• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prečo ste sa prvý krát zastavili na modrom koníkovi?

3. januára 2010 
tak ako pisete, ja som len nedavno zagooglila obdobie vzdoru u deti - a som tu, super
24. jan 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz ani nepamätam ale asi som ho tiez vygooglila
24. jan 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak tiez som nieco hladala,a dostala som sa na konika,hned som sa zaregistrovala,je to super stranka,ked si nevieme same pomoct,staci napisat,,,sme super nie? :wink:
25. jan 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakedy lutujem ze som nevidela zaciatky tejto stranky jak sa to rozbiehalo :slight_smile: Ale hm vtedy som este studovala na deticky som nemyslela ....
25. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja od kamosky ktora je tu ako doma :slight_smile: ale uz zacinam byt zavisla aj ja :wink: aj ked vela neprispievam strasne my konik pomohol vo vela veciach :slight_smile:
25. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem preco ale som vdacna tej nahode ze ma tu hodila :grinning:
14. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v inej téme bol spomenutý,tak somskusila a som rada :dizzy_face:
14. okt 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodne ked som hladala nieco o depke
14. okt 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladala som niečo o synovej chorobe a našla som modrého koníka :slight_smile:
2. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez sestru mojho byvaleho :sweat_smile:
2. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez som googlila este ako tehotna na zaciatku tehu...najprv som s nim dlho nevedela robit,kedze sme mali net len kratucko a tak som si dlho pozeravala len albumy a az potom som neskor zistila ze sa tam da aj zaregistrovat a aj do tem pisat :sweat_smile: :grinning:
2. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nic negooglila :grinning: , ja som si pisala na inom fore s dievcatami a oni tam stale pisali o MK a ja som nechcela byt out, tak som sa robila ze viem co to je... Az mi to uz raz nedalo a som sa spytala...a bolo mi cool oznamene, no Modry konik...nebola som mudrejsia a tak som to do toho googlu uz musela hodit, no vyplulo ma to tu a odvtedy som tu...
2. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vygooglila som Konika, hladala som info o laktacnej krize. :slight_smile:
2. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od kolegyne,ona diskutovala s piešťankami.
2. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedala o modrom konikovy kamoska susedka a este baby moc som neverila ze si clovek moze pokecat a dozvediet sa vela veci ale da a preto vlastne aj odporucam ostatnym znamim kona :grinning:
2. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesta mala problem v tehotenstve, dala som do google predcasny porod, a vyhodilo ma to sem, odvtedy som na MK, a velmi rada sem chodim, tiez odporucam kazdemu... :slight_smile:
2. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne prvý krát MK spomínala kolegyňa, ona má dve malé deti a teraz čaká tretie :sweat_smile:
Najprv som nevedela, čo budem na stránkach o maminách hladať, lebo detičky nemám, ale potom som mala obdobie, že som dofrčala z práce a šup na MK :grinning: :grinning: ani variť pomaly nemal kto :grinning:
Teraz musím každú voľnú chvílu popozerať koníka,. lebo bez neho sa nedá byť :pensive: :sweat_smile:
3. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dcera ked bola tehotna, uplne nahodou sa tu dostala. Ja som najprv pozerala iba tie nadherne albumy deticiek, neskôr si tu nasla vela zaujimavych tem a teraz tiez denne tu sliedim.
3. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok