Tričká ModryKonik. Máte o ne záujem? Ak áno o aké?

bob
16. feb 2007

Ahojte,

dnes sa ku mne dostal napad "ci by nebolo dobre dat vytlacit nejake tricka ModryKonik pre deti". Neviem odhadnut ci to je dobry napad alebo nie, tak otvaram tuto temu.

Mali by ste zaujem o take tricka (pre seba, alebo pre deti). Ak ano ake?

Dakujem za odpovede.

bob.

madeleine
19. feb 2007

podla mna je idealna biela s konikom ako je logo, inak modry konik strati farbu... 😅 co sa mien tyka, samuelkom by nebol problem to potlacit, tych je urcite dost... ostatne mena neviem..

skusim sa v okoli popytat na moznosti, lebo viem, ze tiez sme nad podobnym uvazovali... podam hlasenie.

A na dupacky alebo body by som mozno malych konikov potlacila viac... 😅

sue
19. feb 2007

Ja som tiež za biele s modrým koníkom...
A k tým menám...myslím, že zaujímavé (a určite aj praktické a lacnejšie) by bolo, keby si každý z nás kúpil fixu na textil a napísal si tam sám svoj nick, meno alebo hocičo čo by chcel...

madeleine
19. feb 2007

akurat som nad tym rozmyslala... 😀 kupime par fixiek a kazdy si napise co chce... a ked to pri prani zlezie, znovu to obtiahneme.. podla mna lacnejsie ako kazde tricko v speci potlaci... 😅

emjee
20. feb 2007

fixky na textil mam doma, mozem poskytnut 😉

mihalicka
20. feb 2007

Jej tak toto je super napad!! Zacnite!!! Aj mamickovske, aj detske...alebo skuste najprv zbierat objednavky...ale myslite na velkost! Aby mi tam voslo brusko 🙂))) 🙂

bjanka
20. feb 2007

ahoj,
já nějaké zkušenosti s výrobou triček mám. Každá specialita (růžová, modrá...) to prodražuje, myslete na to, že v těch dětských musí být x velikostí a teď ještě barevné mutace... Myslím, že je to zbytečné, bílé tričko s modrým koníkem v několika dospěláckých velikostech a stejně tak bíle tričko/body v dětských...
Pro mě by v tomhle případě byla důležitější kvalita trička, aby to taky něco vydrželo.
Pokud někdo nutně potřebuje mít pro holčičku tričko růžové, ať si pak koupí fixy na textil a dodělá si tam co já vím, růžové kytičky a srdíčka 😉 😀

melory
20. feb 2007

mne sa tiez zda zbytocne, aby boli rozne farby, ked stranka je biela - nech je aj tricko biele, a ked je logo modre - nech je na tricku modre.

saima1
20. feb 2007

Jsem pro bílé triko s modrým logem 🙂

kristi
20. feb 2007

taky bych byla pro bile tricko s logem a taky pro uz maminky nejaky mensi velikosti..

tilly
20. feb 2007

jasné, najlepšie a najuniverzálnejšie sú biele s logom a neskôr, ak bude záujem, môžeme vymýšľať iné 😉

lasenka
20. feb 2007

tak kedy sa zacinaju vyrabat? 😉 😉 😉

tilly
20. feb 2007

a kedy môžem začať objednávať ??? 😀

expertka8
20. feb 2007

...aj "Exp family" hlasi objednavku 😀 ..beriem 4 ks 😀

lucisa
20. feb 2007

bob se přestal ozývat.
buď už na tom pracuje nebo jsme ho vyděsily 😀 😀

nici
20. feb 2007

lucisa, tak tu si 😀 a ja ta hladam v tchynach, no teda 😀

lucisa
20. feb 2007

už jsem jen v tchýních, klik klik 😉

alexandra
20. feb 2007

Ja si tiez prosim 2ks dospele a vsetky cisla od 62 do neviem kolko 😀

madeleine
21. feb 2007

chcelo by to nejaky formular, kde by sa ludia prihlasili... zavazne, ci nezavazne... co asi bude zavisiet aj od ceny... 😅 ale ja sa tiez hlasim ako zaujemca... zatial tych normalnackych... 😔

sue
21. feb 2007

Aj ja sa hlásim k záujemcom... aj "normálneho" aj miminovského 🙂

lasenka
21. feb 2007

ale uz by sa tebalo pohnut, nie? o chvilu je to leto
ked treba, pomozeme 😀 😉

elvie
21. feb 2007

Já jsem taky pro bílé trika s modrým logem a hlásím se k zájemcům.

pipi1211
21. feb 2007

hej hej aj nam by sa take tricka pacili to by bolo super 🙂 aspon sa kazda spozname 😀

cat
21. feb 2007

madeleine máš pravdu, takto je tu chaos, treba presne spísať kto čo chce. Ja sa nato ale nehlásim, popri mojom zlobrovi mám tak čas rýchlo napísať sem.
Ale chcela by som také tričká pre nás s Tomim aj pre Bosku s Denisom 🙂

kili
21. feb 2007

myslím, že najprv musí dať bob ponuku, a až potom má zmysel spisovať, kto čo chce.

hana033
21. feb 2007

aj my máme záujem, jedno dospelácke a jedno chlapčekovské, alebo aj dve 🙂

emjee
21. feb 2007

tiez si myslim, ze staci zacat spisovat az ked budeme mat konkretnu ponuku - tato tema bola zalozena, aby sa zistil predbezny zaujem 😉 aj ked kazdy kto sem chodi viac ako 2 dni mohol predpokladat, ze zaujem bude takyto obrovsky 😀 tesim sa 🙂

grmitko
22. feb 2007

ja som tiez za bielu s modrym konikom.

melory
22. feb 2007

emjee a kdo sa na to podujal?

dludli
22. feb 2007

je ja chci taky tricko, PROSIM PROSIM!!!!!!!

Uzasny napad 😀 😀 😀

enrique
22. feb 2007

Já bych taky ráda trička,prosím.

2x dospěláké xxl a jednou dětské velikost 120.

Jsem pro bílé, z modrým koníkem 🙂 .