Tričká ModryKonik. Máte o ne záujem? Ak áno o aké?

bob
16. feb 2007

Ahojte,

dnes sa ku mne dostal napad "ci by nebolo dobre dat vytlacit nejake tricka ModryKonik pre deti". Neviem odhadnut ci to je dobry napad alebo nie, tak otvaram tuto temu.

Mali by ste zaujem o take tricka (pre seba, alebo pre deti). Ak ano ake?

Dakujem za odpovede.

bob.

ena
25. apr 2007

sue: 100 ks roznych triciek? alebo musela byt rovnaka velkost, lebo 100 rovnakych natelnickov asi nebude..
ked taka dobra cena, tak to pises az teraz? 🙄 Uz si sa mala dohodnut s bobom a mlao sa tlacit.. Inak, mna vyslo konkretne toto body+nalepka menej, ale to zalezi od toho, ake je tricko..

sue
25. apr 2007

Hmm, tam boli 4 veľkosti. Snažím sa nájsť kontakt na tú firmu...

ena
25. apr 2007

oki, mrkni na to...

sue
25. apr 2007

Ena, tak našla som 4 firmy ktoré by to boli schopné spraviť za rozumnú cenu... len prosím o nejaké konkrétne info, ako by sa to vyrábalo... či to zadáme jednorázovo alebo ako - pre firmu a tým pádom aj pre nás je finančne výhodnejšie spraviť to jednorázovo ... alebo aspoň nie tak, aby som tam každý druhý deň volala a pýtala nové kusy... takže asi najlepšie by bolo, keby sme tu spravili nejaký formulár, do ktorého by každý napísal záujem (nechali by sme čas napr. 3 týždne) podľa toho by sa spravila prvá várka a ďalej by sa videlo...

madeleine
25. apr 2007

no ja som za... chcelo by to nejaky interaktivny formular... bob? 😅 kde sa zapise kazda zaujemkyna s datami, adresou, poctom kusov a velkostou a nejako, neviem ako sa to vyriesi.. mozno platbou vopred by som povedala.. aby na tom niekto nebol na koniec stratovy.. 😕

sue
25. apr 2007

...inak, je samozrejmé, že čím menej typov a druhov, tak tým je to lacnejšie...

krissy1
25. apr 2007

Aj ja sa hlasim,ale ja potom velkost na slona🙂

ena
26. apr 2007

sue: posli BOBovi IP co si zistila, nech sa rozhodnu admini, alebo aspon odsuhlasia 🙂

sue
27. apr 2007

Ena, vybavené, čakám na odpoveď 😉 🙂

viamka
7. máj 2007

ako to pokracuje s trickami? uz sa zavazne niekde objednava? alebo trpezlivo cakame.................. 😵

emjee
7. máj 2007

trpezlivo cakame 😀

viamka
7. máj 2007

🙂

sue
7. máj 2007

Ahojky, no pokračuje... Bob to nechal na mňa, len ja má teraz momentálne trošku iné "starosti" tak to viazne, ale sľubujem, že sa do toho čoskoro pustím...

evape
9. máj 2007

Ahojte mamicky! Som na modrom koniku nova a velmi sa mi tu paci. Tricka z logom su super vec! Som si ista, ze ich objedna kazda mamicka, ktorej sa na modrom koniku paci. Uz sa neviem dockat, ked sa bude objednavat. Inak SUE, myslim, ze si velmi pracovita a sikovna zienka, pozdravujem. 🙂

andrissek
15. máj 2007

Ahoj chci se zeptat jak to vypadá s tričkama?

sue
16. máj 2007

Milé snažilky, tehulky, maminky, deťúrence a ostatní rodinní príslušníci priaznivo naklonení "Koníkovi" 😵
Keďže sa nám podarilo otehulkovať, absolútne nič nestíham, lebo buď som v práci alebo spíme... takže tričenkám sa bohužiaľ nemôžem venovať tak ako som chcela a najmä sľúbila. Veľmi sa všetkým ospravedlňujem.
Rada pošlem kontakt na firmu, ktorú som zohnala a kde sú tie tričká a sieťotlač naozaj lacné... hocikomu kto má na to čas a chuť, lebo ja nemám momentálne silu a škoda to odkladať na neskôr.
Ešte raz prepáčte...a snáď sa nájde nejaká dobrá duša, ktorá sa do toho pustí... 😔

marfusaklimca
17. máj 2007

sue, prosím Ťa a v ktorom meste sídli tá firma???len aby som nemala pocit, ak by som mohla pomôcť a nestalo sa tak 😉

sue
17. máj 2007

Marfusa, posielam IP

marfusaklimca
20. máj 2007

sue, nemám žiadnu IP. Poslala si??? a gratulujem k tehulkovaniu 😀

sue
20. máj 2007

Poslala, počkaj, skúsim nájsť ten kontakt ešte raz a pošlem, ak nie, tak zavolám maminke - cez ňu to malo byť a napíšem zajtra... ale posielala som to určite 😖

marfusaklimca
21. máj 2007

ahoj sue, no nemám to v IP, budem naďalej čakať...a som od Nových Zámkov
Zatiaľ vďaka!!!

melory
18. jún 2007

baby vzchopte sa....chceme tricka

mitinka
18. jún 2007

mel mas pravdu ved nemame sa ako spoznat 😀 😀 😀 😀 dnes to bolo trapne 😀 😀 😀 😀 😝 ved to uz by aj mohlo byt emjee,bob prosiiiiiiimeeeeee 😀 😀 😉

melory
18. jún 2007

ved nemame sa ako spoznat.....prestne moja rec....ale nasmiali sme sa

mitinka
18. jún 2007

to hej stalo to za to 😀 🙄 😀

emjee
19. jún 2007

😅 nestihacka z mojej strany 😅 nenajde sa nejaky dobrovolnik na prieskum?

expertka8
19. jún 2007

..emjee..u nas v MT je firma..ktora sije detske tricka..body za nesmierne lacne praxy.....aj firma "bess"../lubim ocka/..od nix berie tovar......vydam sa na prieskum????

anielik
19. jún 2007

emjee... zak

ukana
19. jún 2007

exp., ale aj tricka na vacsie deti maju? lebo ten nas by sa uz do body nezmestil 😀 asi viem ktoru firmu myslis, ale myslite aj na maminy s vacsimi deturencami, velkosti 98-140. dik.

ukana
19. jún 2007

anielik, to vyzera dobre 😉