Tričká ModryKonik. Máte o ne záujem? Ak áno o aké?

bob
16. feb 2007

Ahojte,

dnes sa ku mne dostal napad "ci by nebolo dobre dat vytlacit nejake tricka ModryKonik pre deti". Neviem odhadnut ci to je dobry napad alebo nie, tak otvaram tuto temu.

Mali by ste zaujem o take tricka (pre seba, alebo pre deti). Ak ano ake?

Dakujem za odpovede.

bob.

msunny
17. feb 2007

No já bych byla pro obojí. Jak jednoduchý tričko s malým logem ve předu,tak i pro tričko co by mělo velké logo i v zadu. A jinak co se týče tý ceny,tak loni jsem maturovala a nechávali jsme si dělat trička s potiskem a každého nás vyšlo na cca 90 Kč. Což mi nepříjde tak hrozný. A něco takovýho jsme měli i na základce a taky to nebyly nějaký hrozný peníze,když se nás dohodlo 30

hankah
17. feb 2007

ahojky, opravdu skvělý nápad🙂

jsem taky pro, jen bych možná v dětských velikostech dala tři barvy: bílou, modrou, růžovou a v dospěláckých hlavně bílou - černá by být mohla.....
a k nápisům, ve předu určitě malé logo možná bez nápisu a na záda logo i s nápisem bez SK či CZ.......

už se na ně těším 😉

kajule
17. feb 2007

Zdravím, taky si myslím, že je to dobrý nápad. 🙂 Souhlasila bych s Hankah v těch dětských velikostech, bílou, modrou a růžovou a dospěláckých hlavně tu bílou. I když nevím jestli Péťa (přítel) to tričko uvítá. 😀 Asi ho budu nosit spíš já. 😀

zuz11
17. feb 2007

inak zda sa mi to komplikovane mat detske v troch farbach... ja navrhujem aj pre deti a aj pre dospelych biele tricka z modrym konom.... 😀 bude to lacnejsie a jednoduchsie

msunny
17. feb 2007

Já myslím,že není zas takový rozdíl v bílých nebo růžových nebo modrých tričkách,co se týče ceny

zuz11
17. feb 2007

msunny, ale snad bob nenakupi kvantum ruzovych, modrzch a bielych a napr kazdy bude kupovat modre a ostatne mu zostanu a zasa aby chodil vzdy kupit je otrava vies ono niekto tam musi dat kapital a ten sa musi vratit 🤐 a je velmi vela velkosti to by bolo komplikovane a dalsia vec akou farbou dass modreho konka na ruzove tricko? ved to bude skarede ta kombinacia farieb 🤐

msunny
17. feb 2007

zuz: Já tě chápu,ta připomínka byla jen,co se týče ceny. Stejně jako by musel kupovat barevný,tak se bude muset nakoupit X velikostí a tak. No to je jedno. Ale třeba na modrým by se mi to líbilo,ale záleželo by,jaký odstín modrý by to byl

zuz11
17. feb 2007

preto pre jednoduchost som za iba biele tricka, lebo nie kazdej sa bude pacit rovnaky odtien modreho modrym a je to proste komplikovane... najjednoduchsie je biele na to takouto modrou konika a nikto nebude spekulovat o odtienoch a farbach, bud si kupis alebo nemas 🤐 a bob nema starosti ze ruzovych ma vela, modrych malo a bielych akurat 🤐 treba to co najjednoduchsie spravit, teda aspon moj nazor.... nikto to nejde robit na hlavny pracovny pomer 🤐

msunny
17. feb 2007

To je jasný. Hlavně,aby se to vážně nějak zrealizovalo...Aby nezůstalo jen u psaní návrhů a hádek o barvácha kam jak logo a tak

hankah
17. feb 2007

taky souhlasím s co největší jednoduchostí. bílá je univerzál - modrá i růžová by byla moc pěkná, ale bílá je bílá!!!
ty barvičky byly jen v rámci diskuse, kdyby si někdo chtěl dát větší prácičku 😉
a hlavně, závazné objednávky, aby ty mu trika nezůstávaly!!

