Tričká ModryKonik. Máte o ne záujem? Ak áno o aké?

bob
16. feb 2007

Ahojte,

dnes sa ku mne dostal napad "ci by nebolo dobre dat vytlacit nejake tricka ModryKonik pre deti". Neviem odhadnut ci to je dobry napad alebo nie, tak otvaram tuto temu.

Mali by ste zaujem o take tricka (pre seba, alebo pre deti). Ak ano ake?

Dakujem za odpovede.

bob.

ses
16. feb 2007

udelala bych ruzove a modre tricka pro deti, s timto obrazkem konika co tady je, na modrym tricku by to musela byt jina barva...je to dobry napad! a na zadech,pokud chtete delat i reklamu,adresa stranek...

lucisa
16. feb 2007

ahoj,
já myslím, že to tak špatný nápad není. jen netuším, jak bys chtěl praktikovat případné objednávky...
přes nějakou žádost na koníkovi (což může někdo na poslední chvíli odmítnout - asi to nebude tak závazné 😒 )
nebo v dětských časopisech....

mě by se třeba líbil obrázek modrého koníka vepředu a na zádech třeba jméno dítka....

ale to je jen takový momentální nápad

kurcos
16. feb 2007

ahoj! podla mna vyborny napad. ja by som prijala take aj pre seba aj pre synatora, dali by sa aj darovat. velmi sa mi paci lucisin napad o mene dietatka...

nici
16. feb 2007

lucisa s tym menom je to fajn napad..... 🙂 a presne ruzove pre dievcatka a modre pre chlapcekov....

tilly
16. feb 2007

áno, áno, áno,

bolo by to super, keby sme mali stretko, hneď by sme sa spoznali 😀 ako bodyčka alebo trčká pre deti by to bolo úplne super

bob
autor
16. feb 2007

S tym menom dietatka to asi nebude az take jednoduche, resp. sa to tym asi vyrazne predrazi. Lebo mien je vela a tym padom na kazde meno musi byt nova potlac vytvorena a to je vzdy najvacsia polozka. K rozumnej cene sa da dostat vtedy, ked sa rovnaka grafika tlaci vela krat (aspon 20-, vtedy sa cena pripravnych prac v tom strati. Ale mozno sa to da nejak urobit, nie som odbornik na to - ak mate niekto vacsie skusenosti s tlacenim triciek, dajte vediet.

Co som ja zatial pozeral (www.tricka.sk - prve co som nasiel) tak 20 potlaci by stalo (bez tricka) okolo 70 Sk / kus a 100 potlaci 20 Sk / kus. Plus k tomu treba priratat cenu tricka.

palma
16. feb 2007

áno,aj ja súhlasíím 😵

nici
16. feb 2007

a mozno taky momentalny napad este k tym menam, co dat aj nickname 😅 😉

viamka
16. feb 2007

mile by to bolo, keby ich mali oblecene deti napr. na stretkach, co si robia maminky v regionoch!

ak farbi, tak nie len ruzovu a modru, prosim!

inak super napad

emjee
16. feb 2007

Bob, myslim, ze vsetky stretka by sa odohravali v takychto trickach 😀

s tymi menami na chrbte to bude asi problematicke, mne by sa pacil konik na prednej strane, chrbat podla mna moze ostat aj bez potlace
farebne - pre detusiky bledomodra, bledoruzova, pre dospelakov asi biele

melory
16. feb 2007

ja som tricka robila, ale rucnu robotu, tak mam aspon ako taku skusenost. dopredu sa dava logo a do zadu www.

kamilecka
16. feb 2007

Mne sa ten napad velmi paci,tricka by som dala biele ako je tato stranka a na "prsia" 😀 by som dala to logo s modrym konikom( teda toho konika ) a pod to adresu www.
A na chrbat by som dala len niejaku ikonku babatka. 😀 😀 😀 😀

martinka.t
16. feb 2007

Ahojík je to super nápad... do předu bych dala na prso obrázek tohoto koníka jak tu máte a do zadu na záda přes ramínka, adresu🙂 pro kluky modré a pro holčičky růžové🙂 jéééé... rozhodně to schvaluji ať už to bude jakékoli 😀

lucisa
16. feb 2007

bobe, to máš pravdu, s tím jménem by se to asi prodražilo, ale co kdyby se na trika vzadu vytiskl prázdný rámeček a každá maminka by si tam dala jméno svého dítěte (nebo svůj nick) až sama.

