nedávala.... a presne preto, čo si napísala.... To ej smutné, ja sa veľmi bodím toho, že budem ako stará osamelá... 😔

diddi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diddi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzio2
23. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 zase

monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diddi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz