V ktorej téme sa cítite najlepšie?

sylverka
17. máj 2008

Chcela by som vedieť ktorá téma Vám z modrého koníka najviac sadla alebo do ktorej ste poposielali najviac príspevkov.

aponchie
17. máj 2008

no ta moje prece a jeste ta jeji.. 😀 😀 😀

sylverka
autor
17. máj 2008

tj 😲

edita33
17. máj 2008

cauko,na vsetky temy sa da reagovat v pohode,ale ja asi skor preberiem deti ako svoje sukromie,,,to si skor precitam 😉

pipi1211
17. máj 2008

majovcatkay 2007 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sylverka
autor
17. máj 2008

😎

monkula
17. máj 2008

No, momentálne "fičím"na závisláčkach a Paneláku... 😀

sylverka
autor
17. máj 2008

Je niečo čo Vás tu najviac povzbudilo poprípade veľmi pomohlo ? 😀 😅

edita33
17. máj 2008

mne osobne nepomohlo,,,ale rada si pisem,aj pokecam,takze mam modry konik velmi rada,

zuzidr
17. máj 2008

kedysi júnovky 07,teraz júnovčátka,piešťanky a vela iných 😉

achalteke
17. máj 2008

no já chodim na "sanatorium ART České Budějovice" (i když do sanu nechodim) 😀, sem tam přispěju do něčeho jinýho...
Docela dost mi pomohlo téma "HSG - vysetrenie", protože jsem na to šla a neměla jsem ani tucha o co jde...
Taky je pro mě přínosný téma "syndrom PCO", tam sice nepřispívám, ale hledala jsem tam zkušenosti 😀

kluara
17. máj 2008

u mňa sú to jednoznačne piešťanky 😵 😵

jana.1
17. máj 2008

Tak já mám ráda společný termín a pak různé praktické diskuze (jídlo, výbava, věci, recepty, tipy na výlety apod. dřív třeba různý info k porodu). Pěkné téma je Jaké to bylo.. a téma porodní babičky zaslouží metál 😀 Naopak vyloženě odmítám bulvár (nuda, nesleduji, nezajímám se..) a hlavně černou kroniku, témata týkající se hnusáren, které se dějí kolem. Jde o to, že to moc vnímám, takže si to nechci číst, nechci o tom nic vědět. Na světě se toho děje tolik, že si to ani nelze představit. V novinách a TV je toho zlomek, ale i tak tam pořádně žádná normální zpráva není. To je furt samej úchyl, vrah nebo alespoň, když už nemaj o čem, že v létě je moc vedro, v zimě zima, že energie se zdražujou.. samozřejmě chápu, že někdo má potřebu to probrat, i já bych takovým lidem oplatila minimálně stejnou měrou a nejradši bych, aby je někdo vymlátil.. Takže bych akorát poprosila, aby z názvu tématu bylo poznat, že se v něm probírá něco nelidského.. 😉 Tzv. téma s hvězdičkou * 🙂 , ale tu by asi nějakej admin smáznul 😝 😀

ene
17. máj 2008

Ja urcite Attachment Parenting a Latkove pleny 😀 AP mi pomohlo vyrazne, kdyz jsem po prichodu z porodnice mela nejakou predstavu, jak to chci, ale zaroven jsem byla prekvapena z okoli, ze to delaji jinak, tak jestli to je spravne. AP me presvedcilo, ze ne vsechno, co delaji vsichni, je spravne a jsem moooc rada, ze jsem na to prisla tak brzo 🙂

mihapiha
17. máj 2008

Já jednoznačně AP, látkovky, a Januarovky, tam se teda moc neukážu, bo nejvíce kecám na těch dvou prvních. holky jsou prostě supr!

mysinka
17. máj 2008

Jojo, stejná témata jako Ene... zjistila jsem tam, že nejsem jediný blázen 😀 😀 😀 samozřejmě blázen v tom nejpozitivnějším slova smyslu 😉

elise
17. máj 2008

ja sa cítim najlepšie v tej téme kde sa neodsudzuje za vyjadrenie svojho názoru a rešpektujú sa aj názory iných. 😉 inak decembrové bábätká 2006 a piešťanky a samozrejme závisláčky 😀

nobody
17. máj 2008

Jakou hudbu máte rádi..
a děda se štětkou

😀 ♥

cmulinko
17. máj 2008

Ja sa citim v tej teme dobre,kde si ma aj vsimnu,ze som sa nieco pytala a aj zareaguju.Uz sa mi stalo,ze si baby kecali dalej svoje,alebo som len dostala rychli odfajc 😒

nobody
17. máj 2008

cmulinka ... to se mně ještě nestalo 🙂

cmulinko
17. máj 2008

nobody-chlapa si tu vsimne kazda 😉

nobody
17. máj 2008

no právě 😖 😀

simka9122008
17. máj 2008

Ja sa prikláňam k 90 dňovej diéte kde si vymieňame naše úspechy ale aj prehrešky. 😀

vesi
17. máj 2008

kedysi to boli Nově přihlásené mamči i nemamči, teraz panelák, domáca pekáreň, asi by som mala nakuknúť aj ik závisláčkam 😀

majina
17. máj 2008

Snažilky a těhulky kolem 20 😀 😀 😀 Dříve to byly i Litoměřice 😉

julia225
17. máj 2008

bol to ruzomberok a momentalne deticky zo zmiesanych manzelstiev...ked mam cas... 🙂

karot
17. máj 2008

"Děťátka narozená v Dubnu 2007",kdysi "Pardubice a okolí+Východní Čechy" a jinak sem chodím kvůli různým radám.Takže podle toho,jaký máme zrovna problém apd. 😉
Jsem ráda,že tu tyto stránky jsou a nemusím kvůli každýmu "prdu" běhat k můdře. 😵

lenkabu
17. máj 2008

Miminka březnovek 2008 a Snažilky Hradec Králové 🙂

sylverka
autor
17. máj 2008

No ja sa najlepšie cítim v téme nočné sovičky aj do porodu občas prispievam aj o tom koľľko manžel dáva na domácnosť bola celkom fajn. Ale asi aj iné 😉 😎 😝 😀

sisulik
17. máj 2008

najviac na junovcatka 2007 a islamske mamicky...a este aj na deticky zo zmiesanych manzelstiev..do tychto asi prispievam najviac ale zaujimave su aj rozne ine temy ktore si s chutou precitam... 😉 najma tie kde kazdy pise svoje skusenosti z roznych stranok zivota..

sestri
17. máj 2008

tiež 90dňová diéta a aj závisláčky 🙂