Tričká ModryKonik. Máte o ne záujem? Ak áno o aké?

bob
16. feb 2007

Ahojte,

dnes sa ku mne dostal napad "ci by nebolo dobre dat vytlacit nejake tricka ModryKonik pre deti". Neviem odhadnut ci to je dobry napad alebo nie, tak otvaram tuto temu.

Mali by ste zaujem o take tricka (pre seba, alebo pre deti). Ak ano ake?

Dakujem za odpovede.

bob.

kili
1. sep 2007

no, mne išlo práve o tie dupačky 😒

broskynka
1. sep 2007

aj ja mám už objednávku za sebou,vďaka ti bob 🙂

lasenka
1. sep 2007

uz objednane 🙂

cherub
3. sep 2007

ahojky, tak k nám už se taky dostala ta zpráva o tričkách a spousta holek - červnových maminek, máme zájem 🙂

Chtěli bychom však poprosit admini, jestli by nemohli zjistit a napsat nám obvod kolem prsou a celkovou délku u všech nabízených velikostí 😅 Snad to nebude problém.

za všechny červnovky děkuju 🙂 😵

emjee
4. sep 2007

ahojte
tu http://www.nipa.sk/e-shop/tabulka_velkosti_info... som objavila tabulku velkosti, podla nej je
S dlzka 56cm, sirka 40cm
M dlzka 57cm, sirka 42cm
L dlzka 59cm, sirka 44cm
XL dlzka 61cm, sirka 49cm
XXL dlzka 64cm, sirka 51cm

nase tricka su zatial M - XL, aj ked ja by som kludne zniesla aj XXL 😝

bielanevesta
4. sep 2007

Juuu koníkovské tričká 🙂 Paráda 🙂

karla6
4. sep 2007

A kde je možné ta trička vidět? jsou někde v albu?
Emjee, u tebe v albu jsem je nenašla...

valeriem
4. sep 2007

karla6

bob • 1d • 1. září 2007 v 18:26

Ahojte maminy,

tak prva varka triciek je konecne hotova. Nakoniec sme sa rozhodli pre damske tricka s logom v strede. Prva varka je 100 kusov. Uvidime, aky bude zaujem a podla toho sa rozhodneme ci budeme v produkovani triciek, dupaciek ci ineho oblecenia pokracovat.

Tricka predava obchod www.bestkid.sk, a najdete ich konkretne na http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat..., cena je 200 Sk.

Pekny vikend.

Bob.

emjee
4. sep 2007

valerie kam sa predbiehas 😀 vdaka za odkaz 😉

karla6
4. sep 2007

Valeriem,díky, moc pěkné. 🙂

maruschka
4. sep 2007

dneska mi to tričko dorazí poštou.včera mi ho poslali.Tak sa teším 😀 😀

lasenka
4. sep 2007

jmoje tricko je uz na poste, len som dnes nestihla, ale zajtra si ho uz obleciem 🙂 keby pocasie sa polepsilo 😒

maruschka
4. sep 2007

ja som ho už mala na sebe,je super 😀 😀

emjee
4. sep 2007

maruschka velkost je ok? ak to nie je tajne, aku si si objednala? sedi ti dobre?

pipi1211
4. sep 2007

kde sa to da objednat? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melory
4. sep 2007

emjee mala by sa niekam hore na hlavnej stranke urobit poriadna reklama

emjee
4. sep 2007

melory zatial nie, aby nam ostalo 😀 musim si ist rychlo objednat

melory
4. sep 2007

😀 😀 😀

mimka
4. sep 2007

jééééééééé, aj moje je už na pošte... ale kto neskoro chodí domov, až zajtra si preň pôjde 😒 ale už sa naňho straaaaaaaaaaaašne teším.. 😀 😉 😵 😉

maruschka
5. sep 2007

emjee,objednala som si XL.Lebo tie S,L sa mi zdali byť malé.Ale to XL je tak trocha veľké.Ešte sa určite roztiahne.Ale zasa ja nie som žiadna vyziabnutá Twigina.Ale asi by kľudne stačilo aj menšie.si fandím čo?? 😀 😀 😀

emjee
5. sep 2007

marushka no len ci sa donho aj ja zmestim 😖

maruschka
6. sep 2007

emjee v pohode.Je také dlhšie,asi do pol zadku-ja mám 166 cm a širšie v pleciach.Takže sa neboj.Sa som sa orientovala podľa toho,že keď idem do obchodu a je na tričku S,L alebo M tak neviem pochopiť kam si ho mám najskôr navliecť.Všetko sú také čínske veľkosti.Ale tieto tričká sú také slovenské veľkosti-na nás rúče dievky 😀 😀 😀

emjee
6. sep 2007

to je dobre 🙂

majka
6. sep 2007

Ahojte,
na stranke, kde sa tricka predavaju najdete aj Tabulku velkosti, aby ste si mohli zmerat, ktora velkost Vam lepsie sadne. Konkretne ide o damske tricka.
http://www.nipa.sk/e-shop/index.php?cPath=23_68...

lasenka
6. sep 2007

ja mam to tricko uz doma, mam velkost L a sedi mi dobre, som spokojna s kvalitou, uz sa len tesim na to, kedy sa vycasi, aby som si ho mohla vyskusat aj vonku nielen pred zrkadlom 😀

tilly
6. sep 2007

a čo, urobíme aj tie detské?
na začiatok by mohli byť obyč biele s dlhým rukávom?

lasenka
6. sep 2007

tilly - suhlasim, ide zima 😉

dankaa
6. sep 2007

ahojte !ja mam tiež tricko už soma,ale mi je trosku male 😅 mala som si objednat radsej XL.Inac je kvalitne- odporucam 😉

emjee
6. sep 2007

dankaa ked ti mala zacne behat bude ti dobre 😉

dankaa
6. sep 2007

dakujem za podporu 😉