Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

odrik
3. nov 2012

..........od kolkych rokou alebo mesiacou dietata sa daju urobit dna testy........
V tomto žiaľ, neviem poradiť, v pravopise by som trošku vedela 🙂.

bodka13
3. nov 2012

album s názvom "Dlhe zimne vecere 🙂 " a tam výtvory šikovných ručičiek autorky

petkave
4. nov 2012

Otazka za milion. Ktore slovo nesedi a co vlastne vyjadruje?

😝 VYBORNY NA MIXOVANIE , MAJONEZU MATE ZA CHVILU NAMIXOVANU, KOCTALI, ŠLAHAČKA 😝

petkave
4. nov 2012

Zase raz ta nestastna skryna.

😝 tak mi len leží v skryni. 😝

sarihy
4. nov 2012

"napsáno černý na bílím" 😀

berenika39
4. nov 2012

znám i jiné jazyky, než češtinu, ale tohle bude nějaký cizí kmen🙂
😝 Libikujte nás na facebooku a dostaňte 15% off v našem eshopu, 1libik - 15 off.

reruna
4. nov 2012

@berenika39 tak to jsem ještě neslyšela - 1 líbik 😀 no docela dobrý překlad liku 😀

janie80
4. nov 2012

😅 😅 😅 "Odkedy som gravitačná, tak mi strašne smrdí jeden z mojich spolubývajúcich" 😀 😀 😀

jijitka
4. nov 2012

@janie80 a dokedy gravitačná nebola, tak zase všude lítala 😀

berenika39
4. nov 2012

@reruna a co jsou offy (nebo offi) to víš? ty jsi z jejich kmene??? 😀 😀 😀
Ale líbík jo, alespoň to zavání češtinou🙂.

reruna
4. nov 2012

@berenika39 no rozumím tomu tak, že pokud jim dáš like, tak ti dají 15% slevu = off, ale teda ještě jsem to takto napsané nikdy neviděla a je to teda děs 😝

sarihy
4. nov 2012

"Některá maminka co rodila v Břeclavě?"

tvojezlatko
4. nov 2012

@petkave ono ked si daju nejaky ten koktejl tak im z toho vyjdu tie koctali ;)))

odrik
5. nov 2012

@petkave
Asi to autorka odvodzuje od slova skryť, môj syn to tak robil, keď bol druháčik 🙂, skriňu napísal s ypsilonom, keďže do nej veci skrývame, ukrývame 🙂!

odrik
5. nov 2012

@tvojezlatko
@petkave
Alebo sa po dobrom koktejlíku zajakávali, v češtine, koktali 🙂.

iviatko
5. nov 2012

Och koľko toho gravitacneho vytoku je este v norme a čo uz je moc? 😵 ja som akosi pomalsie chapala

romcovaklarka
5. nov 2012

To jsou dneska zase krátké zprávy, že by člověk brečel smíchy 😀 Ale možná, že jsem jenom trochu náladově labilní, když jsem teď taky gravitační 😅

😝 Naše Andulka chodi přes den na nočník, JUPÍÍÍÍ. Je to šikulka a krásně si říka a utika sunda kalhotky a je to tam. Ještě za odměnu ji to zahraje. 😝

odrik
5. nov 2012

@iviatko
Gravitačný výtok, to je aký prosím Ťa 🙂, taký, čo ho priťahuje naše zemské jadierko 🙂???
Naozaj som sa pobavila 🙂🙂🙂!!!

petkave
5. nov 2012

@romcovaklarka A keď bude Andulka ešte šikovnejšia, bude môcť cez noc chodiť na denník 😀 Ale nie, srandujem... Veď si krpatá zaslúži pochvalu, či nie? 😀

iviatko
5. nov 2012

@odrik no dlho som rozmyslala, aky to je, asi myslela tehotensky :D

romcovaklarka
5. nov 2012

😝 musim predat vecicky v super stave kuk na moj bazar vsetko co je na obraskoch aj viac za 55e 😝

romcovaklarka
5. nov 2012

😝 Odtrhněte mně od toho koněěěěěěě!!!!.fakt už jdu... 😝

Hm, zajímalo by mě, CO jí máme odtrhnout od koně 😀 😀 😀

odrik
5. nov 2012

@iviatko
Ja som to už potom tiež pochopila, že autorka myslí výtok v gravidite 🙂, ale teda pomýliť si graviditu s gravitáciou......🙂?!

odrik
5. nov 2012

@romcovaklarka
No urobím teda kuk na tie "obrasky" 🙂, možno sa mi niečo "sapáči" 🙂.

pajenka
5. nov 2012

😝 A s jakými bilinkami prosím?? 😝

berenika39
6. nov 2012

😝 Když si objednám balík na dobírku kdy mi přijde od obědnání? 😝
(systém pokus chyba, 1:1 😉 😉 )

😝 samozdřejmně 😝

garzonka
6. nov 2012

@berenika39 asi som blba, ale nerozumiem tomu s tym balikom na dobierku ....co je tam nelogicke? 😕 😅

blovitc120
6. nov 2012

@garzonka obědnání, oběd je v češtine obed 😉

garzonka
6. nov 2012

@berenika39
@blovitc120
😀 neviem citat 😀 .... dik za vysvetlenie 😉

berenika39
6. nov 2012

@garzonka v pohodě, jednou to slovo napsala ok, podruhé špatně.