Skúsenosti s predávajúcimi na modrom koníkovi

pluska
28. júl 2010

Ahojte, rada by som sa dozvedela váš názor na takúto situáciu: kúpila som si tu sedačku (v nádeji, že jednám so serióznou predávajucou, veď tú sú iba také), ktorá mi bohužiaľ nesedí do nášho starého fára (krátky pás). Tak smutná, ale v nádeji, volám pani ivetke do trnavy (budem serióznejšia a nenapíšem priezvisko), že sa dohodneme na vrátení tovaru a peňazí. Ale figu borovú, mám proste smolu!!!! Tak mám na predaj autosedačku a bohatú skúsenosť, že nie sú všetci poctiví a neriadia sa tým , že nerob druhému to, čo nechceš, aby oni urobili tebe. Ja som pristúpila na vrátení peňazí jednej mamičke, ktorej tovar, ktorý kúpila, bol malý.

liubov
24. jan 2014

@miska01nr

"Mamičky ta zlodejka co som s ňou mala dotyčky skrz vrátenie peňazí, tak to robí znovu na Bazoši. Dajte si pozor na tento ucet : 2697818556/0200 rozšírte ľudom co nakupujú cez bazoš."

liubov
24. jan 2014

Podvodníčka s nickom Pakamar

miskakyska
24. jan 2014

@liubov pakamar mi nenašlo? 😅 😕

liubov
24. jan 2014
miskakyska
24. jan 2014

@liubov hmmm...cez "nájdi mamičku" mi ju nenašlo..sranda 😕 🙂

miskakyska
24. jan 2014

@liubov už je bloknutá 😕

liubov
24. jan 2014

@miskakyska ano-ano, uz vidim 🙂

gubcikova
24. jan 2014

kuk toto nepríde vám to divné?je tu od 2009,žiadny príspevok,pridané teraz inzeráty za lákavé ceny,žiadne hodnotenie https://www.modrykonik.sk/market/seller/cucana/

sonka_d
24. jan 2014

Veľmi krátky príbeh o arogantnej predávajúcej, aký som ešte nezažila - Kupujem overal veľkosť 68 - vyberiem si pekný, objednám... príde veľkosť 62 s jasnou informáciou o veľkosti 62 na visačke..?!? ...a odpoveď: Moja chyba, mala som si to premerať... na to dáma zmaže inzerát a viac sa so mnou nebaví.. vraj mám predať ďalej... ? Tak šibe mi alebo mám fatamorgánu? Ja by som si takéto arogantné správanie v živote nedovolila...

sandracs
24. jan 2014

@sonka_d A ktorá to bola?

sonka_d
24. jan 2014

@sandracs Bola to @radula35 ...a ešte stále čumím na monitor a nechápem ....asi sme na Slovensku

sonka_d
24. jan 2014

@sandracs to meno som si zle pozrela: @radulka35...

gubcikova
25. jan 2014

@sonka_d tie bodky tam nedávaj

sonka_d
25. jan 2014

@gubcikova ďakujem

linduska27
25. jan 2014

neodporúčam mariamakulova@post.sk - mariamakulova (neregistrovaná/ý) vymýšľa s dobierkou, cenu si zjednáva, tipnem že to je jedna z tých čo si robia tu dobrý deň, na osobný odber nepristúpila a keď som odmietla ísť dole s cenou, napísala že si mám tovar skriiiť 😀 😀 😀 tých gramatických chýb v konverzácii bolo ďaleko viac, no pobavilo

bounties
26. jan 2014

@linduska27 to budu asi zasa malcice 😀

akire33
26. jan 2014

Ahojte, chcem sa opýtať, už ste kupovali obyčajnú obálku (na 1 tenké tričko) za 0,40 centov samozrejme + poštovné? Lebo toľko odo mňa pýtala predávajúca za obálku. Trošku ma to prekvapilo ale je pravda, že prehľad o cenách až taký nemám.

gubcikova
26. jan 2014

@akire33 hmmm niektoré sú ozaj stým balním trápne.a viem že som bublinkovú obálku kupovala malú za 0,13 centov

linduska27
26. jan 2014

@bounties heh no moze byt uz som si tu vselico o nej precitala a este mi odpise ze ona sa nepotrebuje doucit gramatiku 😀 😀 😀

maximm
26. jan 2014

Ahojte, chcem sa opýtat ako dlho mam cakat na baliček ked som peniažky posiela uz pre týždnom a nikto so mnou nekomunikuje ,,,toto sa mi este nestalo som stoho smutná lebo neviem ci sa predavajucej nieco nestalo alebo ma ofajkala ako by som to mohla zistit?

gubcikova
27. jan 2014

@maximm daj sem nick.už by si balíkček mala mať doma

milos1235
27. jan 2014

Pridavam kontakt na uzivatela ktory neprebral zasielku ktoru si objednal : Milan Čonka, Školská 464, Nová Lesná 059 86, mobil : 0907 771 700 alebo 0908 066 742 telefon uz viac nedvihol po tom co sa zasielka vratila

maximm
27. jan 2014

Pani ma nick : adulienkak - a to mala dobre recenzie ☹ ☹ ☹

katko999
28. jan 2014

potrebujem radu jedna mamicka na obtazuje stale mi vypisuje aj ked peniaze boli vratene a dokonca balik jej dosiel takze ma aj jedno aj druhe a denodenne mi pise.co stym?dokonca posiela virusove sparvy.

gubcikova
28. jan 2014

@adulienkak kde má mamička @maximm balík?

lilysk
28. jan 2014

Neodporucam ,, surzenova ,, !!!

maximm
28. jan 2014

Dnes ,prišiel listok hurá, zajtra sa ide na poštu,,, 🙂 🙂 🙂 🙂 uz som ani nedufala , nechapem jednej veci , prečo predavajuca vobec nekomunikovala , všetko by sa vyriesilo , 🙂

ishkaa
29. jan 2014

no baby, moj problem uz riesi admin, ak sa pani do zajtra nevyjadri pozastavia jej bazar a ze tam ma trilion inzeratov, tak som zvedava ako sa pani k tomu postavi.....komunikacia uz voooobec ziadna z jej strany...

bea1971
29. jan 2014

absolutne nespolahliva predavajuca, barborka2708 ,zamerne zamlcala otrasne pofarbeny stav kratasov v popise pri inzerate a dovolila si tam napisat,ze super stav,tak som kupila,no ake hrozne prekvapenie po vybaleni z balicka,podotykam,ze mi ho chcela poslat obycajne,ona isto vie preco,no nedalo mi to a radsej som dala poslat doporucene,otrasne vyzerajuce pofarbene kratasy,neidentifikovatelnych niektorych farieb,vyzeraju hrozne,hodne tak do kosa,ani nie na dvor,ked som jej slusne navrhla ,ze by som jej ich chcela vratit na zaklade nepravdiveho a zatajeneho popisu,tak mi odpisala,ze proste nie a ze si mozem kludne napisat aj hodnotenie a ona mi ho tiez vrati,hoci nato nema vobec pravo podla pravidiel a smutne na tom je,ze si ani nepriznala svoju chybu ,ze vobec zatajila stav kratasov a napisala tam super stav,neznasam taketo typy predavajucich v snahe si zarobit takymto nekalym sposobom peniazky,ja chodim do prace a poctivo si zarabam kazde euro a takto som vyhodila peniaze,takpovediac do vzduchu,bola este aj sikovna a po odpovedi si rychlo zmazala inzerat,takze si na nu dajte pozor 😕 😠 😕