Problém s prijatou internou poštou

jajaalf
5. sep 2007

mam problem z internou postou ukazujeme prijatu postu-1nova ale ked na nu kliknem tak mi ukaze ze nemam ziadnu postu..da sa to vyriesit?

kiwuska
27. sep 2007

vcera mi prisli dve IP naraz: jedna ta reklama a druha od zuz, reklamu som otvorila, a vymazala a zostala svietit jedna prijata a svieti a svieti dodnes a neda sa otvorit. predpoklada ze je to ta IP od Zuz. To bude palka za elektrinu ked to budes stale svietit 😀

leva
27. sep 2007

Vdaka emjee,uz je to ok 😉 Ta platena prisla aj mne.

kiwuska
27. sep 2007

emjee co s tou svietiacou prijatou IP? sice mi to vobec nevadi, ale ak sa da, pomoz

emjee
27. sep 2007

kiwuska nic, musime pockat, kym to bob vyriesi - aj mne to svieti, uz dokonca 3 😝

jajaalf
autor
27. sep 2007

je nas tu vela.chytila sa moja tema 😉 dufam,ze sa to skoro opravy

mimi109
27. sep 2007

Ahoj!

Sretávaš sa rada so svojimi známimi online? Potom Ťa určite zaujme komunitný portál Mojiznami.sk!
Čo je to za web a prečo ho spomíname? Mojiznami.sk je zaujímavá online služba, kde si môžeš spravovať kontakty svojich kamarátov napr. zo školy, z Tvojho mesta, práce, či nájsť nové priateľstvá v bezpečnom prostredí, kde všetci užívatelia používajú pravé mená. Kdekoľvek potom budeš, stále budeš môcť zostať v spojení so svojími priateľmi.

Členom Mojiznami.sk sa môžeš stať iba na pozvanie. Ak chceš takúto pozvánku zísať, stačí ak zadáš svoj email:

Tvoj email:
Tešíme sa na Teba!
Team Mojiznami.sk

toto mi prislo do IP netusim od koho este to niekomu prislo?

nevesta
27. sep 2007

Mimi, to je ok, platena reklama, prislo to asi vsetkym... Platenu reklamu poznas podla toho, ze je odosielatel v zatvorkach... 😉

petruska77
27. sep 2007

mimi, pozri predoslu stranu, emjee tam vysvetluje ze je to platena reklama 😉

mimi109
27. sep 2007

aha dakujem za vysvetlenie 😉 pekny vecer prajem

petruska77
27. sep 2007

no mne to teda neprislo 😕 esteze si to tu mozem precitat 😉

mimi109
27. sep 2007

a aj ste na to niekto odpovedali? neni to daka blbost? 😅

zuz11
27. sep 2007

inak ta IP od mojichznamich je dost brutal.... ziadaju e mail a potom sa nezbavim spamov 🤐 sakra take IP na otravovanie by som nedovolila.... vsak nech si zaplatia temu 😀 musim sa postazoat 😀 snad ma aspon jeden admin v tej kope adminov precita 😀

jajaalf
autor
27. sep 2007

zuz dobre robis
podla man by tiez nemali dovolit aby otravovali z reklamami

zuz11
27. sep 2007

no a hlavne od nas chceli e maily, vsak nech si daju bud na bok reklamu alebo otvoria temu, resp. nech si to daju do bazaru ale nie do IP 🤐 vobec sa mi to nepaci 😠

emjee
27. sep 2007

no ja vas citam, len stranka si musi na seba aj nejako zarobit 😔

zuz11
27. sep 2007

to chapem ale my sme obtazovane nie stranka 😠
preco potom nemaju reklamu vedla ako ostatne firmy? tie IP otravuju nas 🤐

emjee
27. sep 2007

zuz neviem ti odpovedat 😔

zuz11
27. sep 2007

ale dakujem ze si ma vypocula a ja som mohl azo seba dostat tu zlost 😀
asi nema zmysel pisat to bobovi... bude hrat mrtveho chrobaka, co? 😀

nevesta
28. sep 2007

Hellou, tak sa pripajam aj mne svieti IP napriek tomu, ze ziadnu novu IP nemam 🙄

svetluska.p
29. sep 2007

olaa, aj mne nevesta. aj mne. 😕 .

emjee
30. sep 2007

bob 28. sep 2007 o 16:15
Ahojte.

Uz som konecne prisiel na to preco to robi... Avsak zatial neviem este presne ako to odstranit.

Co sa presne deje:
Asi pred tyzdnom som menil tzv. 'znakove kodovanie stranky', ktore riesi to akym sposobom sa zapisuju znaky na stranke do databazy. Avsak to som este netusil, ze to sposobi nejake problemy. Konkretne take, ze niektore znaky to nevie dobre zapisat. Vacsinou su to specialne znaky ako dlha pomlcka (ked kopirujete text z wordu napr. tak je mozne ze si takyto znak odnesiete odtial).

No a tym padom sa stava, ze napr. IP, ktora by mala byt odoslana sa tvari ako odoslana ale pritom odoslana vobec nie je, t.j. ani nie je zapisana v systeme - iba sa objavi ako cislo v novej poste prijemcu. Takze ak mate napr 3 nove spravy a pritom tam ziadne nevidite, tak je to tym, ze sa vam niekto snazil poslat 3 spravy, ktore mu 'nepresli'. Horsie je, ze ten odosielatel o tom ani nevie ze to neodislo

Podobne nieco sa deje s popismi fotiek v albumoch. tiez niektore neuklada lebo obsahuju ina ako standardne znaky abecedy.

Obe veci teraz riesim, iba vcera som prisiel konecne na to kde je pes zakopany (doteraz som si myslel ze to iba zle pocita precitane maily).

Takze tak. Ak mam zatial dat nejake doporucenie, tak pouzivajte v IP iba bezne znaky a to iste v popiskoch k obrazkom. Docasne to pomoze, dlhodobo to musim samozrejme cele nejak opravit.

ikke
1. okt 2007

ehm... tak ja mam asi celkom "originalny" problem: mam v poste prijatu spravu (konkretne reklamu) a pritom mi hore oznamuje ze Interna posta: 0 novych 😕 😅 /cize mem presne opacny bug, ako vacsina z vas.../
alebo oznamovanie novych sprav sa netyka reklamy??? 😨

petruska77
1. okt 2007

ikke, ja to mam takisto 😉

emjee
2. okt 2007

nechcem kricat, ze huraaaaaaaa ale mne uz to ukazuje normalne 🙂

jajaalf
autor
2. okt 2007

mne nie ☹

nevesta
2. okt 2007

ani mne ☹

emjee
2. okt 2007

😝 😅

ikke
2. okt 2007

tak fcil mi to IP oznamilo 😵

emjee
2. okt 2007

zeby sa to spamatalo az ked precitate nejaku ip? idem vam skusobnu poslat 😉

nevesta
3. okt 2007

Pomohlo, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