Preklikávanie medzi koníkom a stechou

elise
8. jan 2008

chcela by som sa spýtať prečo ked sa prihlásim na koníkovi a prekliknem si na modrú strechu tak sa tam musím znovu tým istym heslom prihlásiť a naopak?bolo by jednoduchšie keby som sa prihlásila len raz na koníkovi a automaticky by som bola prihlásená aj na steche a ked som neni dlhšie na streche tak my vypadne prihlásenie a musím sa prihlasovať znovu.Ďakujem za informáciu 😉

emjee
8. jan 2008

elise lebo je to tak nastavene - rovnaky princip je aj medzi mojasvadba - konik, resp. mojasvadba - strecha

junovka
8. jan 2008

inak, mne vcera vecer aj to blblo, ze ked som aj prihlasena na konikovi, tak vzdy ked som prisla na uvodnu stranku, tak som sa musela zaregistrovat 😠 Toto uz celkovo blbne ten kon.Jednak spomaleny, a jednak este vzdy nemam vyrieseny ten problem, ze ked chcem odoslat len smajlika, alebo jedno slovo so smajlikom, tak mi to neodosle, ale ma rovno hodi na prvu stranu temy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

elise
autor
8. jan 2008

emjee dakujem za info tak sa budem prihlasovať 😉
ale mne vyhaduje prihlásenie na streche ked sa tam už raz prihlásim a idem na koníka a opäť sa vrátim na strechu tak sa musím znovú prihlásiť aj ked som sa odtial neodhlásila 😒

zuz11
8. jan 2008

ja sa nemusim, netujem cez mozillu a stale som prihlasena ked zapnem aj pc a aj ked sa preklikavam 😀 netusim v com to je ale uplne prvy krat sa ma pztal ci zapametat heslo dala som ze hej a odklikla aj: "Zapamatovat si heslo. Příště chci být přihlášen/a automaticky." a som vsade prihlasena dokonca aj na cz vsetkych 😀

monkula
8. jan 2008

zuz, aj ja mám mozillu a ako vravíš, prihlasujem sa len raz 😉 😉

zuz11
8. jan 2008

monkula ja sa uz neprihlasujem, jedine ak ma manzel odhlasi 😀 teda ak on sa prihlasuje ma odhlasi tak potom sa zasa ja musim prihlasovat ale inak som vzdy prihlasena 😉

emjee
9. jan 2008

no ja mam mozillu a aj zapamatovanie hesla a cez to vsetko ma neprihlasuje automaticky, len mam predvyplnene meno a heslo - ale to bude suvisiet s pripojenim, lebo doma mam dial-up a s tym sa neda byt nonstop pripojeny 😀

elise - je tam nejaky casovy interval (okolo 10 minut) po ktorom to automaticky odhlasi - aj v robote kde mam permanentne pripojenie (ale nemam zapamatovat meno a heslo) mi to tak robi

junovka nekecaj 😀 ved pozri kolko smajlov ti tam nabehlo 😀

elise
autor
9. jan 2008

emjee ďakujem 😉 aspon budem vedieť 🙂

junovka
9. jan 2008

emjee, ano nabehlo, ale ked som v urcitej teme po cely den, tak mi nechce nabehnut 😠 😒 Ked pisem dlhsi text, tak mi nabehuju, ale ked napr. napisem Ahoj a dam smajlika, neodosle!alebo ked len cisto jedneho smajlika chcem dat, tak isto neodosle!Takze, emjee NEKECAM!

emjee
10. jan 2008

🙂 junovka ja viem, aj mne to obcas takto zblbne - robi to vacsinou pri dlhsich temach a ak das smajla na koniec - cize treba za smajla aj nieco pripisat 😉

martulanr
21. jan 2008

ahojte mne sa neda na strechu prihlasit vôbec co mam urobit?

emjee
22. jan 2008

martula ako sa to prejavuje, ze sa ti neda prihlasit? vypise ti nieco?

martulanr
25. jan 2008

emjee dam si prihlasenie martulanr vypisem heslo a hodi ma to na hlavnu stranku modrejstrechy nic nevypise

zuz11
25. jan 2008

martulanr, tvoj problem som tiez prave preberala s Bobom a problem je ten ze jemu to funguje takze nevidi tu chybu a nema co opravit 🤐 jedine zatial co mozeme urobit je vypatrat ci je chyba u Nas alebo v Tvojom PC

melory
26. jan 2008

ked sa prihlasim, tak aj ostanem prihlasena....beham tiez hore dole.