třeba v tescu se dá koupit taková speciální folie, kterou dáš normálně do tiskárny, vytiskneš si na ni cokoliv (my takhle trička holkám zdobíme obrázky i jmény) a pak se to na tričko nažehlí. po nažehlení je to elastické, normálně se to dá prát.

jen aby to měli maminky, které to jméno dítka dát chtějí na stejném místě, aby to pak neměl každý jinak.
i když ani to by nebylo od věci, zase by každé tričko bylo originální. já bych určo chtěla pro sebe i dcerky!

kili
16. feb 2007

mne by sa páčili aj body alebo dupačky pre tých najmenších s logom modrého koníka cez hrudník. Mohly by byť kombinácie biele a ružové s modrým koníkom, a modré s bielim koníkom.

lucisa
16. feb 2007

a ještě mě napadlo, neudělá to nějaká firma třeba levněji, kdyby byl velký zájem? a protislužbou by třeba byla jeho reklama na koníkovi.

zuz11
16. feb 2007

ja by som aj pre deti navrhla aj bielu 😀 nenavidim ruzovu 😵 a keby som jej dala modru mali by ju vsetci za chlapca ako teraz ked ju mavam v modrom fusaku 😵 ale ked ja ruzovu neznasam 🤐 teda na mojej kvetinke 😵
inak suhlasim a tiez by sme si kupili tricka a myslim ze ak by sme si to davali tlacit u jedneho dodavatela tak by sa s nim dalo dohodnut za rozumnu cenu aj meno a ja by som to robila tak ze napr. mesiac by sa zbierali objednavky a tie by sa dali presne vytlacit a nebol by problem ze su navyse, treba dobreho vyjednavatela a dodavatela 😵 skusim sa opytat niekde alebo mozno sa tu aj najde niekto kto ma niekoho takeho znameho 😵 😀

mimi109
16. feb 2007

kili perfektny napad 😉 potom by sme vyfotili nase babatka v nich a fotecky dali do albumov 😵

viamka
16. feb 2007

biely konik nie je modry konik.... a naozaj vam stacia k zivotu len ruzova a modra farba??? co tak: zelene jablko, jemne lila, bordo, zlta a ine??? trosku zivota do tej polarizacie!!!

body a dupcky? super 😀 logo si viem v poho pretait, ale www a dupkach....?

kili
16. feb 2007

lucisa, ten rámček na meno je zbytočný, kto chce si ho tam môže nažehliť aj bez rámčeka. Ja osobne by som menovku na dieťa nedávala a prázdny rámček by som tam mať nechcela.
A ešte, mne osobne by sa páčilo, keby to bolo spravené v normálnom štýle, teda, aby to nevizeralo ako reklamné tričko.

mimi109
16. feb 2007

ja som to pochopila tak ze by tam bol obrazok toho modreho hupacieho konika nie www stranka 😕

viamka
16. feb 2007

oprava poslednej vety: body a dupacky? super. logo si viem v poho predstavit, ale www na dupackach?

kili
16. feb 2007

viamka, ja by som to myslela bez www 🙂

lucisa
16. feb 2007

ok, kili, jen tak sedím a dávám do placu návrhy, je jasné, že tohle je debata, ne rozkaz 😉

tilly
16. feb 2007

mne sa páči kamilečkin nápad

mohli by byť univerzálne biele s potlačou modrého koníka

mená netreba, u nás sa to bude dediť z domča na druhé baby 😉

viamka
16. feb 2007

ja si tiez myslim, ze meno nie...

lucisa
16. feb 2007

tilly, to je taky fakt, proč by to nemohly děti po sobě dědit....?
jména jsou potom asi zbytečná, dožehlit si to tam můžeme pokud chceme doma, jak jsem psala výš

ikke
16. feb 2007

ja by som sa prihovarala za jednostrannu tlac 😅
a keby islo predovsetkym o detske tricka, www by som radsej vymenila za nejaku riekanku... keby sa tu vsak naslo nejake basnicke crevo... 😕 😉
a samo logo konika by nemalo chybat...

emjee
16. feb 2007

myslim, ze to logo samo o sebe je velmi vystihujuce a www netreba 😉

bob, myslim, ze mozes zacat hladat dodavatela 😀 je piatok neskoro vecer a kolko pozitivnych ohlasov tu uz pribudlo 🙂

kili
16. feb 2007

to áno, ja by som určite zobrala hneď buď dvoje modré body alebo jedny modré a jedny ružové 🙂