melory
17. feb 2007

nezavidim tomu kto sa na to podujme 😀

tilly
17. feb 2007

mne sa to enine tričko strašne páči, niečo také by to mohlo byť, ale pravda je, že antony sú strašne malé tričká, vždy treba kupovať o číslo menšie

takže kedy si môžem objednať? 😀

chcela by som čísla 68, 98, 104, 116 😀

melory
17. feb 2007

tilly su strasne male a treba si este mensie objednat 😀

tilly
17. feb 2007

😀 juuj, koza som ja 😀 treba si kupovať minimálne o číslo väčšie

kyri
17. feb 2007

jé, taky se mi to líbí - akorát bych přidala do dětských barev ještě žlutou...

verulka
17. feb 2007

zaujimavy napad, i ked mne osobne tricka ku statsiu nechybaju 😅 , na ale partu trhat nebudem 😉 ( teda pre deti, o triku pre mna este musim tuho pouvazovat 🤐 )Necitala som vsetko, ale mne sa najviac pozdava biele triko s modrym konikom- to staci. Myslim, ze v jednoduchosti je sila 😉 Kedze moje deti ucim, ze farby sa nedelia na chlapcenske a dievcenske, nezda sa mi dobry napad opierat sa o tieto farby. I ked zase biela neostane dlho bielou 😒 .
Tie fotky zo stretiek budu fakt uzasne 😉

mitinka
17. feb 2007

ahojky ja som tiez za to!!!!! do predu by som dala asi nic 😀 a do zadu logo nasho spolocneho konika s www...... 😀 😀 😀 a ako emjee hovori ze stretka budu len v trickach a tiez by som bola pre dievcatka bledoruzove a pre chlapcov bledomodre a dospelakov biele to by bolo origos super napas ja som za 😉 😉 😀 😀 😀 😀

aktak
17. feb 2007

mna napadlo ze tehulky by mohli mat konika bie na hrudi ale nizsie, na brusku 😀 😀 😀

peha
17. feb 2007

ano ano akekolvek tricka s konikom budu dobre 😵 😵 😵
bob, ved ich mozes dat vymysliet viacej druhov - pre chlapcekov, pre dievcatka, pre tehulky, pre maminky.
dievcatka ruzove s modrym konikom
chlapci bledomodre s modrym konickom
tehulky - napr. marhulkove alebo biele s modrym konickom, alebo aj ruzovym konickom na prsiach alebo na brusku.

ja mam jedno super tricko s piktogramom a napisom bejby inside a kazdemu sa to paci 😵

emjee
17. feb 2007

ale inak vooooooooobec nie sme narocne 😀 😀 😀

pipi1211
17. feb 2007

SUPER NAPAD 😀

hanka274
17. feb 2007

peha, zlato si to napisala. Aj take, alebo take, alebo aj take by boli dobre. Ja ti dam na vyber, len to tak sprav. chi, Fak voooobec nie sme narocneeee...chichi 😀 😀 😀

lucisa
17. feb 2007

holky, bob se přestal ozývat, asi už se někde chytá za hlavu, co to tady hodil do placu.
však to znáte - podáte prst.... a teď se v tom plácá, jak by to udělal a vyhověl nám..... 😀 😀 😀

a nebo, že by se mu zdály naše nápady pořád málo 😉 😵

hanka274
17. feb 2007

bob je chlop a nechapavo kruti hlavou nad nasimi poziadavkami a radsej isiel spat... 😔 😀 😀 😝

jess
18. feb 2007

Super nápad,rozhodně chci potom taky 😀 .Holky aspoň se pak na ulici budem poznávat 😀

gabbi
18. feb 2007

K tem trickum a body......co takhle pro zacatek udelat klasicke bile a tom modry konik a vzadu www stranky. Tuhle barvu muzou nosit jak holky tak kluci ne?

mamacat
18. feb 2007

moje dievcatko moze nosit biele s modrym! bude to vyzerat super! 🙂

kili
18. feb 2007

to tehotenské tričko BABY INSIDE je super nápad, ibaže ja by som chcela BABYS INSIDE 😀

lucisa
18. feb 2007

kili, tak zkus tu nažehlovací fólii, o které jsem psala výš. na svém pc si to uděláš a vytiskneš na inkoustovce....
kdybys chtěla info víc, napiš mi do IP 😉

sue
19. feb 2007

Super nápad Bob 😵 len prezraď, prečo si s nami komplikuješ život? 😀