V ktorej téme sa cítite najlepšie?

sylverka
17. máj 2008

Chcela by som vedieť ktorá téma Vám z modrého koníka najviac sadla alebo do ktorej ste poposielali najviac príspevkov.

emjee
17. máj 2008

stare vrazdy 😀

emjee
17. máj 2008

no a z pohladu admina mam najradsej temy, ktore sa neopakuju, nikto sa v nich nehada a je v nich pohoda a klud 😉

kitty68
17. máj 2008

takze nejdriv zacinajici tehotenstvi, pak unor 08, ted snazilky v anglii a jinde v zahranici + nudite se + jine, kde js lide ktere mam rada 🙂

dannynka
17. máj 2008

ahojte...
ja momentalne najviac fičim na zavyslackach,pokeci pre mamicky,trencnkach a samozrejme nesmiem zabudnut na 90-dnovku pomocou ktorej sa mi podarilo zhodit kilecka.....babulky mooc vam dakujem za podporu 🙂 😉

dannynka
17. máj 2008

aaa chybycka se vloudila...

zavyslackach-zavislacky 😅

sylverka
autor
17. máj 2008

😨 🙂 Ako sa hovorí koľko ľudí toľko chuti jednoznačne tu žiadna téma nevedie každý má rád niáku inú možno dve témy sa asi opakovali 😎

dannynka
17. máj 2008

sylverka tak tak 😉

emjee
17. máj 2008

aktualne mame 33007 slovenskych a 31419 ceskych uzivateliek - neda sa ocakavat, ze sa vsetky nieze zhodneme ale ani len stretneme v jednej teme 😉

sylverka
autor
17. máj 2008

No je to tak 😀

maca793
17. máj 2008

ako v ktorých, azda len v tých svojich 😉

sylverka
autor
18. máj 2008

To už nikto nemá čo napísať haló kde ste sa podeli podelte sa s nami o svoje zážitky z niakej témy 😕

jankapo
18. máj 2008

u mna urcite Maj 08, teraz uz Majovcatka 08...a potom Rizikove tehu, bez tej temy, no neviem neviem...

Dakujem vsetkym babam, co tam so mnou chodili a zdielali podobne tehu boliestky.... 😵 😵 😵

citam aj vela ineho, ale zapajam sa najma do tych dvoch...
😉 🙂

nobody
18. máj 2008

emjee .. a pár uživatelů 😀

bielanevesta
18. máj 2008

červencovky 2007, holky nad věcí 🙂), nymbrusko, boleslavsko... 😀 😵

aviril
18. máj 2008

čo sa deje v 3.trimestri, máj 2008 a v každej inej, kde si môj príspevok niekto aj všimne a kde sa necítim ako 5.koleso na voze

sestri
18. máj 2008

aviril...presne tak,niekde si ani nevšimnú,že tam napísal aj niekto iný 😠

certica
18. máj 2008

vsade, kde je aspon trochu sranda 😀 , ale urcite aj seriozne temy a potrebne informacie su super vec. ja si vzdy robim srandu - ked si potrebujem cokolvek zistit, najrychlejsi a zaruceny vysledok mam prave na konovi 😉

kukulik30
18. máj 2008

Aviril a sestri presne tak, aj ja mam taketo skusenosti ,ale momentalne som najviac v teme SPLN a Spisska Nova Ves 😉
Jeeej aviril, ty to uz mas za par, ako pozeram 😉 ...drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne aAdamko bude coskoro na svete 😵 😵 😵

certica
18. máj 2008

neviem, ale mne sa zatial nestalo, ze by ma niekto odignoroval, resp. ze by aspon niekto nezareagoval v danej teme na moj dotaz a pod. 😅

kukulik30
18. máj 2008

mne sa to stalo par krat, ale nemyslim, ze to bolo naschval, skor si to nevsimli, lebo boli zaujate baby debatou 😉 takze je to v poho 😎

tictac
18. máj 2008

Ja jsem zakotvila ve Femigardu, sesla se tam super parta holek 😉

lienockaa
18. máj 2008

ja sa cítim dobre v marcovych babatkach 2008..🙂a potom tak rozne, podla toho, co prave hladam, aky problem, alebo otazku riesim..😉

lenerka
18. máj 2008

asi kterou jsem založila já??? 😀
maminky z Letňan a Proseka
mě baví číst všechno když mám čas

mixka
18. máj 2008

stare vrazdy, adopcia 😵

emjee
18. máj 2008

nobody prepac, samozrejme aj par uzivatelov 😉

achalteke
18. máj 2008

emjee kolik asi uživatelů?....zajímá mě to, páč sem občas chodí i můj manža a stěžuje si, že je tu málo chlapů s kterýma by pokecal o těhu atd. 😀

ene
18. máj 2008

Stejne je skoda, ze na beremese je seznam clenu a na konovi ne. Zajiimala by me prvni stovka uzivatelu, kdo to tu tahne fakt od zacatku 🙂)

ikke
18. máj 2008

na slovenskych strankach je registrovanych 2424 chlopov
na ceskych 2218
kto by to povedal... 😕 😅
ale kolko z nich je zenichov, kolko otcov/cakatelov a kolko stavitelov sa myslim neda zistit 😉

certica
18. máj 2008

hmm, len skoda, ze neprispievaju...

sylverka
autor
18. máj 2008

To je fakt chlapi by sa tiež mohli viac zapájať k daným témam aspoň by sme vedeli aký je názor aj ich na čokoľvek 😅