Prečo ste sa prvý krát zastavili na modrom koníkovi?

adoracion
3. jan 2009

kedy ako a preco ste sa prvykrat zastavili na modrom konikovi?

adoracion
autor
3. jan 2009

Ja som sa tu zastavila prvykrat v den porodu ked som zistovala ci to co mam su uz kontrakcie hladala som nieco na nete o porode a kontrakciach a priviedlo ma to tu 🙂 a potom neskor som tu pravidelne chodila citat o kojeni ked som uz bola bezradna a nevedela som ako dalej. Tato stranka mi velmi pomohla a kojim doteraz. Umele mlieko som dala len raz hned na druhy den chcela som skusit ze co a jak a hlavne som chcela aby si odychli moje bradavky 🙂

certica
3. jan 2009

uplne nahodne, googlila som nejake info ohladom mojho syna (tusim zdravotne) a objavila som o.i. aj kona 😉

roasha
3. jan 2009

podobne ako čerťo. 🙂

mikalove
3. jan 2009

info od sestry 😉

zanab
3. jan 2009

Ahojte tak ja som hladala neškodný pokec s maminkami, a súčasne aj nasávam nové inf. na mod. kon. som sa našla, som rada že exzistuje

slaviq81
3. jan 2009

Kamoska mi poradila ked som bola tehu 😉

zuzana76
3. jan 2009

ja ked som googlila a hladala som informacie este pocas tehotenstva ohladne nejakeho zdravotneho problemu

zuzka1.
3. jan 2009

presne ako baby, tiez ked som googlila a snazila sa odzvediet co sa da pocas tehu, najskor info o tehotenstve, potom o porode a potom som studovalal kojenie atd.

tatolu
3. jan 2009

Ja som si chcela pokecať, a najprv ma za srdce chytilo predávanie, resp. darovanie vecičiek. Koníka som našla náhodou, keď som zistila, že ani darované veci nikto nechce a bolo mi to ľúto.
Tu som našla inú záľubu...

luciauk
3. jan 2009

tak ako čertica 😉

angua27
3. jan 2009

ja som sa sem dostala cez mojasvadba. ten portál som vygooglila, keď som si myslela, že chystáme svadbu. pravidelne som sem začala chodiť, keď som zistila, že som tehu. 😉

emily333
3. jan 2009

ja som dostala info od sesterky 😉

dadulik
3. jan 2009

ja tak isto ako angua, chodila som pred vlastnou svadbou na mojasvadba.sk a zrazu tam bol odkaz na modrykonik.sk 😀 no a o chvilu, ked som nabrala inspiraciu na babatko, tak uz aj bolo v mojom brusku 😀

maryah
3. jan 2009

ja som si hodila do googla ovulacia a vyhodilo mi vela stranok a medzi nimi aj modrykonik... a nelutujem 😉

jaja0110
3. jan 2009

ja ked som bola tehu a zistila som ze cakame dvojicky tak som "ich" hodila do google a vyplulo ma to na koniku 😅 😎

roasha
3. jan 2009

co to znamena.........? 😅
kdekolvek kliknes,najdes sa na konikovi.... 😉 😀

tatolu
3. jan 2009

možno všetky cesty, hlavne tie google, vedú na koníka

maryah
3. jan 2009

je to perfektna stranka pretoze tieto rady nie su odborne podla kniziek, ale su to skusenosti od zien, ktore danu vec prezili a da sa s tou konkretnou zenou o tom probleme porozpravat...

cipsinka
3. jan 2009

od kamosky z prace a som jej za to veeeeeeeelmi vdacna,vela som sa tu naucila a spoznala vela super ludi 😵 😵 😵

matica2
3. jan 2009

mne dala tip kamoška že, je tu diskusia o domácej pekárni

majcik
3. jan 2009

Ja som kedysi davno chodila na mojasvadba a admini neskor vytvorili modreho konika, sem-tam som nakukla a po otehotneni som sem zacala chodit intenzivnejsie. Teraz chodievam aj na modru strechu.

adulikka
3. jan 2009

Ja som sa o tom dozvedela od jednej čo sme spolu ležali v nemocke v pôrodnici .

lienka55
3. jan 2009

Ja som sa sem dostala cez moju svadbu,milujem deti tak som si to tu prelistovala a po narodeni syna je to moja droga.Tiez som sa tu dozvedela vela veci a spoznala super mamicky. 😅

renka9
3. jan 2009

ja som hladala nivea klub, a hodilo ma to sem,od vtedy som tu den co den 😀 .Ked zapinam PC, dcera sa ma vzdy pyta: zasa ides konikovat? 😀 , MM pride z prace : zasa konikujes? Som zavisla na konovi. 😀 😀 😉

cikyta
3. jan 2009

Ja som v marci podstupila umelé oplodnenie a kedže som ešte nemala PC,otravovala som známych,nech mi hladaju na nete všetky info o tom............Lenže viete,stále niekoho otravovať atd...
To umelé oplodnenie mi aj tak nevyšlo a neotehotnela som.
V apríly sme si kúpili PC a prvé,čo bolo ked som v nom hladala,boli infošky o sanatoriu,kde som chodila a umelých oplodneniach.Hned mi to hodilo MODRY KONIK a neskutočne vela tém k mojim problémom s otehotnením.Hned som bola mudrejšia,spokojnejšia a moja psychika sa natolko ukludnila,že mi druhé umelé oplodnenie v auguste vyšlo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 !!!!!!!!!!!!!!!A som tu doteraz,aj ked už bludim v témach o tehulkách.

alica147
3. jan 2009

ahojte,ja som počas tehu hladala info o nitrianskej porodnici a tak som sa dostala na mk a už som neodišla 😵 😵

dudri
3. jan 2009

vseky baby sme uplne rovnake ...niečo info google...
hladala som tehotenstvo...

dudri
3. jan 2009

vseky/vsetky

wladka
3. jan 2009

ja som bola zaregistrovana na mojasvadba.. a tam bola tema diskusii nieco ako po svadbe.. a odtial ku konovi 😀

danulik
3. jan 2009

ja som sa tu tiez dostala z moja svadba.. ked uz bolo vo volnej diskusii vela snazilkovskych tem, admini sa zlutovali a vymysleli kona 😀