V ktorej téme sa cítite najlepšie?

sylverka
17. máj 2008

Chcela by som vedieť ktorá téma Vám z modrého koníka najviac sadla alebo do ktorej ste poposielali najviac príspevkov.

martula
18. máj 2008

ahojky, určite decembrovky 2007 a potom podla toho, čo zbadám, o čom sa práve kecá, takže vlastne volná diskusia. 😉

nitka
18. máj 2008

nojednoznacne presovcanky 2...tam je to teda riadne na odviazanie....dziva partia 😀

karolinkafe
18. máj 2008

😉 nitka

uhlikova09
18. máj 2008

Nočne sovy 😉

vladkaz1
19. máj 2008

35a viac, nieje to o faloši, ale o priatelstve 🙂

maruschka
19. máj 2008

mamičky,ktoré ešte študujete....a vlastne všetky témy sú super 😉

kajule
19. máj 2008

Tak ja nejradsi pisu do diskuze "Fotbal, tenis apod., Jakou hudbu mate nejradsi, Snazilky a tehulky HK a okoli a samozrejme Majova kotatka 2007 atd. atd." beztak bych urcite na nejakou zapomenla. 😎

lucinka18j
19. máj 2008

Ahojjjte ja so tu dnes prvykrat tak ani moc neviem ako to tu chodi.....
no a inak mam rada hociake temy......ale potrebujem pomoc v jednej teme......
ako rychlo zabera antikoncepcia.....hned po prvej tabletke či trva to dlhšie??? 🙂

sylverka
autor
19. máj 2008

Hned ako si ju dáš si chráneneá 24 hodín pokým si nemáš dať dalšiu radšej si stanov niáky čas trebas o 15 hodine a na druhý deň tak isto ale antrikoncepcia nie je 100percentná ochrana treba používať aj niečo ešte ak nechceš otehotnieť najlepšia antikoncepcia je nespať s chlapcom. Ale to si zváž sama ver mi ten pravý počká a neutečie. 😎

malaskoricka
28. máj 2008

asi v kazdej 😀 aj ked ma niekto odignoruje ja som taka poviem si nazor a dalej sa enstaram

sylverka
autor
29. máj 2008

Mne sa to tiež niekedy stáva alebo sa mi to možno zdá neviem 😖

pomidorka
29. máj 2008

asi jako psala malaskorička 🙂 😉 😎

maso
29. máj 2008

Nova nadej 2. 🙂 ale do vsetkych, co som sa zatial zapojila, vsade boli reakcie fajn 🙂

maja22
29. máj 2008

Mňa by ste úplne najčastejšie našli v téme, čo nám dáva viera 😀

jesika26
29. máj 2008

90 dňová diéta 😀

krista
29. máj 2008

Já jsem poslala nejví příspěvků v celým koníkovi 😅 😅 😅

A cítím se nejlíp v Plánovalkách, snažilkách, těhulkách a maminkách 2008, České Budějovice, Kecalky z "Krumlova" a Snažilky, těhulky a maminky z Českých Budějovic a okolí, Kočárek Moon 🙂

kotenko
29. máj 2008

Oktobrovky 2007

bubba
29. máj 2008

krista a to si ako zistila ze tu mas najviac prispevkov?su tu aj nejake "rebricky"?kde sa to da vyhrabat...inak ti gratulujem k peknemu ciselku...teda to sa ti ako mohlo podarit 😅 😅
moje naobl.temy -je ich strasne vela zalezi od toho,co bezi,co ma nadchne,na co mam chut,s kym mam chut sa rozpravat...alebo nerozpravat a len citat(aj to sa mi niekedy podari 😀 😀 ),s cim mam alebo nemam skusenosti,takze ja som celkom spokojna vo vseobecnosti 😀

lyongirl
29. máj 2008

Nemám žiadnu konkrétnu tému, kde by som sa cítila naj, ale mám rada témy, kde sa dá pokecať, alebo niečo dozvedieť a nie sú tam hádky... 😉 , ako sa tu veľmi často stáva. Mám rada témy, kde sa hádky nedajú nijako vyvolať....

