Problém s prijatou internou poštou

jajaalf
5. sep 2007

mam problem z internou postou ukazujeme prijatu postu-1nova ale ked na nu kliknem tak mi ukaze ze nemam ziadnu postu..da sa to vyriesit?

monkula
1. nov 2008

aj mne to robilo, asi máš Fire fox, však? Pretože vtedy mi to robilo, respektíve sa mi to stále pridávalo na koniec riadku a nie tam, kam som chcela...

cikyta
1. nov 2008

No aj to sa mi stáva,že mi to hodí na koniec riadku.
Ale ked odpisujem,tak ho tam nedám nijako 😒
A to Fire fox neviem čo je 😅

emjee
1. nov 2008

firefox je prehliadac (mozilla) a v nom to prave hadze na koniec spravy - podla mojich skusenosti vzdy (nie koniec tej co pises, ale uplne nakoniec)

emjee
1. nov 2008

bohuzial jedine co mozes urobit je naucit sa pisat smajliky "rucne" napr. : - D (bez medzier samozrejme) ti da tohoto 😀 atd.

nevesta
1. nov 2008

Alebo ho kliknut, skopirovat a paste na spravne miesto 😉 trosku zdlhave, ale da sa 😉

bubba
1. nov 2008

ja to robim tak ze si ho napisem,okopirujem ctrl+c a vlozim hore tam kde potrebujem ctrl+v alebo odpisujem na spodok a nie navrch a vtedy sa daju pisat normalne 😀

roasha
1. nov 2008

alebo nastavit operu. 😀

ikke
1. nov 2008

...alebo vymazat text, na ktory odpovedas... vacsinou to totiz hodi tie smajliky uplne na koniec textu, az za ten text, na ktory odpovedas 😉

nobody
1. nov 2008

já tam mám furt nějakou novou 😀

taky mi to kdysi dělalo, ale tak stává se ... nic hroznýho

dudri
3. nov 2008

ako a kde mam pisat IP

dudri
3. nov 2008

v poriadku, som nasla internu postu 😎

jaja0110
29. nov 2008

Ahojte, dneska mi zacalo ukazovat ze mam 1 IP ale po otvoreni nemam ziadnu ☹
Ta 1-tka tam svieti len vtedy ked som v "skupinach tem", ked som v podskupine tak mi to zmizne... 😕

Da sa s tym nieco robit?

ikke
29. nov 2008

jaja, bob to pozeral a nic nenasiel, blizsie v IP

lapunka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mymasad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matidami
29. jan 2009

aj ja mám ten istý problém ako jaja 0110 ☹

katka1981
16. mar 2009

Odvcera mi nefunguje IP, neda sa vobec odosielat. A nic mi ani neprislo.

nataly7
3. apr 2009

mne ide nasla som si aj dnes spravu 🙂

bubadlo27
20. mar 2010

ahojte, mam rovnaky problem, ako kedysi zakladatelka tejto temy, v IP mi svieti 1 kus a nemozem ju najst ☹
na starej verzi som IP nemala, pri tom testovani som si vsimla ze mi svietila, ale tiez som ju nenasla,
viete sa mi na to pls pozriet? pouzivam ako prehliadac expolorer
dakujem

danka.k
21. mar 2010

mas ju niekde na konci.. ja som to tiez tak mala a bola to nejaka z novembra ktoru som uz raz mazala a teraz som ju tam zasa mala... tak som ju zas vymazala a cakam kedy sa mi zasa objavi..

lindda
24. mar 2010

pridavam sa do klubu svieti 1 nova sorava stale svieti a svieti 😀

bubba
24. mar 2010

a je to dost iritujuce 😝 furt sa potesim ze mi dakto napisal a nist 😀

roasha
25. mar 2010

bubba,napíšem Ti chceš? 😉 😀

bubba
27. mar 2010

roasha by si sa cudovala ale veru mi 3 ipcka prisli 😀 😀 😀 😀 😀 som sa zasmiala dakujem baby 😀

lindda
27. mar 2010

no i mne to stale svieti.,,,,,

bubba
27. mar 2010

no...akurat mazem staru postu a nasla som v "odoslanych" jednu neprecitanu preto mi to tam svicilo.tak som na nu klikla a ciselko konecne zmizlo! 😀 😀 😀

lindda
28. mar 2010

bubba si jednicka aj ja som to tak mala diky 😀 😀 😀 uz tam nesvieti