• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tričká ModryKonik. Máte o ne záujem? Ak áno o aké?

16. mája 2008 
Nevíte jestli zasílají i do Čech?
6. sep 2007 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krejcirice posielaju to na dobierku, takze by nemal byt problem si myslim
6. sep 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze holky koukala jsem na ten odkaz a podle vseho chteji za poslani do cech 190 Kc, to je dost hruza kdyz tricko samotne je za 200 Kc. Rikala jsem si ze to bude draz a ze to neva ze to dam, ale jednou tolik?
7. sep 2007 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dludli a to ide cez kuriéra,keď je to tak drahé?To ti nemôžu poslať poštou.Hádam to nebude toľko stáť.
7. sep 2007 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to prislo postou a za postovne som platila 70 sk, teda spolu 270 sk... ale som zo Slovenska
7. sep 2007 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dludli, dohodnite sa viacere (trebars viacere z budejovic) a objednajte si to spolu v jednom baliku :wink:
7. sep 2007 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo ja cekala kdo mi sem co napise, jestli to tak opravdu je, a pak pisnu holkam z CB a objedname si hromadne.

maruschka ja koukala na ty jejich stranky, mela jsem triko uz v kosiku, ze ho objednam, ze to preci az tak drahe byt nemuze, ale neco me primelo se podivat a psali tam ze do CR to je za 190 Kc :frowning2: a pak tam meli ruzne ceny podle toho jak rychle to chces poslat

No tak ja zkusim zorganizovat nejaky nakup hromadne
7. sep 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj já jim psala otázku ohledně zasílání do ČR Tohle mi napsali je pravda že je asi lepší udělat objednávku hromadně to poštovné je moc drahé:

Dobry den,

Ano posielame aj do Ciech Slovenskou postou. A teda ceny su podla tarif Slovenskej posty.

Doporucena zasielka do 500g s poistenim do 1000Sk I. trieda stoji 210 Sk - uctujeme 190Sk, II.trieda stoji 180Sk.

Ak by sme to posielali ako balik do 1 kg a poistenie do 1000Sk I.triedou stalo by to 240Sk, II.trieda stoji 220Sk. Balne zatial neuctujeme.

Ak by ste to chceli poslat inou sluzbou, nie je problem sa dohodnut.

S pozdravom,

Macinská

2)
Dobry den este raz :slight_smile:

Este som Vam chcela napisat, ze ak sa jedna o tricka modry konik, je
najlepsie s priatelkami urobit hromadnu objednavku, tak usetrite na
postovnom. V tom pripade, ale musime posielat zasielku ako balik, lebo viac
triciek sa objemovo nevojde do specialnej obalky, ktora je potrebna pre
poistene listove zasielky do zahranicia.

Ak ste mali zaujem o iny tovar, berte tento mail ako bezpredmetny. Dakujem.

S pozdravom,
Macinská
7. sep 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no ja som ten balík s trikom tiež zmeškala,takže si budem musieť preň na poštu,pozerám,že sa to stalo viacerým,to asi preto,že sme sa naň tak tešili :grinning:
7. sep 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja by som mala zaujem o tricko... ako sa objednava :sweat_smile: nemam cas vas precitat :sweat_smile:
12. sep 2007 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ritaklea

bob • 1d • 1. sep 2007 v 18:26

Ahojte maminy,

tak prva varka triciek je konecne hotova. Nakoniec sme sa rozhodli pre damske tricka s logom v strede. Prva varka je 100 kusov. Uvidime, aky bude zaujem a podla toho sa rozhodneme ci budeme v produkovani triciek, dupaciek ci ineho oblecenia pokracovat.

Tricka predava obchod www.bestkid.sk, a najdete ich konkretne na http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPath=91&products_id=342, cena je 200 Sk.

Pekny vikend.

Bob.
12. sep 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bob ja som si objednala tricko modreho konika s tym ze to poslem na cislo uctu no ukazalo mi to konstantny symbol a cislo uctu a ze variabilny mi to ukaze az po dokonceni objednavky a vobec sa mi neukazalo ako to mam teraz poslat?? :unamused:
13. sep 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mitinka skus im tam zavolat alebo zamailovat http://www.bestkid.sk/index.php?id=3 s tymto ti moc nepomozeme :confounded: vsetko bezi cez nich
13. sep 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tricka su zlatucke,urcite si hned objednam.
22. sep 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam doma, v piatok som v nom bola v robote :grinning:
22. sep 2007 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozhodla som sa,ze objednam hned 2ks,budeme mat rovnake so svagrinou,aspon budeme robit stranke vacsiu reklamu.je to fakt podareny vyrobok.
23. sep 2007 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tricka su uplne paradne, dokonca prekryvaju aj moje tehu brusko :dizzy_face: a vyzeraju skvele aj na pocit su super :sunglasses:
23. sep 2007 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chcem v cechach taky tricka :frowning2: to postovny je desne drahy :frowning2:

mezi znamyma z konika tricko nikdo moc nechtel :frowning2:
24. sep 2007 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa to tricko da kupit?? ja som sice v zahranici ale mamka by mi ho posl;al len neviem ako ho objednat a zaplatit :unamused: poradi niekto?
28. sep 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory klikni hore na tu reklamu a objednaj ho na maminu adresu
28. sep 2007 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska ja som klikla ale velmi tam tomu nerozumiem co a ako? :sweat_smile:
28. sep 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevesta: takze sa do neho zmestim? A to mas XL? Lebo som akurat pisala madeleine, ze kedy si ho mozem vyzdvihnut, aby som sa do neho este zmestila :slight_smile:
28. sep 2007 o 09:43  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mory: vyberies si velkost a potlacis gombik "pridat do kosika" (je dole pod obrazkom tricka) - potom ta to automaticky hodi do kosika, kde si vyberies, ci chces dalej nakupovat alebo chces zaplatit ("pokladna") - som novy zakaznik "pokracovat" - vypises udaje ...

ena ja mam XL a v pohode sa don zmestim, nevesta ma L
28. sep 2007 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam M a trci mi z neho brucho :grinning:...ale aspon mam motivaciu na poporodne cvicenie, lebo tricko je fakt super :sunglasses:

emjee - a kedy budu v ponuke tricka s dlhym rukavom? nevies nahodou? :confused:
28. sep 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nefim :sweat_smile:
28. sep 2007 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ena v pohode a je velmi pohodlne, dokonca mi pekne prekryva cele brusko :wink:
29. sep 2007 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jul, ja som si tiež objednala M, aby som mala motiváciu po pôrode :grinning:
29. sep 2007 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky bych byla moc ráda, kdyby byla trička i v ČR, určitě by se tu našlo plno zájemců!!!
29. sep 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chci jen chválit... tričko mám a je super!!! :dizzy_face:
9. okt 2007 o 22:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marinka,objednajte si ich viaceré na jednu adresu u vás a potom si to rozpošlite po Čechách.To vás vyjde lacnejšie,tak sa dajte dokopy a hor sa na to :slight_smile:
9. okt 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok