Tričká ModryKonik. Máte o ne záujem? Ak áno o aké?

bob
16. feb 2007

Ahojte,

dnes sa ku mne dostal napad "ci by nebolo dobre dat vytlacit nejake tricka ModryKonik pre deti". Neviem odhadnut ci to je dobry napad alebo nie, tak otvaram tuto temu.

Mali by ste zaujem o take tricka (pre seba, alebo pre deti). Ak ano ake?

Dakujem za odpovede.

bob.

tilly
16. feb 2007

tak by to mohlo vyzerať tak, že biele body (alebo tričko, dupky a pod) a na priach logo a pod logom www tak ako je to tu hore

zuz11
16. feb 2007

aj ja hlasujem za bielu 😀 bude to jednoduchsie a lahsie sa to bude dedit alebo predavat 😵

emjee
16. feb 2007

ja by som zacala teda bielymi trickami 😉
a velkosti?

zuz11
16. feb 2007

no bodynka alebo tricka pre deti asi od velkosti 68 😵 a dospelacke asi vsetky velkosti 😵

tilly
16. feb 2007

jasné, všetky veľkosti 😉 bodynka to tej najväčšej 😀 ale aby boli ku krku, na cvočky, lebo z tých druhých som na nervy

lucisa
16. feb 2007

tilly 😀

se ti nedivím, ta blbá bodýnka se tu už probírala..... 😉

emjee
16. feb 2007

bob cez gugla som nasla plno firiem, ktore robia potlac triciek

zuz11
16. feb 2007

hej tiez som za bodynka na cvoky bud na boku ale moze byt aj vzadu 😀 nenavidim tie bez cvokov 🤐 to je cely hrudnik vonku 🤐

tilly
16. feb 2007

takéto nee http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=670236

lucisa, takže vieme o čo ide 😉

msunny
16. feb 2007

Já bych taky brala bodíko i dupajdy a samozřejmě tričko i pro mě. Ale radši bych bílý s modrým koníkem... Takový napád: Co udělat pro kluky bílý s modrým koníkem a pro holčičky třeba s růžovým? Už to sice nebude Modrý koník,ale ten znak by tam byl stejně,ne?

lucisa
16. feb 2007

přesně tilly 😀

msunny: někdo tady psal, že nesnáší růžovou a pokud by to bylo takhle dělené, tak by asi fakt musely některé holčiny chodit s modrým logem, ale je to asi jedno.
bob nikdy nemůže vyhovět všem....
však?

msunny
16. feb 2007

To byl jenom návrh. Je jasný,že jestli to budem chtít nějak zrealizovat,tak budem muset najít nějaký kompromis 😉

emjee
16. feb 2007

lucisa mas recht, sme fakt nenarocne 😀 😀 😀

emjee
16. feb 2007

btw. fakt by som tam nedavala www, lebo sme .sk aj .cz

tilly
16. feb 2007

emjee, nad tým som tiež uvažovala... a okrem toho, takto nikto nebude vedieť, čo sme ako sme, tak budeme tajomné, sa nás budú pýtať a to čo je za značku ten modrý koník? 😀

lucisa
16. feb 2007

no vidíš, emjee, teď jsi mi přímo nahrála...
právě jsme řešili s mimi, proč má vůbec koník slovenskou a českou verzi? já se nemůžu překliknout na slovenskou a přidávat tam příspěvky, protože bych se musela znovu registrovat. přitom některá témata jsou podobná.
vždyť jsme skoro pořád jeden stát, já to vůbec nerozlišuju (teda jen v hokeji 😀 ), tak proč to nesjednotit a udělat nějakou univerzální. nejsem znalec pc, tak to možná nejde, a navíc to nesouvisí s tričky, ale nahrálo mi, že jsi tady online ty i bob.

jinak msunny: to nebyla kritika, jasan, že každá dáváme nějaký návrh, jen připomínka, že stejně nikdy nemůžou být spokojené všechny holky 😉

nici
16. feb 2007

to je pravda emjee....radsej len nazov Modry konik....

nici
16. feb 2007

alebo teda radsej logo, som chcela povodne napisat 😉

lucisa
16. feb 2007

a my, co tady debatujeme, budeme vědět, o co jde, že nici?

