• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

V ktorej téme sa cítite najlepšie?

20. októbra 2009 
ahojky, určite decembrovky 2007 a potom podla toho, čo zbadám, o čom sa práve kecá, takže vlastne volná diskusia. :wink:
18. máj 2008 o 18:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nojednoznacne presovcanky 2...tam je to teda riadne na odviazanie....dziva partia :grinning:
18. máj 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nočne sovy :wink:
18. máj 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
35a viac, nieje to o faloši, ale o priatelstve :slight_smile:
19. máj 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky,ktoré ešte študujete....a vlastne všetky témy sú super :wink:
19. máj 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja nejradsi pisu do diskuze "Fotbal, tenis apod., Jakou hudbu mate nejradsi, Snazilky a tehulky HK a okoli a samozrejme Majova kotatka 2007 atd. atd." beztak bych urcite na nejakou zapomenla. :sunglasses:
19. máj 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojjjte ja so tu dnes prvykrat tak ani moc neviem ako to tu chodi.....
no a inak mam rada hociake temy......ale potrebujem pomoc v jednej teme......
ako rychlo zabera antikoncepcia.....hned po prvej tabletke či trva to dlhšie??? :slight_smile:
19. máj 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hned ako si ju dáš si chráneneá 24 hodín pokým si nemáš dať dalšiu radšej si stanov niáky čas trebas o 15 hodine a na druhý deň tak isto ale antrikoncepcia nie je 100percentná ochrana treba používať aj niečo ešte ak nechceš otehotnieť najlepšia antikoncepcia je nespať s chlapcom. Ale to si zváž sama ver mi ten pravý počká a neutečie. :sunglasses:
19. máj 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi v kazdej :grinning: aj ked ma niekto odignoruje ja som taka poviem si nazor a dalej sa enstaram
28. máj 2008 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne sa to tiež niekedy stáva alebo sa mi to možno zdá neviem :confounded:
29. máj 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi jako psala malaskorička :slight_smile: :wink: :sunglasses:
29. máj 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nova nadej 2. :slight_smile: ale do vsetkych, co som sa zatial zapojila, vsade boli reakcie fajn :slight_smile:
29. máj 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa by ste úplne najčastejšie našli v téme, čo nám dáva viera :grinning:
29. máj 2008 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
90 dňová diéta :grinning:
29. máj 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem poslala nejví příspěvků v celým koníkovi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

A cítím se nejlíp v Plánovalkách, snažilkách, těhulkách a maminkách 2008, České Budějovice, Kecalky z "Krumlova" a Snažilky, těhulky a maminky z Českých Budějovic a okolí, Kočárek Moon :slight_smile:
29. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oktobrovky 2007
29. máj 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krista a to si ako zistila ze tu mas najviac prispevkov?su tu aj nejake "rebricky"?kde sa to da vyhrabat...inak ti gratulujem k peknemu ciselku...teda to sa ti ako mohlo podarit :sweat_smile: :sweat_smile:
moje naobl.temy -je ich strasne vela zalezi od toho,co bezi,co ma nadchne,na co mam chut,s kym mam chut sa rozpravat...alebo nerozpravat a len citat(aj to sa mi niekedy podari :grinning: :grinning: ),s cim mam alebo nemam skusenosti,takze ja som celkom spokojna vo vseobecnosti :grinning:
29. máj 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemám žiadnu konkrétnu tému, kde by som sa cítila naj, ale mám rada témy, kde sa dá pokecať, alebo niečo dozvedieť a nie sú tam hádky... :wink: , ako sa tu veľmi často stáva. Mám rada témy, kde sa hádky nedajú nijako vyvolať....
29. máj 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyongirl...a take aj su???? :grinning: :grinning: zeny sa dokazu pohadat vsade :grinning:
29. máj 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no napríklad téma lacné recepty, tam sa asi nedá, teda dúfam :grinning: :grinning: :grinning: , lebo možné je všetko.... a snáď aj táto téma medzi ne zapadá :wink:
29. máj 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba no byla jsem už na beremku od toho roku 2005 jak jsem tu registrovaná a pak těhotenství na PN udělalo své :sweat_smile: Ale Rezetka která je registrovaná o 2 roky a 2 měsíce míň jak já, mě brzo dohoní, tý se zeptej jak to udělala :grinning:
Žebříček tady :slight_smile:
http://www.beremese.cz/my/user_list_2.php?vCaption=p%C5%99ed%20lednem%202008&vTo=1199142000&vOrderBy=i_message_count%20desc
30. máj 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyon ani v nasej teme sa nehadame si vitana az chces dojdi na pokec :grinning: medzinarodny tatos :grinning: ale super su aj islamske mamicky :grinning:
30. máj 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja srdcovka je Nová nádej 2, osobne mi aj velmi pomohla po potrate, keď som sa mohla porozprávať s dievčatami čo si prežili niečo podobné. Ale rada si prečítam aj mnohé zaujímavé témy vo Volnej diskusii, sem tam aj prispejem. :wink:
30. máj 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka78 • 1d • Dnes o 20:41
Ahoj, chodim sem sice kratku dobu, ale MK hodnotim ako jedno z najzaujimavejsich "zakuti" netu.
Vyhlasujem lov na najzaujimavejsiu temu na MK, ktora tema sa Vam najviac pacila, ktora vam napriklad pomohla v rieseni problemov alebo naopak :wink:

leva • 2d • Dnes o 20:45
niesom si ista,ci uz takato tema tu neni,no ale ved admini nasmeruju.Ja chodim rada do cekovo volnej diskusie,tam je toho vela zaujimaveho :wink: a na nas spolocny termin :wink:

leva • 2d • Dnes o 20:46
nie cekovo ale celkovo :grinning:

etuska • 1d • Dnes o 20:46
aj ja som najcastejsie vo Volnej diskusii,vo viacerych temach :wink:

zabka78 • 1d • Dnes o 20:48
Hladala som podobnu temu, ale nenasla som. Aj ja sa vacsinou pohybujem vo volnej diskusii a este si rada pozeram najnovsie fotoalbumy. A najde sa tu niekto komu MK aj pomohol?

etuska • 1d • Dnes o 20:52
zabka-jasne-1.stala som sa na nom zavisla :grinning:
no najma som tu nasla par fajn ludi,ktorych uz teraz mozem nazvat priatelmi :wink:

nobody • Dnes o 20:57
pardon, že vám sem lezu

ale nej téma : freediving :grinning: (kecám) a citáty, přísloví

zabka78 • 1d • Dnes o 21:05
mozem sa to opytat aj takto: o com sa najradsej vykeciavate?
6. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze pokracujeme v teme dalej...
6. nov 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adoracion • 1d • Dnes o 22:52
Ahojte ktora tema tu na modrom konikovi je vasa najoblubenejsia ? prosim piste len jednu

adoracion • 1d • Dnes o 22:53
moja "perly nasich deticiek"
28. dec 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja navštevujem všetky ktoré ma zaujmu :slight_smile:
29. dec 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja navstevujem Nove Mesto a okolie,porodnica trencin, viac tem v batolatach a tie co ma zaujmu. :wink:
30. dec 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
tak porodnica zvolen,ruzova zahrada,vzorky a zlavove kupony,a potom take ktore ma zaujmu :wink:
30. dec 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok