Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

didiana333
1. jún 2012

Úlovok tu na MK : 😝

Kto z BA mi zajtra pozicia na oslavu stvoool? pomooooooc:(((( 😝

nemaju stvol bylinky????? na tom sa asi stolovať nedá.... 😀

romcovaklarka
1. jún 2012

@bubelko Tak třeba by raňajky nesnědla, zvládne jen jednu raňajku 😀

didiana333
1. jún 2012

No baby,ked čítam diskusiu dozadu,tak mi nedá...a bonznem tu aj sama seba.... 😀 Ja som z Nitry a u nás sa "viprává"(aké i/y??? 😀 😀 😀 )...šak jak v Nitre...a ja vždy hovorím že "svaďba" a kolegyna sa na mne šuuuulaaaa...ešte aj v telefone jej to je smiešne... 😀 😀 😀 a tu sa hovorí aj "steš/nesteš" a také veci....ale tak písaný prejav sa snažím.... 😉

bodka13
1. jún 2012

@didiana333 ná očuj Nitrančanka,ja by som tam dala y =vypráva ...lepšie to vyzerá 😀 😀 😀
@eaka ...však to je tvrdá realita s tými zlykvidovanými obličkami ☹ 😀

inkinka
2. jún 2012

Já si několik korun přividělám zlatou mládeží (psaní vš prací), korekturami apod.,

ikke
2. jún 2012

@inkinka dufajme, ze pri korekturach pouziva klavesu F7 ... 😅

mateson
2. jún 2012

@didiana333 možno nechcú stolovať ale stvolovať 🙂

inkinka
2. jún 2012

@ikke nerozumiem, poznám len ako prepínač grid mode 😕

ikke
2. jún 2012

@inkinka vo worde a podobnych programoch je to kontrola pravopisu 😉

inkinka
2. jún 2012

@ikke vďaka, kontrolu nepoužívam, nevychytá všetko, takže ani korektor by sa nemal na to spoliehať 😉

petkave
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkave
3. jún 2012

😝 Babule prosim vás, ked je občan nezamestnany a nieje vedeny na urade len ho živy rodič a plati si zdravotnu poistovnu ,stači to, alebo musí ešte niečo?Dakujem. 😝

petkave
3. jún 2012

Text na jednom z mojich svadobných blahoželaní:

😝 K vašej svadbe. Iste ste už dostali veľa praktických DARČEKOV...4 toustovače,3 žehličky,5 varných konvíc, 😝

atď... nejdem to vypisovať celé, možno to aj poznáte. Tie konvice mi však nejdú do hlavy 😀

miskakyska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkave
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskakyska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
3. jún 2012

@miskakyska
@petkave
no sorry baby, ale vy ste sa nasli... 🙄 rieste si to cez IP... 😝

petkave
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkave
3. jún 2012

@ikke už som to nahlásila adminovi, tak dúfam, že to vymaže. Už sa mi s tým ozaj nechce zaoberať.

limoncino
3. jún 2012

Posledné dni trávim na nemenovanej stránke, kde sa dá kúpiť nábytok, atď..
už som tam objavila kuchinskú linku, plinový sporák, stvôl do jedálne, stôl so stoličkamy ale skvostom je kuchysnký dres 😝 😝 😝 😝 😝 a keby to napísal len jeden inzerent, ale dres sa objavoval pravidelne, skoro v každom inzeráte... 😝

@petkave komu pán Boh nenadelil, ani lopatou nenasypeš 😉 😉 😉 😉 Niektoré osoby nestoja ani za riadok... 😉

petkave
3. jún 2012

@limoncino A ty nemáš v kuchyni dres? To je ako možné? Ako bez neho umývaš riad? Ty máš určite umývačku, že? 😀 😀 😀

ikke
3. jún 2012

"neviete mi poradit nejaky zazracny cvik na brucho a hlavne bocnice?"
😅

ikke
3. jún 2012

@limoncino mozno ide o nejaky specialny cvicebny ubor na premety a salta okolo hrncov pri vareni... 😕 😀

berenika39
3. jún 2012

už nemáme konkurenci 😉
joj, to zní nabubřele🙂))), ale myslím to tak, že diskuse na SK byla zamčená🙂
@ikke Mě se náhodou slovo očnice zamlouvá, je opravdu výstižné, přesně to místo, které na mém těle nerada vidím - kdyby nebyly, bylo by to úplně ok🙂))))))

berenika39
3. jún 2012

@ikke oprava - bočnice

limoncino
3. jún 2012

@berenika39 ja používam na oné bočnice slovo mafínky 😀
@ikke je to možné... 😀

berenika39
3. jún 2012

@limoncino česky mišelinky🙂

ikke
3. jún 2012

nazov temy - len neviem, ci to uz nie je nejaka vtipna korekcia horliveho premenovavaca... 😅

"Čo pomôže na rást pŕs? "

zuzanocka
3. jún 2012

a čo robiť v prípade, keď dieťa ešte stále "neštvornoží" ?? 😀

petkave
3. jún 2012

😝 Idem skusit horucy kupel 🙂)) 😝