jen doufám, že těm "maminkám" 7, 10 a více dětí bude líto peněz a nebudou se v nich taky producírovat 😝

nici
16. feb 2007

presne lucisa , a este by sme si mohli nad to logo dat R, ako registrovanu znacku, aby nam to nikto nevzal 😉 😀

emjee
16. feb 2007

nici len to (r) nejde pridat len tak 😉

nevesta
16. feb 2007

Jeeeej parada, tricka a bodynka 🙂 manzel sa urcite potesi, ked mu jedno podarujem 😀

Ale naozaj sa tesim 😵

nici
16. feb 2007

emjee to ja chapem, ale to bolo v ramci debaty, vtipna poznamka, vsak vidis smila ne? 😉 😀

mamacat
17. feb 2007

aj ja som ZA! dobre napady s tymi body a detskymi trickami 😎
este jeden navrh: damske tricka keby sa dali tiez objednat (take co nie su super dlhe a rovne, ale maju strih, mozno by mohli byt elasticke)
ak sa to neda tak nic..;) kupim si aj take normalne

melory
17. feb 2007

ako vidim kazda chce nieco ...co tak predavat len nazehlovacky??? 😵 😵 😵

ena
17. feb 2007

fiiiha, tu sa rozprudila trickova debata, co som rada, lebo ten napad s trickami som mala ja 😀 Ale mna zas inspirovala jedna holka, co ponuka v bazari potlacena tricka, jedno mame doma a je super.. a malo v okoli aj celkom pozitivny ohlas 🙂
Tak ma napadlo, ze by sme mohli chodit, alebo aspon deticky v takych trickach na stretka.
Kedze som chcela vediet najprv nazor admina na to logo, tak som najprv pisala emjee, emjee bobovi a vysledkom je tato diskusia 🙂
Ale vidim, ze aj ostatnym sa ten napad paci..
Inak, ja som za jednotne tricka: biele tricko, modra potlac..

Mozno by bolo vyhodnejsie pre konika, aby to predavali admini cez nejaky online shop, ale potom by to bolo asi drahsie, lebo ak by si to objednaval kazdy sam, tak plati kazdy postovne..
Takze mozno by bolo fajn, ze za jednu skupinku objedna jeden clovek podla objednavky, donesie na stretko a tam sa rozdaju.
A ak by sme si pohli, uz koncom februara by mohli deti behat v takych trickach na stretku v BA 🙂

K tomu kto by to mohol spravit, mna inspirovala holka tu z fora, vlastne z bazara, takze ak by nam spravila dobru cenu, tak to by bolo fajn aj pre nu, aj pre nas 🙂)
Ja som mala tricko od nej doma myslim od vyplatenia do 5tich dni alebo tak nejako.

A v ponuke mala najprv body, ked som jej pisala, ze by sme potrebovali nieco vacsie, povodne boli len tusim 6-9 mesiacov bodynka, tak zohnala aj vacsie natelniky, takze y nebol problem asi ani v dosplackych trickach.

To co mame my doma vyzera takto: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
je to velkost 92, tricko zn. Antony .. tak ak take mate doma, budete priblizne vediet, aku velkost objednavat, lebo uz som niekde zaregistrovala, ze mamicky pisali, ze zodpovedaju velkosti o cca cislo mensej, tak neviem.
Dufam, ze toto uz nie je nejaka reklama, ale ta baba normalne funguje na bazari, takze to by malo byt OK .
Ak nie, admini nech tento prispevok upravia 🙂

majka07
17. feb 2007

Bob, to je velmi dobrý nápad, využila bych kombinaci růžová - holčiny, modrá pro kluky a dospěláci bílou a nebo černou. Ve předu bych dala na levou stranu logo koníka, s tím, že pod obrázkem koníka bych nechala napsalné Modrý koník bez toho cz či sk. A asi bych už je nechala takto jednoduché. Pokud by se tam měla psát www stránka, tak tu bych dala na záda, ale stránku bych tam já osobně nedávala. Ještě mě napadlo, aby záda nebyla holá tam dát veliké logo koníka a ve předu jen a tu levou stranu v menším provedení. Měli jsme podobné s jednou institucí a setkala jsem se kolikrát s tím, že se lidi aj zeptali kde se dají trička sehnat, tak jsme je odkázali na ty stránky a nebo sami z názvu si to našli na netu. 😉

ena
17. feb 2007

ja len k tym napisom, cim viac napisov, tym asi aj drahsie tricko...

lasenka
17. feb 2007

presne tak, ako pise ena
podla mna staci na prednej strane male logo konika a vzadu ciste, bez roznych napisov... ved v jednoduchosti je krasa 😉