Problém s prijatou internou poštou

jajaalf
5. sep 2007

mam problem z internou postou ukazujeme prijatu postu-1nova ale ked na nu kliknem tak mi ukaze ze nemam ziadnu postu..da sa to vyriesit?

emjee
3. okt 2007

🙂

marhar
3. okt 2007

ahoj emjee,

trochu ma na IP obťažuje nejaká denisa 234 - neviem, dá sa s tým niečo urobiť?? dik

emjee
4. okt 2007

marhar samozrejme da - podrobnosti v ip 😉

jajaalf
autor
4. okt 2007

aj mne uz nesvieti....diky 😵

bolulka
6. okt 2007

emjee, mne to svieti stale... 😒

julova
6. okt 2007

mne uz ta "1" nesvieti 😀 😉..uz som si na nu pomaly zvykala 😉...ale uz je to OK 🙂

melory
8. okt 2007

dakujeme za opravu

sue
4. nov 2007

Je reklama od užívateľa "ing" spoplatnená, alebo zas niekto zneužíva modrehokonika? 😕

maruskab
5. nov 2007

ahoj, mam presne tu istu otazku ako sue... co to ma znamenat? niekto sa snazit privyrobit na mamickach? odkial maju nase adresy? tiez "bibula" mi poslala spravu o akejsi stranke.... rovno poviem, ze sa mi to nepaci, je to spam 😖 ... precitam prvych par riadkov a mazem... obtazuje to

emjee
5. nov 2007

ip od ing nesla cez nas, takze je to zneuzivanie

taketo spravy idu cez nas, len ked je odosielatel uvedeny v hranatych zatvorkach a len vtedy je to v poriadku - vsetko ostatne je spam a bolo by fajn, keby ste mi ho vzdy preposlali, aby som mohla adekvatne zareagovat 😉

ing uz riesim

maruskab
5. nov 2007

vdaka emjee, si zlata 🙂

petruska77
5. nov 2007

aj mne to prislo 😒

emjee
5. nov 2007

dnes? alebo este vcera?

dadka212
5. nov 2007

aj mne to prišlo včera 😒

dadka212
5. nov 2007

a dokonca dnes aj na môj osobný e-mail 😖 ten neviem odkial mal...

emjee
5. nov 2007

ok, ak by to prislo este niekedy dajte vediet - o vcerajsku uz viem

petruska77
5. nov 2007

mne vcera, dnes je vsetko ok 😉

zuz11
5. nov 2007

aj mne prislo ing a dokonca az dva krat 😠 😠 😠 😠 😠

katrin
16. nov 2007

obťažujú ma aj IP ako táto:

bibula

Kedy: Včera o 16:36

Komu: katrin

Predmet: aura
spoznajte svoje dieta na rozsirenom fore- bibula.forumup.sk -registracia a vyklad je zadarmo, kedze niektore mamicky uz chceli platit .
ak vas tato sprava poburila,prepacte a ignorujte ju.pekny den

zuz11
16. nov 2007

taketo spravy idu cez nas, len ked je odosielatel uvedeny v hranatych zatvorkach a len vtedy je to v poriadku

fifa
6. feb 2008

prečo mi neodosiela poštu? vypíše mi že sprava bola odoslaná a v odoslanej pošte nie je!

emjee
6. feb 2008

fifa
robi to vsetkym (posta sa nezobrazuje v odoslanych spravach) ale nema to vplyv na dorucovanie ip, takze ziadny strach 😉

sstefi
6. feb 2008

fifa ono ju to odošle ale odoslanú poštu to nejak neodkladá. máme to viaceré, neviem, čii každá. 😉

fifa
6. feb 2008

aha dík

kubko
6. feb 2008

emje a da sa nejako skontrolovat, ci som odpovedala na nejake ip, ked nemam odoslanu postu? Alebo sa nam este neskor objavi odoslana posta a je to prechodne?

emjee
7. feb 2008

helou

dobra sprava, vsetka odoslana posta je spat 😉
je tam aj posta, ktora bola posielana pocas tohto vypadku 😉

elise
7. feb 2008

emjee dakujeme aj všetkým čo to opravili. 😉 zase máme kontakty 😀
a nedala by sa správa ktorú posielame urobiť aj tak aby nám prišlo hlásenie že ju dotyčná prečítala? takto by som dostala info že ju už prečítala (že nie je mimo koníka) a prípadne ak bude chciť odpovie a ja môžem čakať odpoveď. to je iba návrh 😀 😉

emjee
7. feb 2008

elise neviem 😅

mixka
7. feb 2008

supeeer vdaka 😵 som sa celkom zapotila, kym som vsetko vymazala 😅

cikyta
1. nov 2008

Ahojte.Prosím Vás,neviete mi poradiť?
Ked píšem niekomu IP,tak sa mi smajlík vložiť dá,ale akonáhle niekomu odpisujem,už ho tam nijako nevložím... ☹