bubba
29. máj 2008

lyongirl...a take aj su???? 😀 😀 zeny sa dokazu pohadat vsade 😀

lyongirl
29. máj 2008

😀 no napríklad téma lacné recepty, tam sa asi nedá, teda dúfam 😀 😀 😀 , lebo možné je všetko.... a snáď aj táto téma medzi ne zapadá 😉

krista
30. máj 2008

Bubba no byla jsem už na beremku od toho roku 2005 jak jsem tu registrovaná a pak těhotenství na PN udělalo své 😅 Ale Rezetka která je registrovaná o 2 roky a 2 měsíce míň jak já, mě brzo dohoní, tý se zeptej jak to udělala 😀
Žebříček tady 🙂
http://www.beremese.cz/my/user_list_2.php?vCapt...

bubba
30. máj 2008

lyon ani v nasej teme sa nehadame si vitana az chces dojdi na pokec 😀 medzinarodny tatos 😀 ale super su aj islamske mamicky 😀

halienka
30. máj 2008

Moja srdcovka je Nová nádej 2, osobne mi aj velmi pomohla po potrate, keď som sa mohla porozprávať s dievčatami čo si prežili niečo podobné. Ale rada si prečítam aj mnohé zaujímavé témy vo Volnej diskusii, sem tam aj prispejem. 😉

zuz11
6. nov 2008

zabka78 • 1d • Dnes o 20:41
Ahoj, chodim sem sice kratku dobu, ale MK hodnotim ako jedno z najzaujimavejsich "zakuti" netu.
Vyhlasujem lov na najzaujimavejsiu temu na MK, ktora tema sa Vam najviac pacila, ktora vam napriklad pomohla v rieseni problemov alebo naopak 😉

leva • 2d • Dnes o 20:45
niesom si ista,ci uz takato tema tu neni,no ale ved admini nasmeruju.Ja chodim rada do cekovo volnej diskusie,tam je toho vela zaujimaveho 😉 a na nas spolocny termin 😉

leva • 2d • Dnes o 20:46
nie cekovo ale celkovo 😀

etuska • 1d • Dnes o 20:46
aj ja som najcastejsie vo Volnej diskusii,vo viacerych temach 😉

zabka78 • 1d • Dnes o 20:48
Hladala som podobnu temu, ale nenasla som. Aj ja sa vacsinou pohybujem vo volnej diskusii a este si rada pozeram najnovsie fotoalbumy. A najde sa tu niekto komu MK aj pomohol?

etuska • 1d • Dnes o 20:52
zabka-jasne-1.stala som sa na nom zavisla 😀
no najma som tu nasla par fajn ludi,ktorych uz teraz mozem nazvat priatelmi 😉

nobody • Dnes o 20:57
pardon, že vám sem lezu

ale nej téma : freediving 😀 (kecám) a citáty, přísloví

zabka78 • 1d • Dnes o 21:05
mozem sa to opytat aj takto: o com sa najradsej vykeciavate?

zabka78
6. nov 2008

takze pokracujeme v teme dalej...

zuz11
28. dec 2008

adoracion • 1d • Dnes o 22:52
Ahojte ktora tema tu na modrom konikovi je vasa najoblubenejsia ? prosim piste len jednu

adoracion • 1d • Dnes o 22:53
moja "perly nasich deticiek"

sylverka
autor
28. dec 2008

no ja navštevujem všetky ktoré ma zaujmu 🙂

lienka55
30. dec 2008

Ja navstevujem Nove Mesto a okolie,porodnica trencin, viac tem v batolatach a tie co ma zaujmu. 😉

petka_s
30. dec 2008

ahojky,
tak porodnica zvolen,ruzova zahrada,vzorky a zlavove kupony,a potom take ktore ma zaujmu 😉