Tričká ModryKonik. Máte o ne záujem? Ak áno o aké?

bob
16. feb 2007

Ahojte,

dnes sa ku mne dostal napad "ci by nebolo dobre dat vytlacit nejake tricka ModryKonik pre deti". Neviem odhadnut ci to je dobry napad alebo nie, tak otvaram tuto temu.

Mali by ste zaujem o take tricka (pre seba, alebo pre deti). Ak ano ake?

Dakujem za odpovede.

bob.

madeleine
17. mar 2007

teraz som vcera dala robit tricko kolegovi a vyslo ma to 300 korun... akurat ze podla toho, ako to robila usudzujem, ze to je len na tricka dospelakom... 😅

ervotoc
17. mar 2007

😀

lasenka
24. mar 2007

bob
mne sa paci logo konika na boku... uz sa neviem dockat 😀

paska
24. mar 2007

a mne je to jedno sa mi lubia obidve 😵

sue
24. mar 2007

Ja skôr na boku...

anika
24. mar 2007

mne sa paci to s logom na boku 😉

fifa
29. mar 2007

ano ano aj my by sme chceli 😝

expertka8
29. mar 2007

..."bok" to isti 😀

hankah
29. mar 2007

mě se taky líbí víc ten bok........ 😉

pitrs
29. mar 2007

Tak kdy už budou??? 😀

januskaababoo
29. mar 2007

Hlasim se taky do klubu nositelek tricinka... 🙂 urcite koupim... 🙂

melory
5. apr 2007

neuveritelne ako po tomto napade sa napadne objavuju objednavky na rozne ticka 😵

mori
15. apr 2007

bob - tak jak to s tričkama vypadá? Budou?

ena
15. apr 2007

melory: myslis kaillu? Ak ano, tak ona tu ponukala tricka este pred touto temou a prave jej tricka ma inspirovali na tricka s logom MK 🙂)

mixka
15. apr 2007

ja som tiez isty odberatel, ked budu 🙂

frenchie
15. apr 2007

ja sa na ne uz tiez tesim 😀

andrissek
15. apr 2007

Ahoj taky by jsme chtěli tryčka ,Dámské,pro starší dceru a pro mimi 🙂

melory
15. apr 2007

nie, nie konkretne ENA aby si to nik osobne nebral, len ked som bola tehu, tak som tu bola csto a kazdy den aj 5 bab ponukalo.... 🙂

andrissek
19. apr 2007

Jak to vypadá s tričkama? 🙂

hana033
19. apr 2007

aj deti nám vyrastú kým budú 😉

sue
24. apr 2007

Ena, a ďalej????

ena
24. apr 2007

sue: co dalej, na celom svete je len tento jeden originalny kus 🙂))

sue
24. apr 2007

Ena, tak si súkromníčte ďalej 😠 😀 😀 😀
....a teraz vážne... Bob, kedy budú tie tričká? 😕

ena
24. apr 2007

sue: ale nie, toto bol prvy pokus, poslala som aj mail bobovi, len je to komplikovane, lebo toto je nazehlovacka, takze tricko pred nazehlovanim treba prat.. okrem toho, problem so zhananim triciek, konkretne toto je SLOVENKA, este sa mi pozdava GATEX znacka, lenze to treba vo velkom objednavat, resp. viacej kusov z kazdej farby...

ak by sa robili tricka napriklad pre skalnych, to by sa este dalo, ale aj to by bolo tak, ze kazda velkost tricka by bol mozno aj iny druh tricka, lebo je fakt problem zohnat od jendeho vyrobcu vsetko.. a ceny tiez dost divoke..

cuenca
24. apr 2007

no,tiez by som kupila pekne tricko pre syna aj synovca.modre alebo zelene.paci sa mi aj cervena na chlapcoch...

ikke
24. apr 2007

a preco nazehlovane? nie je to jednoduchsie a hlavne lacnejsie sietotlacou? hlavne pokial ide iba o jednu farbu, navyse na bielom podklade... 😉
/ale asi sa zamyslam nad niecim, co je uz davno vymyslene, ze? 😕 /

btw, mne by sa hodila nocna kosela mordykonik 😀 😵

ena
25. apr 2007

ikke: nazehlovane preto, lebo ja mam doma len zehlicku, nie stroj na sietotlac 🙂)
a nic nie je vymyslene, ja som mala len logo a foliu, tak som to skusila..
aj tak si to neviem zatial predstavit vo velkom, pretoze nie su tricka a okrem toho, pred nazehlovanim treba tricko vyprat... a tak.. toto bolo len pre taku predstavu, ako to moze vyzerat 🙂
ikke: a neviem, ci je sietotlac lacnejsia.. 😉

sue
25. apr 2007

Ena, my sme dávali sieťotlaču robiť tričká - tiež jedna farba na jednofarebné tričko a pri 100ks bola cena 100Sk... čo je myslím v pohode úplne...

sue
25. apr 2007

(dokopy s tričkami to bolo 170Sk)