Pravopis, gramatika - koníkovské jazykové okienko

zade
27. aug 2008

Ja neviem, nechcem to zle napisat ani nikoho urazit, no neskutocne ma to vytaca, ked vidim, ako tu niektore dievcence neovladaju pravopis. Napr. ked som chcela malickej kupit cez bazar nohavice, ani neotvorim link s oznamom "predam ryfle".
Proste katastrofa! Som ucka na I.stupni a je to ozaj skoda. Fakt - v mailoch a esemeskach je vidno, kto ma kde zakladnu inteligenciu.
Aky je vas nazor???

suezana
4. dec 2012

@haley7897 😀 😀 veru ani ja .... to sa nedá čítať viackrát 😅 😅

haley7897
4. dec 2012

@suezana jj, mame predsa nejaky pud sebazachovy 😀 😀 😀

pajenka
4. dec 2012

😝 Uz mesic je bez nich a ani si nespomela, tak doufam ze si ani nespomene. 😝

suezana
4. dec 2012

čierna taška do všetkých kočiaroch 🤐 🤐 🤐 toto je inzerát 😅 😅

iviatko
4. dec 2012

Poradte mi gde zozeniem MP3 hello kitty
Uz mam hotove 15x mikulasou uz konecne 🙂
aaaaaaaaaaaaaaaa
Unas konecne snezi dety sa raduju dufam ze sa nerostopi chcem sa sankovat sdetmy 😝 TO CO UZ JEEEE 😀 😀 😀

Neviete gde su lacne kinderka , mikulase a tak dalej do balicka gde je akcia budem robyt 15 x mikulasou tak aby som neskrachovala 🙂
ja nezaspim...

denisia
4. dec 2012

Ahoj holky, som si precitala par stranok ... a tu je nieco, co potesi vase oci 🙂
na aukre.cz obrovskymi pismenami --------VÝTÁM VÁS NA AUKCI----------- 😲 😲 😲 😲 😲
a prepacte, ze pisem bez diakritiky

ivular
4. dec 2012

"s přitelem sme spolu spaly před par dny a byla sem strašně vlhka což sme z toho neměly ani jeden nic" 😀

iviatko
4. dec 2012

No meška to už 2 tizne co to bude?

iviatko
4. dec 2012

@ivular 😀 😀 😀

berenika39
4. dec 2012

nikdo nečetl a nezamýšlel se nad odpovědí?

😝 Ja mám dvojčatá kluka a holku ale ted je im 13 a v posledném čase se nustále hádejí, kdiš nina žíka tak tak samo žíka opak, a my žijeme v byytovke, to je nejhorší že každej sen si zavolají domú kámoše a robí blbosti, napr.: vyhadzují vajíčka z okna na okolo idúcich, a kdyš bydlíme na posledném patže, tak tí lidé ani neuví komu se mají stežovat, a pokrykují na ulicu ruzne blbosti napr.: máš heské kozy,... to na okoloidúcich a to všechno a vc delají vždy kdyš nejsem doma, a ulívají se zo školy,.....................nevím si dať z nima rady, proto jsem prišla tady či nebudetemi nekdo viedet pomoci. Už sem z nich zoufalá. emoticon emoticon emoticon emoticon a každej den se na ne susedi stežují. 😝

miawa
4. dec 2012

@berenika39 četla jsem, až jsem si říkala, jestli to třeba není výtvor samotných třináctiletých dvojčat 😝

berenika39
4. dec 2012

@miawa 😎 detektivka🙂. mmch, asi sousedi, protože bydlí jako já v bytovce na Praze - východ 😉 😉

ale zase je to zařazené správně v sekci Puberťák, na to už musí být člověk fikaný.....pokud to tam nepřesunuli už admini🙂

janie80
5. dec 2012

😅 😅 😅 😅 😅 ranný rytuál 😀 😀 😀 😀 😀

iviatko
5. dec 2012

Potrebujem pomoc! ako mam zmenčit obrazovcku v pc cela sa mi zvečšila.

ikke
6. dec 2012

viete o tom, ze uz aj pridavne meno "znackovy" sa da stupnovat?
znackovy - znackovejsi - najznackovejsi

a teraz zasadna otazka, ktora dnes trapi tisicky zien na "mamickovskych" strankach: je znackovejsi nextik alebo ha-emko?

nice202
6. dec 2012

haha som sa pobavilana nazve albumu "vseli co".

jaja01k
6. dec 2012

"a jen tak mezi námy..."

bodka70
6. dec 2012

😝 ani som nečakala toľko páčitiek 😝 - chvíľu som musela rozmýšľať, čo je to tá "páčitka" či "páčitko" 😀 😀 😀 😀

domique
6. dec 2012

Prosim Vas, ako rozdelim spravne slovo KLBKO na slabiky?

tajomna21
6. dec 2012

@domique klb-ko

domique
6. dec 2012

@tajomna21 riesime totiz s dcerkou slabikotvorne R a L a u tohto slova si nie som ista.

tajomna21
6. dec 2012

@domique treba si to vzdy skusit vytlieskat ...

iviatko
6. dec 2012

pointa že sa tu rozprávam s kamoškou či si dať či nie 3D a ukazujem jej ako to vizerá potom ked odpadnu aj s jej mihalnicami..žiadne reklami a ani ukazovanie neviem čoho.../reakacia na album s fotkami/

jaja01k
7. dec 2012

"lituji toho, že jsem si stejně špatně tenkrát vybrala, protože jsem i teď mohla víct jinej život"

jarkalada
7. dec 2012

@jaja01k to neznáš? víct - od slova píct 😀

berenika39
7. dec 2012

@tajomna21 no nevím, nechci nějak mudrovat 😀 , ale tleskám tu a nic...poprvé tlesknu na kl a podruhé na bko. nebo poprvé telsknu na klb a podruhé na ko 😉 😉 😉 😉 . roztleskat se dá počet slabik ve slově, ale to dělení ....a jinak určitě, je to klb - ko.

😝 Jak ty děťátky jsou rozkošné 😝

nanulik
7. dec 2012

😝 medvedie dlapky 😝 keby ste nevedeli čo piecť na vianoce

nanulik
7. dec 2012

@iviatko ten album som videla a ked som videla názve 3D čakala som tam sono....

odrik
7. dec 2012

@denisia
Tak "VÝTAJ" moja v pravopisnom okienku 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 !!!

odrik
7. dec 2012

@iviatko
Moja, Ty teda nachádzaš perličky 🙂 🙂 🙂 !!!