Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

dusanab
18. okt 2010

@eaka možno aj ja sa z takejto slovenčiny dostanem na psychijatriu 😀

monkula
18. okt 2010

ja som si čítala reklamu pred jednou tunajšou cestovnou agentúrou a skoro ma prevrátilo:
zima sa pomali blíži 😲
..zímné radovánky

bubelko
18. okt 2010

@neumisa proti tvrdemu nemam nic, ale ked je na spravnom mieste 😀 😀 😀

eaka
18. okt 2010

@bubelko napríklad tu? "chlapy ju maju len na sex" 😀

eaka
18. okt 2010

"Ale na to by bylo třeba otevřít novou diskuzy"

bubelko
18. okt 2010

@eaka myslela som "y", neviem naco narazas 😀 😀 😀

eaka
18. okt 2010

@bubelko...tiež na y 😉

dusanab
18. okt 2010

s orchydeami
skus je dobri

warholette
18. okt 2010

nie z MK, ale tiez som sa pobavila 😉
Ja akonahle dojde zima tak mam hned zapal mocovych ciest a to len vdaka tomu ze som bola uplne pytoma a ked mi matka povedala zakry si krize tak som sa len smiala..

blovitc120
18. okt 2010

@dusanab tak tomu skus je dobri ani nerozumiem, čo sa tým chcelo povedať 😀

traktor
18. okt 2010

to site mam tieš take problemi som tehotna tak asy 8tizdnou a som mavala take špinenie hnede apotom uz asi tak 4.dni tak mierne krvacam ami tieš oznamili potrat ......atake male zrazeninki mam .a..ešte okrem toho kojim malu .mala ma 8....mesiacou .amanzel pracuje cely den mama daleko biva aešte mam aj okrem malu dva dievčata chodia do skoli .......avelmi daleko tak mne neni kto pomoct prosim vas velmi pekne o radu ak verite boha pomozte mi som v zlej situacie neviem čo robit adonemocnici aj bisom isla ale nemozem ani kvoli malej ..........čo mam robit ket taki toproblem mam ...................nič len dobru radu ako človekovi ------------------------------v daka vam ----------------------------baby----------------čakam navase odpovede a za rady..................

bubelko
18. okt 2010

@traktor myslim, ze dotycna svojimi prispevkami este obstastni jazykove okienko na mk. akurat neviem, ci je to na zasmiatie alebo fakt na zaplakanie 😕

dusanab
18. okt 2010

@blovitc120 žeby tam malo byť dobrÝ? 😉

eaka
19. okt 2010

@traktor od tej sme tu už nejaký príspevok mali, nie?? píše asi z Luníka... ja prispievam len takými maličkosťami..."Bola by som radcej," "a nech ich chlap živý",

traktor
19. okt 2010

@eaka mali, ..mne to pride ako naschval, lebo ked si precitas slovo za slovom, pride mi, ze sa vyjadruje celkom fajn, len ten pravopis je az neskutočný, ci to nie je len sranda..

eaka
19. okt 2010

@traktor ... mne sa zdá, že obsah je zhruba na úrovni tej formy... ale v tejto forme asi fakt ťažko súdiť... 😉

benne
19. okt 2010

no ženy, mm vypotil že: "... v evydencii..." 🙄

zoozkha
19. okt 2010

" na jypce"... 😝 😀

eaka
19. okt 2010

normálne umieram!!! posledné dve nemajú chybu (teda majú) ale zlatá medaila tej jypce... mám dosť!!!

blovitc120
19. okt 2010

@dusanab až teraz som pochopila, že to nejde k tým orchideám, ale asi tým myslia skus ako zubov 😀?

eaka
19. okt 2010

nebolo tam "skús, je dobrý"? pripájam z aktuality.sk, ale z diskusie, nie z článku "vaecsie ryby si posvietia na mna?"; "vzniknute škody jej zavynením";

eaka
19. okt 2010

"je to zasrierací manéver" - to je síce len preklep...ale hovadský! 😉

dusanab
19. okt 2010

@eaka hej, asi tak to bolo pôvodne myslené ale ja som to doslovne odpísala ako to bolo 😉
ten manéver sa podaril 😀 😀
Snehulienka a 7 trpazlíkov, Stľpy, šesťuhoľník, Kvapky na obalovanom drátiku, Retiazka s gorálkami - internetový obchod
zuby v jasnách

blovitc120
19. okt 2010

zuby v jasnách? no tak to som ešte nepočula 😀. najskôr mi napadlo, že v Jasnej, ako pohárové protézy 😀

blovitc120
19. okt 2010

Na FB jeden z mojich priateľov má video "Oblaciki pri zemy"

erikasadek
19. okt 2010

@blovitc120 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
19. okt 2010

perla..
tý teroristi asi spia 😀 😀 😀

blovitc120
19. okt 2010

@erikasadek haha, ešte keby tam bolo tý teroristy bolo by to dokonalé

erikasadek
19. okt 2010

@blovitc120 😀 😀 😀 😀 no tak to ano.. 😀 😀 😀 😀

erikasadek
19. okt 2010

dalsie perly ja neviem ma dnes svoj den. 😀

povine naboženstvo povina angličtina

Ministerstvo vypísalo školské prázdniny na tri roky dopredu .........

odpoved citalky.. to je ale rozum, 3 roky čakať na dovolenku ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

toto nema nic spolocne s pravopisom ale rozum ludi niektorych ako chapu veci... 😀 😀 😀 😀 😀