• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rodné čísla, mená, nahé deti objavujúce sa v albumoch

21. augusta 2014 
ja si kili myslim pravy opak...o 10-15 rokov to bude este horsie. Ked som dospievala ja tak to boli len cigarety, ked dospievaju deti teraz tak su tam uz aj drogy a ked budu dospievat deti o desat rokov tak neviem ...
10. nov 2006 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ajka..máš pravdu...stačí aj oblečenie...
http://pedofilia.szm.sk/Main.html
10. nov 2006 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka23 tak toto ma vytaca co bolo a bude ved to vsetci vieme ale je dolezite si uvedomit ze vela s tych co su na nete maju zmenenu identitu neviete ci komunikujete s chlapom alebo s zenou a to je ten problem urcite je to aj tu a tomu verte stve na ako to vedsina podcenuje.
10. nov 2006 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, tak teraz si to vystihla :wink:

a tiež porovnávaš vodu s fotkami. to len apropo pre kardnalima. :angry:
tak potom rozoberat, ci fotky nahych babatiek ano, alebo nie, je o nicom... :confounded:
no ved to ex, ze vsetci mame rovnaky nazor, len sme to pojali z opacnych koncov, a presne ze tomu nemozeme zabranit, ale ako pises mozme s tym zacat ako prve...a tym odstranit fotky z albumov, ale to podla mna nepomoze, pretoze internet je tak obrovsky kolos, ze dotycny sa v sekunde obrati na inu stranku. je to nechutne ale je to tak :confounded:
10. nov 2006 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..kardnalim...už to nerieš....každý sme si strojcom svojho šťastia :wink:
ked tu tak diskutujete horlivo o fotkach - je podla vas ok, ze niektore maminy si fotia bruska v spodnom pradle aniektore aj bez neho a potom ich sem zavesia?
...erika...svätá pravda...net poskytuje toľko nekonečnýx možností....
10. nov 2006 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka presne tak. kratke nohavice, suknicky. vobec nemusi byt dieta hole. preto jedinym riesenim je uplne zmazat vsetky fotky vasich deti z internetu, a najlepsie ich ani neposielat v el. poste.
myslim ze cielom tejto diskusie je skor aby si kazdy, kto si robi verejne albumy uvedomil co tam dat a co nie, riziko zneuzitia fotiek je vlastne vzdy.
curly, ja mám pocit, že už drogy sú na ústupe :slight_smile: . Pred 5-timi rokmi to bolo omnoho horšie. Keď si pozrieš mesto, už je omnoho čistejšie, drevo na lavičkách aj zostane. Hojdačky tiež a aj posprejované je už menej :slight_smile:
...emjee..vieš..že aj mňa to napadlo??? :grinning: :sweat_smile:
10. nov 2006 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...byť xlapom...tak si tu rozhodne prídem na svoje :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2006 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee :slight_smile: to uz potom ide o to, ci ti vadi ze uchylak sa ti pozera na brucho. mne by to nevadilo, ved nech sa chudak pozrie :wink: :grinning:
10. nov 2006 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa tu objavi nejaky uchylak, tak ho potom kludne moze vzrusit aj plysovy medvedik... teraz je tolko roznych uchyliek... asi je zbytocne riesit ktore fotky su vhodne viac ci menej...
10. nov 2006 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee to vobec nieje v poriadku ked sa tu fotia nahe zeny to patri niekam inam, a tiez som velmi rozmyslala ci sem dam svoje fotky, ktore mi pripadaju velmi intimne, ale nakoniec som sa rozhodla ako drviva vacsina, aj ked ma nenapadlo, zeby to mohol niekto zneuzit (co samozrejme moze) v spodnom pradle je to podla mna v poriadku, kym nieje priesvitne, ved plavky su tiez spodne pradlo...
10. nov 2006 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili nesuhlasim ze drogy su na ustupe...ale rada by som si to myslela a verila tomu :slight_smile:
11. nov 2006 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisinka tu nejde o brucho - tu ide o to, ze vidno aj ine veci :frowning2:
11. nov 2006 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka s tym ja suhlasim uplne a toto som pisala uz v predoslych strankach. ani netusime ake rozne uchylky existuju dnes..
11. nov 2006 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo by sa ukájali nad takými bruchami, keď internet je plný fotiek nahatých modeliek :grinning: existuje aj taká uchylka :fearful:
11. nov 2006 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
curly, tak ja tomu verím :grinning: to mi je ale dobre, že? :grinning:
11. nov 2006 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja si to sama pre seba uzavriem vyhlásením..že.."nemravnému všetko nemravné"!!! :wink: :pensive:
11. nov 2006 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kili by si sa cudovala, mozno su niektori na prave toto vychyteni :confounded:
no kili tak to ti je veru dobre... :grinning:
...baby, diskutujeme o uchylakoch uz "dva dni"... :grinning: :grinning: :grinning: vsimli ste si... :unamused: :unamused: :unamused:
dnes asi mnohe budeme mat divne sny... :pensive: :pensive: :pensive:
..kili..by si sa čudovala..koľko existuje sex. úxyliek..brrr :astonished:
mna by len zaujimalo kolko z vas ktore tu pisete ste naozaj mamicky a ktore len baby ktore nemate co robyt alebo ste niekto iny. A sem niekto da vsetky fotky svojej rodinky a tesi sa ze ostatny si to pozeraju ale verte tomu ze je viac tych co to zneuzivaju. Dnes sme v dobe ked si nemozme by isty ludmi akolo nas a tobos nie na internete to su brutalne ruzove okuliare ked si to niekto nahovara ze je to opacne
11. nov 2006 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...neda sa tato tema nejako spozitivnit?... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. nov 2006 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sú tie úchylky až smiešne :grinning: . Ovšem až na praktikovanú pedofíliu, to by som dala trest smrti. Príde mi to horšie ako vražda.
11. nov 2006 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...kard..nejako sa vyznáš???? :astonished: :grinning: ...už zľahčujem..viem...máš nejaký konkrétny príklad???
11. nov 2006 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok