Prečo ste sa prvý krát zastavili na modrom koníkovi?

adoracion
3. jan 2009

kedy ako a preco ste sa prvykrat zastavili na modrom konikovi?

zveron
24. jan 2009

tak ako pisete, ja som len nedavno zagooglila obdobie vzdoru u deti - a som tu, super

danuska24
24. jan 2009

ja uz ani nepamätam ale asi som ho tiez vygooglila

edita33
25. jan 2009

ja tak tiez som nieco hladala,a dostala som sa na konika,hned som sa zaregistrovala,je to super stranka,ked si nevieme same pomoct,staci napisat,,,sme super nie? 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adoracion
autor
25. jan 2009

Dakedy lutujem ze som nevidela zaciatky tejto stranky jak sa to rozbiehalo 🙂 Ale hm vtedy som este studovala na deticky som nemyslela ....

jarula25
25. jan 2009

ja od kamosky ktora je tu ako doma 🙂 ale uz zacinam byt zavisla aj ja 😉 aj ked vela neprispievam strasne my konik pomohol vo vela veciach 🙂

murinka
14. okt 2009

neviem preco ale som vdacna tej nahode ze ma tu hodila 😀

macka01
14. okt 2009

v inej téme bol spomenutý,tak somskusila a som rada 😵

dzio2
14. okt 2009

nahodne ked som hladala nieco o depke

marianka79
2. jan 2010

hladala som niečo o synovej chorobe a našla som modrého koníka 🙂

jankaat.
2. jan 2010

cez sestru mojho byvaleho 😅

helenkasabinka
2. jan 2010

ja tiez som googlila este ako tehotna na zaciatku tehu...najprv som s nim dlho nevedela robit,kedze sme mali net len kratucko a tak som si dlho pozeravala len albumy a az potom som neskor zistila ze sa tam da aj zaregistrovat a aj do tem pisat 😅 😀

langkofel
2. jan 2010

ja som nic negooglila 😀 , ja som si pisala na inom fore s dievcatami a oni tam stale pisali o MK a ja som nechcela byt out, tak som sa robila ze viem co to je... Az mi to uz raz nedalo a som sa spytala...a bolo mi cool oznamene, no Modry konik...nebola som mudrejsia a tak som to do toho googlu uz musela hodit, no vyplulo ma to tu a odvtedy som tu...

vieraj
2. jan 2010

vygooglila som Konika, hladala som info o laktacnej krize. 🙂

leniciatko
2. jan 2010

od kolegyne,ona diskutovala s piešťankami.

lamada181
2. jan 2010

mne povedala o modrom konikovy kamoska susedka a este baby moc som neverila ze si clovek moze pokecat a dozvediet sa vela veci ale da a preto vlastne aj odporucam ostatnym znamim kona 😀

majacska
2. jan 2010

nevesta mala problem v tehotenstve, dala som do google predcasny porod, a vyhodilo ma to sem, odvtedy som na MK, a velmi rada sem chodim, tiez odporucam kazdemu... 🙂

mirka1308
3. jan 2010

No mne prvý krát MK spomínala kolegyňa, ona má dve malé deti a teraz čaká tretie 😅
Najprv som nevedela, čo budem na stránkach o maminách hladať, lebo detičky nemám, ale potom som mala obdobie, že som dofrčala z práce a šup na MK 😀 😀 ani variť pomaly nemal kto 😀
Teraz musím každú voľnú chvílu popozerať koníka,. lebo bez neho sa nedá byť 😔 😅

milocka29
3. jan 2010

dcera ked bola tehotna, uplne nahodou sa tu dostala. Ja som najprv pozerala iba tie nadherne albumy deticiek, neskôr si tu nasla vela zaujimavych tem a teraz tiez denne tu sliedim.