Tá najlepšia z tém

luciaakubko
26. sep 2008

pekne ranko 🙂 zaujimalo by ma, ktora tema na modrom tatosovi je podla vas najzaujimavejsia, najinspirativnejsia, pripadne ktora ma najskalneji "mansaft" 🙂 je tu viacero tem, ktore rada navstevujem, ci su to junovciatka08, alebo slobodne mamicky, ci takmer vsetko, co sa tyka babatiek, no najviac oci ocim, ked citam prispevky v teme Vidia deti duchov? 😨 😨 😨

titkovamiriam
26. sep 2008

JE TO ROZNE kad som bola tehu-tak tehu temy,potom mimi temy a dnes su to temy ohladne batoliat,skolskych deti a recepty 😀

gangulienka
26. sep 2008

no u mna to ide postupne....ked som chcela babo tak ficali snazilky potom tehotenstvo a s postupujucimi tt aj porod....ked sa Susu narodila tak babatka....teraz leti u mna hlavne volna diskusia a za chvilu to budu asi batolata 😉

sassi
26. sep 2008

ja píšem na Druháci a Mamičky XXL, a tiež Digiscrapbook
ja tie babatkovske t moc nenavštevujem, s "termínovými" Februárkami/marcovkami 07 si píšem inde... tu ked som prišla, už boli také... zohraté...
No a tema pre maminy z mojho okolia akosi zanikla, teda písali sme tam, už iba 2, a tak si teraz píšeme v inej téme

nevesta
26. sep 2008

No tak najkalnejsie budu asi stare vrazdy 😉

vinka
26. sep 2008

Nevesta súhlasím s tebou.Nie preto,žeby som tam písala ale ten názov je unikátny. 😀 Ked som si to prečítala smiala som sa dva dni 😀

nevesta
26. sep 2008

Vinka 😎

marse
26. sep 2008

presla som viacerymi temami ale neda sa urcit jedna jedina, najcastejsie som v juvych babatkach 2008 ale casto vopcham nos aj do volnej diskusie tam je to najpestrejsie ja sa musim zapojit skoro do kazdej lebo som taka huba rozkecana... 😀 😀 asi tak 😉

marse
26. sep 2008

julovych ...ne juvych 😀