Spadla som na zľadovateľom chodníku na hlavu

lienkashcj
19. jan 2018

Ahojte chcem sa vás opytat dnes som spadla na zľadovateľom chodníku 😭 a narazila som si hlavu.Hlava ma dosť boli ale chcem sa vás opytat čo by som mala urobiť je potrebné ísť k lekárovi ale nie ? Miestami vidim trosku neisto akobu dvojmo ale nie doslova. Inak mam zrak v poriadku. Mám tam hrcu. Ale chvalabohu to je jediné. Stalo sa vám to už niekomu ako ste to riešili? Ešte som takto nepadla aj keď som sa pozerala pod nohy tak som si ten ľad nevšimla.

tahomi
19. jan 2018

Smer lekar, na co cakas?

barborkabar
19. jan 2018

nečakala by som a išla by som hneď k lekárovi

katharines
19. jan 2018

Utekaj k lekarovi. Moze to byt slabsi otras mozgu ak sa ti rozmazava videnie.

simsalabim
19. jan 2018

Rovno na chirurgiu, budu to brat ako uraz. Znie to ako otras mozgu.

lienkashcj
autor
19. jan 2018

Okay ďakujem pôjdem k doktorovi. Len som si nebola istá či je to až na toľko vážne. Ale ďakujem

mirola
19. jan 2018

nas sused takto zomrel... boli v chorvatsku na dovolenke a den pred odchodom skocil do vody a udrel sa do hlavy.. mal len hrcu a vraj to nebola az taka supa, tak vsetci (zana, 2 deti a pes) nastupili do auta a vyrazili domov. Odsoferoval este 900 km a ked prisli domov o hodinu zomrel. Krvacanie do mozgu. Cize uraz hlavy by som radsej nikdy nepodcenovala, nasledky mozu byt fatalne.

libawet
19. jan 2018

@lienkashcj a po lekárovi by som riešila, kto je vlastníkom/majiteľom chodníka a prečo nebol posypaný ? Za to sú inak pokuty a Ty by si mala dostať od toho majiteľa "odškodné", síce je to beh na dlhé trate, ale keď budeme ticho, tak sa nikto nikdy nepoučí.

eliene
19. jan 2018

Už si mala byť aj späť od lekára tak šup šup zbytočne neriskuj....

wolfie
19. jan 2018

byvaly spoluziak takto vecer padol, vraj sa ide z toho vyspat a rano ho uz neprebrali, takze priama ciara k lekarovi

1radula1
19. jan 2018

Nie je dobré čakať, choď čo najskôr k lekárovi aby náhodou si nemala otras mozgu, krvácanie alebo niečo podobné

lienkashcj
autor
19. jan 2018

@libawet no je to námestie takže tam by som asi moc neurobila 😅

simsalabim
19. jan 2018

@lienkashcj tak ako si dopadla u lekata? Dufam, ze si ok.

simsalabim
19. jan 2018

@libawet s tymi chodnikmi to nie je take jednoduche. Predstav si, ze napr. chodnik pred rodinnym domom ma povinnost odhrnat majitel RD hoci ten chodnik patri obci. Bezodplatne! A Co mam robit, ked som v praci a akurat nasnezi alebo zacne mrznut, to nikoho netrapi. Alebo nad ranom, ked sme este v posteli.

libawet
19. jan 2018

@lienkashcj ale áno, námestie patrí pod správu mesta alebo obce, a oni sú povinní zo zákona sa o cestné komunikácie, priestory...ktoré im patria sa starať, akže - v zime odhŕňať sneh, posýpať, ak sa šmýka....

libawet
19. jan 2018

@simsalabim no je to tak, bohužiaľ.

kokada
19. jan 2018

@lienkashcj Ahoj nechcem ta strasit ale mala by si ist k lekarovi kazdy pad sa ma vysetrit a este ked mas take videnie tak to nie je sranda hlava je dolezita mozno mas otras mozgu.Mozno si bola uz.

lienkashcj
autor
20. jan 2018

@simsalabim prepáč za neskorú odpoveď včera som bola už dosť unavená a prespala som takmer celý deň 😃 ale inak som v poriadku aj podla CT 🙂 jediné čo mám je hrča na hlave 😃

@kokada bola som u lekára som v poriadku

@libavet sú povinný sa síce o to starať ale ja som mala to šťastie že sa akurát o to nepostarali 😃

simsalabim
20. jan 2018

@lienkashcj tak to je dobre. Som rada, ze to nebolo vaznejsie.

lienkashcj
autor
21. jan 2018

@simsalabim ja tiež 🙂