• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tá najlepšia z tém

26. septembra 2008 
pekne ranko :slight_smile: zaujimalo by ma, ktora tema na modrom tatosovi je podla vas najzaujimavejsia, najinspirativnejsia, pripadne ktora ma najskalneji "mansaft" :slight_smile: je tu viacero tem, ktore rada navstevujem, ci su to junovciatka08, alebo slobodne mamicky, ci takmer vsetko, co sa tyka babatiek, no najviac oci ocim, ked citam prispevky v teme Vidia deti duchov? :fearful: :fearful: :fearful:
26. sep 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JE TO ROZNE kad som bola tehu-tak tehu temy,potom mimi temy a dnes su to temy ohladne batoliat,skolskych deti a recepty :grinning:
26. sep 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u mna to ide postupne....ked som chcela babo tak ficali snazilky potom tehotenstvo a s postupujucimi tt aj porod....ked sa Susu narodila tak babatka....teraz leti u mna hlavne volna diskusia a za chvilu to budu asi batolata :wink:
26. sep 2008 o 08:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja píšem na Druháci a Mamičky XXL, a tiež Digiscrapbook
ja tie babatkovske t moc nenavštevujem, s "termínovými" Februárkami/marcovkami 07 si píšem inde... tu ked som prišla, už boli také... zohraté...
No a tema pre maminy z mojho okolia akosi zanikla, teda písali sme tam, už iba 2, a tak si teraz píšeme v inej téme
26. sep 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak najkalnejsie budu asi stare vrazdy :wink:
26. sep 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevesta súhlasím s tebou.Nie preto,žeby som tam písala ale ten názov je unikátny. :grinning: Ked som si to prečítala smiala som sa dva dni :grinning:
26. sep 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka :sunglasses:
26. sep 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presla som viacerymi temami ale neda sa urcit jedna jedina, najcastejsie som v juvych babatkach 2008 ale casto vopcham nos aj do volnej diskusie tam je to najpestrejsie ja sa musim zapojit skoro do kazdej lebo som taka huba rozkecana... :grinning: :grinning: asi tak :wink:
26. sep 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julovych ...ne juvych :grinning:
26. sep 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok